PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beğenecek misiniz?

ademtahir
24/07/2010, 14:18
stop farları siyah folyo ve atatürk imzası yaptırdım
salı günüde nikelaj işlemleri yapılacak inş. :)
nasip olursa sonrada xenon far ve sis farı sırada bekliyor..

Scottie
24/07/2010, 14:21
hay maşallah.... çok güzel olmuş... nazar değmesin... güle güle kullan...kaça mal oldu abi...

ademtahir
24/07/2010, 14:24
saol canım tşk ederim
20 tl gitti :D

Scottie
24/07/2010, 14:25
iyi fiyat gerçekten.. ucuza yaptırmışsın.. iki ızgara arası plakanın olduğu yeride kaplatsaydın abi... tam mükemmel olurdu..

ademtahir
24/07/2010, 14:28
ön ızgarayı boyatmayı düşünüyorum fiat logosunda çıkarıp etrafınıda nikelajla çevirmeyi düşünüyorum daha fazla vaktim olmayınca eczane ye geldim

Scottie
24/07/2010, 14:30
diğer modifiye işlemlerinden sonra resimleri bekliyoruz...

ademtahir
24/07/2010, 14:30
inş. kardeş önümüzdeki hafta tüm işleri bitiririm resimleride eklerim..

style07
24/07/2010, 18:25
Hayırlı olsun güzel olmuş atam'ın imzası yeter zaten,imza için ayrıca tebrik ederim çok güzel bende aynı noktaya yaptırdım birkaç ay önce.

EvoKoray
24/07/2010, 19:08
güzel olmuş ;) Punto yazısındaki sürücünün kafasınada mavi yerine;fiat amblemindeki kırmızı-bordo bi renk yada siyah fena olmaz :)

mehmetbasli
24/07/2010, 19:15
Arkadaşlar ön iki ızgara arasını siyah yapma olayı bence sıktı. kişiselleştirme denen olay için araç standartının dışında birşeyler aranır artık herkes yapınca sıkyor. 1990 larda m3 stil aynaları yurt dışında oldukça tuzlu bir fiyata getirtmiştim. çok olmadı aradan 3-5 ay geçti buradaki tüm kuş serierlinde aynanın ucuz muadili çıkmış ve ilk fırsatta aracımda aynaları söktüm. stoplara yaptığın folyo gerçekten şık olmuş ancak bu folyolar çok sağlam değil üzerin bir yaz bir kış geçince çekilmeye büzülmeye ve deformasynlar başlıyor. sökmek istediğinde de nylon kısım zorda olsa çıkar ancak renkili tabakanın büyük bir kısmı stoplarda kalır. artık nasıl temizlersin sen düşün. ama en afillisi K.Atatürk imzan olmuş. güle güle kullan.

dallix
24/07/2010, 20:23
Stoplar afilli olmuş gerçekten ama ben,atamın imzasının araba bagajlarında,tamponlarda dolaşmasından memnun değilim.Atatürkü seviyorsak memleket için faydalı işler yapalım,bagajda atatürk imzası evde amerikan özentisi yaşamlara çok şahit oldum.forumdan kimseye değil bu lafım kimse üzerine alınmasın,sadece bu imza olayının reklama dönmeye başladığını düşünüyorum.

StrawBeeRy
25/07/2010, 00:21
ah be abi keşke siyah yapmasaydın siyah stoplar yüzünden kaç kere kaza yapıyordum aman dkkat et gündüz belli olmuyor

ademtahir
26/07/2010, 08:52
Hayırlı olsun güzel olmuş atam'ın imzası yeter zaten,imza için ayrıca tebrik ederim çok güzel bende aynı noktaya yaptırdım birkaç ay önce.
tşk ederim kardeş.

Arkadaşlar ön iki ızgara arasını siyah yapma olayı bence sıktı. kişiselleştirme denen olay için araç standartının dışında birşeyler aranır artık herkes yapınca sıkyor. 1990 larda m3 stil aynaları yurt dışında oldukça tuzlu bir fiyata getirtmiştim. çok olmadı aradan 3-5 ay geçti buradaki tüm kuş serierlinde aynanın ucuz muadili çıkmış ve ilk fırsatta aracımda aynaları söktüm. stoplara yaptığın folyo gerçekten şık olmuş ancak bu folyolar çok sağlam değil üzerin bir yaz bir kış geçince çekilmeye büzülmeye ve deformasynlar başlıyor. sökmek istediğinde de nylon kısım zorda olsa çıkar ancak renkili tabakanın büyük bir kısmı stoplarda kalır. artık nasıl temizlersin sen düşün. ama en afillisi K.Atatürk imzan olmuş. güle güle kullan.
tşk ederim. folyo sökülüyor iz bırakmıyor problem olmaz bir yaz bir kış geçene kadar ALLAH büyük neler olur neler

Stoplar afilli olmuş gerçekten ama ben,atamın imzasının araba bagajlarında,tamponlarda dolaşmasından memnun değilim.Atatürkü seviyorsak memleket için faydalı işler yapalım,bagajda atatürk imzası evde amerikan özentisi yaşamlara çok şahit oldum.forumdan kimseye değil bu lafım kimse üzerine alınmasın,sadece bu imza olayının reklama dönmeye başladığını düşünüyorum.
imzayı yaptırmamım sebebi unutanlara veya unutmuş gibi yapan kişilerin unutmayın demek için. bir sebebi daha var ama şimdi konu saptırılır ve formumuz zor durumda kalır o yüzden onu yazmıyorum...

ah be abi keşke siyah yapmasaydın siyah stoplar yüzünden kaç kere kaza yapıyordum aman dkkat et gündüz belli olmuyor
önceki arabamada yaptırmıştım çok şükür bir sıkıntı yaşamadım inş. şimdide kötü bişey olmaz