PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SkyDome cam tavan otomatik açma kapama ?

NyhatShu
26/09/2010, 02:08
Arkadaşlar benim araba skydome cam tavan sunroof eğer kontak çevrili değilse açılıp kapatmıo. ama camlar uzun süre baslı tuttugumda açılıyo kapanıyo. peki sunroofun böyle bi modülü varmıdır ?varsada nekadara patlar ?

savagi
26/09/2010, 14:41
herhangi bir oto elektrikçisi bu işi halleder sanırım.bende yaptırmayı düşünüyorum böyle bir şeyi.

roadends
26/09/2010, 15:58
Yaptırdığınızda maliyetler konusunda bizi de bilgilendirirseniz seviniriz...
Yaaa ben bazen açık bile unutuyorum 1 hafta bile olmadı alalı sanırım alışkanlıktan :)

NyhatShu
27/09/2010, 01:01
Yaptırdığınızda maliyetler konusunda bizi de bilgilendirirseniz seviniriz...
Yaaa ben bazen açık bile unutuyorum 1 hafta bile olmadı alalı sanırım alışkanlıktan :)

beyaz Evo Siyah Cam tavan güzel uyum ben bulamadm tebrikLer benm istediğim 105 bg start stop PK skydome bitek ankarada vardı ordan getirtmiştim Ankara OTO :) camlar kapanıo uzun basılı tutunca ama sky dome kapanmıo çok kötü :s ne anlamı kaldı sky dome u araba çalışır durumda anca kapatıyoruz :s

xnode
15/04/2011, 01:51
Aracın kontak kapalıyken sunroof açıp kapatmaması zaten gayet normal. çünkü elektrik modülünde bu şekilde ayarlı, yani bu bir sorun değil. sonroof motoru çok fazla elektrik yükü çektiği için kontak kapalıyken oynarsanız aküyü tüketirsiniz, bu düşünülmüş..

USTA
15/04/2011, 09:30
Bu özellik Stilo da var,onların aküsü bitmiyormu...?

akca37
15/04/2011, 09:44
Cam tavanın kapatma sorunu bir yana benim esas merak ettiğim, cam tavanlı olan bir araçta ve yağmur sensörü olan bir araçta yağmur başladığında açık olan skydome KAPANIYOR MU ÇOK MERAK EDİYORUM ? Bilen varsa paylaşabilir mi ?

1ocak2011
15/04/2011, 09:52
Cam tavanın kapatma sorunu bir yana benim esas merak ettiğim, cam tavanlı olan bir araçta ve yağmur sensörü olan bir araçta yağmur başladığında açık olan skydome KAPANIYOR MU ÇOK MERAK EDİYORUM ? Bilen varsa paylaşabilir mi ?

Benim bildiğim böyle bir teknoloji yok...

ozgurse
15/04/2011, 10:52

Hayır kapanmıyor :)

WiSTaRiA
15/04/2011, 11:25

Malesef kapanmıyor...

Arkadaşlar cam tavan kapatma modülleri var... Yalnız tek modül takamıyorsunuz... Sadece aracınıza alarm taktırdığınızda alarmınıza uyumlu olan modülü cam tavana bağlatıp kullanabiliyorsunuz...

USTA
15/04/2011, 12:00
Malesef kapanmıyor...

Arkadaşlar cam tavan kapatma modülleri var... Yalnız tek modül takamıyorsunuz... Sadece aracınıza alarm taktırdığınızda alarmınıza uyumlu olan modülü cam tavana bağlatıp kullanabiliyorsunuz...

YouTube - Central para teto do Punto (https://www.youtube.com/watch?v=vysMN0-G1jI&NR=1)

WiSTaRiA
15/04/2011, 12:06
Aynen dediğim gibi mustafa abi... Eklediğin videodaki puntişte alarm var...

https://www.youtube.com/watch?v=2lfh74B2gXY&NR=1

buda diğer alarmlı puntiş...

xnode
15/04/2011, 13:09
Bu özellik Stilo da var,onların aküsü bitmiyormu...?

Bitiyor :rolleyes2: Motorlu sistemler özellikle ilk çalışmada çok fazla elektrik çekip aküyü tüketiyorlar.