PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzon Tunalar Servis senelik bakım

turkishstar
25/09/2010, 20:39
Senelik Bakıma Trabzon Tunalara gittim bugün ve 564.68 TL tuttu. resim ekleyebilirsem az sonra faturayıda ekleyecem.

https://img84.imageshack.us/i/adszkgj.jpg/

https://img84.imageshack.us/i/adszkgj.jpg/
(https://img84.imageshack.us/i/adszkgj.jpg/)

ibrahim06
25/09/2010, 21:03
Motor temizleme ve parlatma dediğin nedirki 50 çok. Allah her yere bir Müslüm bey (Kavaklıdere) nasip etsin

turkishstar
26/09/2010, 03:57
amin. valla uzak yer olmasa oraya bile gitmeyi düşünmüştüm.

serdar2362
26/09/2010, 11:28
Uzungöl seyahatimde, yaylalara çıkmıştım. Dönüşte sağ tekerden ses geliyordu, Müslüm'ü aradım Tunalar servise götür baksınlar dedi. Servisten içeri girdim orta koridorda yaklaşık 10 dk. bekledim kimse gelip ne oluyor diye merak etmedi. Sonrasında MİS temsilcisini buldum derdimi anlattım, arabaya bindik uzun bir tur attık, ben ses duyuyorum arkadaş yok diyor tartışma sonucunda lifte kaldırdılar, fındık büyüklüğünde bir taş sıkışmış çıkardılar, işlem sonucunda para da almadılar. Ayrıca ses de kesildi. Ama bendeki intiba, herkez bir rahatlık içinde, sormazsan kimse umursamıyor, biran önce işimizi yapalım vatandaşın işini görelim yok. Forum'u tanıyan bilen de yok. Nasılsa müşteri geliyor, eli mahkum yaptıracak, "yaptırırsa ekime yaptırmazsa kasıma" :Ddüşüncesi var.

fraust
26/09/2010, 13:27
O nasıl fatura öyle...

Allahtan servistekiler içtikleri çay / kahve parasını eklememişler :D

Arkadaş, nasıl bir vicdanları var bunların yaaa...

Kardeşim sen iyisi mi yakın illerden birinde servis araştır.
Garantisi yoksa aracın, git sanayide bakım falan yaptır.

StrawBeeRy
26/09/2010, 13:30
ön tekerlekler tezgahta sökük iken beklememi yazıyor benmi yanlış gördüm 15 lira yazmışlar :D:D çok ilginç bir servis nerden ne geçirsem diye bakıyor demekki ben olsam bir daha gitmem o servise

turkishstar
26/09/2010, 14:18
aankaraya geldiğimde müslüm beyin serviste lastiklerimi değiştirmiştim. ilgi alaka da o derece iyiydi. anlaşılan bakıma artık oraya götürecez arabayı .

fraust
27/09/2010, 12:15
aankaraya geldiğimde müslüm beyin serviste lastiklerimi değiştirmiştim. ilgi alaka da o derece iyiydi. anlaşılan bakıma artık oraya götürecez arabayı .

Hem daha ucuz olur hem de için rahat eder. :Ç

onorom
27/09/2010, 20:44

Gerçekten işinin iyisi ekibini iyi motive etmiş birisi... Kimseyi suratsız bir şekilde geri çevirmiyor... olmazı bile çok düzgün biri...

turkishstar
28/09/2010, 09:54
herhalde benzin parasına kıyıp müslüm beye gidecez bakıma. bu arada bi arkadaşıma faturayı gösterdim oda "ön tekerlekler sökük iken tezgahta bakım olarak anladım ben" dedi. artık oradaki "b" ne anlama geliyor bilen birisi söylerse memnun olurum.

zafer murat
28/09/2010, 11:47
Sanırım bulunduğunuz yerdeki tek servis :)

turkishstar
28/09/2010, 13:29
Sanırım bulunduğunuz yerdeki tek servis :)
bana en yakın 3 servisten birisi. rizee de var ama onların telefondaki yaklaşımı hoşuma gitmediği için gitmiyorum. artık bir de erzurumda ki servisi deneriz. ya da benzin parasına kıyıp müslüm beylere götürecez arabayı
:D

zafer murat
28/09/2010, 14:03
Keşke bakıma götürmeden evvel 3 firmadanda fiyat alsaydınız artık olan olmuş hayırlı günlerde kullanın

demon
29/09/2010, 01:38
Hangi servise giderseniz gidin arada anca üç beş oynar. Bu işler böyle.

turkishstar
29/09/2010, 14:19
hayır benim anlamadığım kavaklıdere otoda 375 lira olan bakım tunalarda nasıl 564 lira oldu. hani bi diğer sayfada bakıyorum bendekinden farklı olarak oynasa oynasa 100 lira gibi bişi oynaması lazım.