PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Artık puntosu olmayan bazı arkadaşlar

onderbaki
05/10/2010, 09:57
puntosu olmayan arkadaşlar. çözüm üretmeyecekseniz ortalığı karıştıracaksanız bu forumda ne işiniz var.

femoli
05/10/2010, 10:51
Hayırdır baki ne oldu ?

ademtahir
05/10/2010, 11:44
ben anlıyorum baki kardeşimizin ne demek istediğini :)
daha önce buna benzer bir konuda ben açmıştım:S

femoli
05/10/2010, 12:04
Anlayanlar anlamayanlara anlatsında anlamayanlar belki sorunu çözebilirler yoksa anlamayanlara hala anlamamış olarak devam edecekler :)

femoli
05/10/2010, 12:12
Okey ;)

Ama yapacak pek bişi yok , aracını sattılar diye malesef kovamayız kimileri muhabbet için giriyorlar kimileri ortalığı karıştırmak için provake olmayalım :)
Sakin tavrınızı her zaman korursanız kazanan hep siz olursunuz ..

ademtahir
05/10/2010, 12:16
yapacak bişey yok mehmet kardeşimizin dediği gibi

Ziyaretçi049
05/10/2010, 12:19
Bazı mesajlar silinmiş, ne olduğunu tam olarak anlamasakta birşeyler şekillendi kafamızda :)
Herkezi takmamak lazım internet aleminde ;)

onderbaki
05/10/2010, 12:24
abicim ne olacak
karşıt fikirler olmalı ancak; arabasını satmış arkadaş halen arabayı karalıyor. beğenmemişsin kardeşim satmışsın. olayı sakız yapmanın bir alemi yok. bazı arkadaşlarda halen fikir beyan ediyor.yazmayın bişey olsun bitsin. abuk sabuk çekişmeler yorumlar forumun seviyesinin korunmasını şiddetle tavsiye ediyorum.

zafermutlu
05/10/2010, 12:38
abicim ne olacak
karşıt fikirler olmalı ancak; arabasını satmış arkadaş halen arabayı karalıyor. beğenmemişsin kardeşim satmışsın. olayı sakız yapmanın bir alemi yok. bazı arkadaşlarda halen fikir beyan ediyor.yazmayın bişey olsun bitsin. abuk sabuk çekişmeler yorumlar forumun seviyesinin korunmasını şiddetle tavsiye ediyorum.

katılıyorum aynen. bende savundum tabiki dogal olarak aracımı ama eksikleride söylüyoruz hep iyi demiyoruz.. ama boşada karalamada olmaz yani...

femoli
05/10/2010, 12:40
Tamam arkdaşlar tartışmayı burayada taşımayalım lütfen..

ERDEM1907
05/10/2010, 12:45
bu onların kişiliklerini gösterir.

byspayn
05/10/2010, 13:40
Baki Abi böyle bir konu açtığın iyi olmuş. Aynen katılıyorum dediklerine. Forumumuzu benzerlerinden ayıran en güzel özelliği herkesin seviyeli olması.

Bazı arkadaşlar ortalığı karıştırma amaçlı olmasa da sorunlarını dile getiriyorlar sert bir dille farkındayım. Keşke olmasa ama oluyor... Burda önemli olan herkesin ılımlı bir politika izlemeyi devam ettirmesi bence. Yoksa grandepuntotr'nin diğer forumlardan farkı kalmayacağı inancındayım. Saygılarımla...

demon
07/10/2010, 00:30
Konuyu kimin için açtınız bilemem ama bende aracımı sattım. Memnun olmadığım şeyler oldu sattım. Buradada gördüğüm iyi ve kötü yönleri neden söylemeyeyim? Bence biraz saçma bir konu olmuş.

bu onların kişiliklerini gösterir.

Size göre kişilik Grande Punto' yu övüncemi iyi oluyor. Ne yazık....

ERDEM1907
07/10/2010, 11:11
Size göre kişilik Grande Punto' yu övüncemi iyi oluyor. Ne yazık....

ben bunu bir cevaba istinaden yazmıştım. kişilik gp övüp övmemeye göre değişmez. Kişiliğinle ilgili bir sorunun yoksa mesele de yoktur.

onderbaki
07/10/2010, 11:18
Konuyu kimin için açtınız bilemem ama bende aracımı sattım. Memnun olmadığım şeyler oldu sattım. Buradada gördüğüm iyi ve kötü yönleri neden söylemeyeyim? Bence biraz saçma bir konu olmuş.

eğer bu forumu genel olarak takip ediyorsanız kimden hangi başlıktan bahsediyoruz anlamış olmanız lazım. isteyen övsün, isteyen övmesin, isteyen sevsin istemeyen sevmesin arkadaş. ancaka dam gibi paylaşımlar yapılsın.

