PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mesajlarda çoklu alıntı yapma

Scottie
21/07/2010, 23:56
Arkadaşlar beni yanlış anlamayın... yeni üyelerden mesajlarda çoklu alıntı yapmayı bilmeyenlere yardımcı olmak için yazıyorum...

arka arkaya mesaj atmak yerine yazdığınız son mesajı düzenle kısmına basarak düzenleme yapabilirsiniz... son mesajına yeni pencere açmadan ekleme yapabilirsiniz..

çoklu alıntı yapacaksanız resimde işaretli olan yeri ilk alıntı yapacağız mesajda tıklayın.. tıkladığınız yer yeşil olacak... sonra kaç mesajdan alıntı yapacaksanız yine aynı yeri tıklayın.... alıntı yapacağınız son mesajda ise alıntı yazan yere tıklayın.. çoklu alıntı yapmış olacaksınız... saygılar....

SpyHunter33
22/07/2010, 09:32
Bilgilendirme için teşekkrler üstad.

Zira ben bile uzun zamandır forum sitelerinde fink :) atarım çoklu alıntıyı başka türlü yapıyordum ve çok zaman alıyordu bu yolu bile geçen gün :S öğrendim.

ademtahir
22/07/2010, 09:39
tşk ederiz kardeş

Scottie
22/07/2010, 09:52
Bilgilendirme için teşekkrler üstad.

Zira ben bile uzun zamandır forum sitelerinde fink :) atarım çoklu alıntıyı başka türlü yapıyordum ve çok zaman alıyordu bu yolu bile geçen gün :S öğrendim.

önemli değil kardeşim...

tşk ederiz kardeş

önemli değil abi... görevimiz...

StrawBeeRy
22/07/2010, 09:58
teşekkürler abi hiçte beceremiyordum yapmasını az çok öğretmiş oldun :D

femoli
22/07/2010, 11:08
Arkadaşlar beni yanlış anlamayın... yeni üyelerden mesajlarda çoklu alıntı yapmayı bilmeyenlere yardımcı olmak için yazıyorum...

arka arkaya mesaj atmak yerine yazdığınız son mesajı düzenle kısmına basarak düzenleme yapabilirsiniz... son mesajına yeni pencere açmadan ekleme yapabilirsiniz..

çoklu alıntı yapacaksanız resimde işaretli olan yeri ilk alıntı yapacağız mesajda tıklayın.. tıkladığınız yer yeşil olacak... sonra kaç mesajdan alıntı yapacaksanız yine aynı yeri tıklayın.... alıntı yapacağınız son mesajda ise alıntı yazan yere tıklayın.. çoklu alıntı yapmış olacaksınız... saygılar....

Eser ben seni yanlış anladım şimdi ne yapcaz :D

Saolasın bilader paylaşım kadar yardımcı olmakta iyidir ..;)

Scottie
22/07/2010, 11:29
Eser ben seni yanlış anladım şimdi ne yapcaz :D

Saolasın bilader paylaşım kadar yardımcı olmakta iyidir ..;)

Kusura bakma o zaman Mehmet.. yanlış anlaşılma olmasın diyerekten yazmıştım.. çok bilmişlik yapmayayım da...

eyvallah.. bilmeyenler olabilir... bir kaç tane böyle arka arkaya atılan mesaj görmüştüm.. böyle bir konu açayım dedim.....

WiSTaRiA
24/07/2010, 01:07
Sağol eser bilmeyen çoğu insan vardı...

Scottie
24/07/2010, 08:11
Sağol eser bilmeyen çoğu insan vardı...

eyvallah Orçun.... görevimiz....

krakercocuk
24/07/2010, 09:43
mesaj kirliliği yapmayalım derim..bilmeyen arkadaşlar okursa çok iyi olur hatta etiket olsa nasıl olur..

Scottie
24/07/2010, 10:22
mesaj kirliliği yapmayalım derim..bilmeyen arkadaşlar okursa çok iyi olur hatta etiket olsa nasıl olur..

+1000

WiSTaRiA
24/07/2010, 23:54
:)

byspayn
30/07/2010, 22:38
Teşekkürler Eser Abi :) Ben de geç farketmiştim bu özelliği... Bilmeyen arkadaşların çok işine yarayacak dediğin gibi.

edelsang
30/07/2010, 23:11
5 küsür yıl vbulletin kullanmanın avantajlarını yaşıyorum :)

alpimmm
01/08/2010, 17:11
Eser saol valla kardeşim, ben bilmiyordum, öğrendim artık (sanırım :) )

h k
02/08/2010, 11:27
şu yaşıma geldim yeni öğrendim :shifty: sağolasın arkadaş :)

pdr42
17/10/2010, 20:26
uzun suredir kulalnyorum ama hep merak etmisimdir tesekkürler

NoFear
10/05/2011, 13:42
bunu sölediğiniz çok iyi olmuş hep kopyala yapıştır yapıyordum :D :D

1ocak2011
10/05/2011, 14:32
Konu başlıklarını düzenleme yetkisi olsa çok iyi olacak...

SKELETER
25/11/2011, 23:49
ben hala tam olarak çoklu alıntı yapamıyorum :S

never
11/11/2013, 11:12

Arkadaşlar yazdığım mesajlarda DÜZENLE ikonu mevcut değil
bu konu ile ilgili yardımcı olabilir misiniz

Not: deneme için yazmıstım, bu konuda DÜZENLE ikonu çıktı ama diğer mesajlarımda görünmüyor ???

erdiyilmaz
11/11/2013, 11:17
Arkadaşlar yazdığım mesajlarda DÜZENLE ikonu mevcut değil
bu konu ile ilgili yardımcı olabilir misiniz

Not: deneme için yazmıstım, bu konuda DÜZENLE ikonu çıktı ama diğer mesajlarımda görünmüyor ???

Çok eski mesajlarınızı düzenleyemezsiniz, ancak yeni gönderdiğiniz mesajları düzenleyebilirsiniz.

MrFatih
11/11/2013, 13:50
Çok eski mesajlarınızı düzenleyemezsiniz, ancak yeni gönderdiğiniz mesajları düzenleyebilirsiniz.

Çok eski derken? mesela dün akşam gönderdiğim mesajda da düzenleme yapamıyoruz?

Daha önceden bu mevcut idi fakat yaklaşık 1 aydır düzenle bölümü gelmiyor...

Bilginiz olsun..

Ziyaretçi78
11/11/2013, 17:10
Çok eski derken? mesela dün akşam gönderdiğim mesajda da düzenleme yapamıyoruz?

Daha önceden bu mevcut idi fakat yaklaşık 1 aydır düzenle bölümü gelmiyor...

Bilginiz olsun..

Mesajı attıktan sonra yanlış hatırlamıyorsam yarım saat içerisinde birdaha düzeltme yapamıyorsunuz.

üzerinden Note II ile gönderildi.H.KURU Saygılarımla

puntociho
31/10/2018, 14:14
Teşekkürler hocam bilgiler için.