PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Boşanma Davası Açtı Ailesini Yok Ediyordu!!

StrawBeeRy
26/08/2010, 09:56
Ümraniye Belediyesi’nde çalışan Aylin Sarıhasan (45), şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşine boşanma davası açmak için, dün sabah Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi kızı İlknur Sena (19) ve Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisi oğlu Osman Suat’ı (22) da yanına alarak Ümraniye’deki evlerinden Sarıyer Adliyesi’ne gitti.

Aylin Sarıhasan, dilekçeyi verdikten sonra kendisiyle konuşmak isteyen eşi Ayhan Sarıhasan (49) ile Kireçburnu’nda buluştu. 34 VN 4460 plakalı otomobile eşi ve iki çocuğunu alan Ayhan Sarıhasan, otomobili deniz kenarına çekti. Eşine barışmak istediğini söyleyen Sarıhasan, ret cevabı alınca, “Ya dilekçeyi geri çekersin ya da dördümüz de ölürüz” diyerek eşini tehdit etti. Kadın kararından vazgeçmeyeceğini söyleyince, Ayhan Sarıhasan, çalışır durumdaki otomobilin gaz pedalına basarak, denize sürdü. Sulara gömülen otomobilin arka koltuğunda oturan anne ve kızı, açık olan camlardan dışarı çıkmayı başardı ve vatandaşlarca sahile çıkarıldı. Midye teknelerinde çalışanlar da suya dalarak baba ile oğulu kurtarmaya çalıştılar. Bu sırada anne Aylin Sarıhasan “Bu ********i kurtarmayın, oğlumu kurtarın” diye ağladı. Sudan baygın çıkarılan baba ile oğlu hastaneye kaldırıldı. Osman Suat Sarıyer Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Durumu ağır olan baba Ayhan Sarıhasan’ın tedavisi ise Maslak Acıbadem Hastanesi’nde sürüyor. Aylin Sarıhasan polise verdiği ilk ifadesinde, eşi otomobili denize sürdüğünde oğlunun, “Anne arka camlar açık. Kendinizi kurtarın“ diye bağırdığını söyledi. Olay yerine gelen Sahil Güvenlik Komutanlığı’na ait dalgıçlar otomobilin yerini tespit etti. Otomobil daha sonra itfaiyeye ait bir vinçle sudan çıkarıldı.

hürriyet-alıntı

yazık günah ya oğlunun suçu neydi bakalım daha neler göreceğiz..

ayhan1
26/08/2010, 09:58
bu adama baba demek için ellitane şahit lazım çocukların ne suçu vardı

ademtahir
26/08/2010, 10:00
hergün böyle aile facialarını okuyoruz..nereye gidiyoruz ne olacak sonumuz..Allah hayra getirsin..

Scottie
26/08/2010, 10:02
zor bir durum... hayat insana neler yaptırıyor.. psikoloji işte...

JASMINE
26/08/2010, 10:26
O aile zaten önceden parçalanmış. Bir kişi kendine herşeyi yapabilir ancak çocuklarına kıyamaz. Ancak bu adam gerçek bir baba olamamış maalesef. Allah kadına sabır versin. Adamda sağ kalırda bir ömür boyu bu vicdan azabıyla yaşamaya mahkum olur inşallah.

StrawBeeRy
26/08/2010, 10:28
O aile zaten önceden parçalanmış. Bir kişi kendine herşeyi yapabilir ancak çocuklarına kıyamaz. Ancak bu adam gerçek bir baba olamamış maalesef. Allah kadına sabır versin. Adamda sağ kalırda bir ömür boyu bu vicdan azabıyla yaşamaya mahkum olur inşallah.
aminn inşallah..

ademtahir
26/08/2010, 10:29
katılmıyorum sana yasemin..gebersin at evladı böylesi vicdan azabı falan çekmez kısa bir zaman sonra başkalarına zarar verir...ölmesi daha eftaldir...böylelerine yağmurlu havada bir damla su vermyeceksin...

femoli
26/08/2010, 10:42
Kesinlikle o anki psikolojiyi hiç birimiz anlayamayız .. tabikide böyle bir şey etik değil ama adamın ruhsal durumuda pek iyi değildir o olaylar esnasında..

zafermutlu
26/08/2010, 10:50
benim de iki çocugum var vede onlara en ufak birşey olmasına tahammül dahi edemem.. büyük kızım dogdugunda solunum zorlugu nedeniyle dogdugu andan itibaren küveze kondu.. başından elinde serumlar vardı.. o andan önce ben büyük konuşur (bebegin sakat olma ihtimali oldugu yaşamaya bilecegi söyleniyordu) bize bişey olmasın çocuk tekrar olur derdim .. onu küvezde 2 saat seyrettim.. doktoru şansı varsa % 50 atlatabilir diyordu.. o iki saat içinde ömrümden 10 yıl geçti. ne kadar büyük konuşuyormuşum öyle bir bag kuruldu ki aramızda kendimi dünyanın en çaresiz vede en zavallı insanı hissettim çünki elimden birşey gelmiyordu.. şans verilse o anda bana kendi hayatımı vermeye hazırdım. annelik babalık benim gibi hissetmek olsa gerek.. bebeklerini bırakan ölüme terk eden işkence eden tecavüz eden insan diyemiyorum yaratıklar ülkemizde sıklıkla görmeye başlamak beni dellendiriyor...

ademtahir
26/08/2010, 10:52
mehmetcim herşeyi anlarım karı kocadır hepsi olur ayrılır evlenir istediklerini yapabilir ama çocuk varsa işin içinde orda hopp demek lazım ya o çocukları dünyaya getirmeyeceksin getirdiysende her ne olursa olsun kan kusacaksın kızılcık şerbeti içtim diyeceksin

femoli
26/08/2010, 11:44
Demek istediğimi yanlış anladınız bende iki çocuk babasıyım parmağına diken batsa içim yanar kesinlikle evlat oldummu akan sular durur demek istediğim o değil . İnsan oğlu öyle bir an geliyorki sizin gibi düşünen bir baba yada anne bile yoldan çıkıp hiç olmayacak şeyler yapabiliyor yani isteyerek olmuyor hiç ciinnet geçiren bir tanıdığınız oldumu yok yapmaz etmez dedğiniz kişi en yakınına zarar verdiğini ben bir kere şahit oldum o yüzden hiç büyük konuşmamak gerek ;)

Allah uzak etsin o an gözünüz görmüyor buna emin olun ..

ozdem
26/08/2010, 12:17
Allah akıl sağlığı versin, çok yazık çook :(