erdta
07/10/2010, 11:56
Bu konuda birşey yapmak gerekiyor sanırım. Kimse GP dünyanın en iyi aracı demiyor ancak şu malum konudada dünyanın en kötü en kalitesiz aracı gibi bir yorum yapılmış. Buna yorum yapan arkadaşlara "sen kendini avut" anlamında cevaplar verilmiş. Bu araç fiyat kalite açısından başarılı bir araç, elbetteki bazı problemleri olacaktır, şimdi çok övülen araçlarda yanlış tasarım sebebi ile bir çok problem oluştuğu bilinmektedir. Buradaki sıkıntı beklentiler ilede ilgili, bu aracın fiyatı ve sınıfı bellidir alan kişi bu sınıfta bir araç aldığını bilir ve o oranda para öder. Bazı arkadaşların sadece kötülemek amaçlı yazılar yazdığıda ortadadır. Şimdi "bir daha fiat almam" demenin herhangi bir faydası yoktur almazsan almazsın senin kendin karar vereceğin bir durumdur, ancak burada bir çok insan araçlarından memnundur buda araçların çok kötü araçlar olmadığına dair bir bilgi vermektedir diye düşünüyorum. Eleştirme konusuna gelince hatırlanırsa City modu ile ilgili ne kadar sert eliştiriler yapılmış ve destek bulmuştu ancak sadece kötülemek amacı ile yazı yazılmasıması elbetteki tepkilere neden olacaktır. Yapılan tepkiler mantık dahilinde değilse hiç yapılmaması daha mantıklı olacaktır.

Moosty
07/10/2010, 12:08
Ben bir tek sonuç çıkarıyorum, GP öyle bir araba ki satıp gitsen bile aklından çıkaramıyorsun.

onderbaki
07/10/2010, 13:54
Ben bir tek sonuç çıkarıyorum, GP öyle bir araba ki satıp gitsen bile aklından çıkaramıyorsun.

:D

demon
07/10/2010, 17:18
eğer bu forumu genel olarak takip ediyorsanız kimden hangi başlıktan bahsediyoruz anlamış olmanız lazım. isteyen övsün, isteyen övmesin, isteyen sevsin istemeyen sevmesin arkadaş. ancaka dam gibi paylaşımlar yapılsın.

Evet haklısınız. Ben o konuyu takip etmedim bilemiyorum.
Lafım meclisten dışarı genel olarak gördüğüm bir durum var bazı arkadaşlar çok fanatikleşmiş. Bunun bir araba olduğunu unutmayın. Yarın başka arabanız olur v.s... Ben arabamı satıp başka marka sahibi olduğum halde yine buraya geliyorum ve paylaşım yapmaya devam ediyorum. Sanki birşeyleri fazla abartıyoruz.

Scottie
07/10/2010, 17:20
hangi konu imiş o ya...

Murat Gürakan
07/10/2010, 17:38
bir insana göre fiat dünyanın en kötü arabasıdır diğeri için üst seviyedir tamamen zevk işi konuyu bilmiyorum ancak kimseye gp dünyanın en kötü arabası dedi diyede yüklenmeyin...
Ne oldu yani gp dünyanın en kötü arabası dediler öylemi oldu??
Bravo dünyanın en kötü arabasııı desinlerrr.. Olabilirrr. Ben biniyorum ama benim gücüm buna yetmiş almışım sen o şu bu ne düşünsün farkedermi???
Biraz fazla duygusal bakıyorsunuz olaya. Tamam herkes arabasını sever ancak laf edildi diyede bu kadar sıkıntı yaşamayın kendi içinizde...
----
Ama şunada kimse alınmasın forumda fanatiklik hat safada. (BENCE)

ERDEM1907
07/10/2010, 23:19
Okey ;)

Ama yapacak pek bişi yok , aracını sattılar diye malesef kovamayız kimileri muhabbet için giriyorlar kimileri ortalığı karıştırmak için provake olmayalım :)
Sakin tavrınızı her zaman korursanız kazanan hep siz olursunuz ..

'BENCE' çok haklısın bazıları kötü niyetli ortalığı karıştırmak istiyorlar böyle insanlarla polemiğe girmek onlara prim verecektir. Burda herkes olumlu yada olumsuz fikirlerini paylaşabilir bütün fikirlere saygı duyulmalıdır,amaç karalama olmadığı sürece, kimsenin kimseyle de kişisel sorunu olamaz burası seviyeli bir mecradır. Herkes sağduyulu olsun ve bu tür insanları ciddiye almasın lütfen.