PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : App plaka

llcemll
13/07/2010, 18:44
Arkadaşlar app plaka bastırmak istiyorum acaba nerede yaptırabılırım avrupa yakasında hangı semtler var ?

StrawBeeRy
13/07/2010, 20:55
ben ankarada yaptırmıştım mühürsüz çifti 40 lira istanbulda beşiktaşta varmış galiba ama neresinde bilmiyorum

GP COSKUN
13/07/2010, 21:31
app plakanın yasak olduğunu hatırlatmak isterim
araç trafikten men ediliyor bilgine

StrawBeeRy
13/07/2010, 21:51
aracı genelde istanbul içinde kullanıyorsanız evet coşkun abinin dediği gibi trafikte sorun çıkıyor ben beylikdüüznden dışarı çıkmadığım için polislerde tanıdık olduğu için pek problem olmuyor olsada bir tane plakam baya bir ezik büzük olduğu için bir seferlik affediyorlar :)

alperyonar
13/07/2010, 22:16
Bende app işine girme derim. Ha emniyette mühür vurdurabiliyorsan yaptır. O zaman 10 numara olur :)

utku952
14/07/2010, 00:05
Benimkini polis kırmıştı.. bende girme derim o işe ama illaki yaptırcam diosan ya tanıdık olcak mühür için ya da app yaptırmadan orj plakayı app gibi yapanlar var onlara sor derim. Harfleri kalınlaştırıp, çerçeveyi tinerle silip beyaza boyayabilirsin.

atom43
14/07/2010, 01:12
istanbulda binemezsin rahat rahat app benim arabanın app leri kesikli gayetde bagırıyor bas bas app diye ama şehir ufak polisler tanıdık görmezlikten geliyorlar ama şehir dısında laf ettiklerini duydum

34ozkankurtuldu34
14/07/2010, 02:03
Ben yaptırabilecegin bir yer biliyorum ama adamlar direk sıkıntı yaşayacagını söylüyorlar çünkü yapan kişiler bile bundan muzdaripler bence vazgeç bu sevdadan arkadaşım onun yerine alt kısma led uygulaması düşün sen gece daha şık olur ister açar ister kapatırsın polis gördügünde :)

hsyn28
14/07/2010, 10:07
Arkadaşlar app plaka bastırmak istiyorum acaba nerede yaptırabılırım avrupa yakasında hangı semtler var ?
Maslak oto sanayide plaka kalınlastıran bir yer var orjinal plakanı kalınlastırabilirsin APP olayı sakat iş.ben yaptırdım orjinal plaka daha bi afilli oldu kimsede bişe diyemiyo.

Ogulcan.Öğüt
14/07/2010, 11:28
Emniyette Mühür Bastırabilirsen Sorun Olmaz Bende APP var Tanıdıktı Emniyetteki Bastırdım Mühürlü Hiç bir Sorun Cıkmadı Daha .

smartmavi
14/07/2010, 12:10
Orjinal plakadaki mavi kısma kırmızı sticker yapıştırma sorun olur mu peki?

mert35
14/07/2010, 12:57

Benım arabayı aldıgımdan berı takılı gecen sene aldım hıc bır sorun olmadı.

Punto_Can
14/07/2010, 13:06

sıkıntı yaşayan duymadım ama egm'ye ait ceza maddelerinden birinde plaka çerçevesinin bilmem kaç mm kalınlığında siyah çerçeve olacağı ve mavi tr ambleminin olması gerektiği yazıyordu. belki o ceza maddesini uygulayabilirler ve ceza kesebilirler...

WiSTaRiA
14/07/2010, 14:42
Merhaba arkadaşlar.... Bizim buralarda App plaka problemli olduğundan bazı araç kullanıcıları güzel bir yöntem bulmuş ve bende yaptırmayı düşünüyorum... Yöntem şu; plakadaki komple harf ve rakamlar siliniyor ve plaka komple beyaz kalıyor. Reklamcılardanda istediğiniz yazı karakteri ve kalınlığında plaka harf rakamı yazdırıyosunuz.. App plakadan daha güzel ve şekilli duruyor... Hemde mühürlü :):)

brabus
14/07/2010, 15:35
Maslak oto sanayide plaka kalınlastıran bir yer var orjinal plakanı kalınlastırabilirsin APP olayı sakat iş.ben yaptırdım orjinal plaka daha bi afilli oldu kimsede bişe diyemiyo.

Hüseyin Maslak Oto Sanayide neresi burası ben de harfleri çok az kalınlaştıracağım
bir de plakalığı iptal ettireceğim
firma ismi yeri telefonu verirsen minnettar olurum

imdesign
14/07/2010, 15:50
Merhaba arkadaşlar.... Bizim buralarda App plaka problemli olduğundan bazı araç kullanıcıları güzel bir yöntem bulmuş ve bende yaptırmayı düşünüyorum... Yöntem şu; plakadaki komple harf ve rakamlar siliniyor ve plaka komple beyaz kalıyor. Reklamcılardanda istediğiniz yazı karakteri ve kalınlığında plaka harf rakamı yazdırıyosunuz.. App plakadan daha güzel ve şekilli duruyor... Hemde mühürlü :):)

Kabartmaları tornada düzeltiliyor yani?

WiSTaRiA
14/07/2010, 17:48
Kabartmaları tornada düzeltiliyor yani?

hayır normal plaka kabartmalarına hiçbir işlem yapılmıyor.. Ve bayaa inceledim çokta güzel olmuş... uzaktan resmen app gibi duruyor ama yakından belli oluyor kabartmaların üzerine yapıştırma olduğu..

utku952
14/07/2010, 18:12
Bence normal plaka üzerinde işlem yapılırsa daha guzel olur app plaka yaptırınca fosforu/yansıtıcı plaka için de ayrı para alınıyor :)

WiSTaRiA
14/07/2010, 18:26
Kıl polise denk gelirsen tantana yapıyolar.

Bence normal plaka üzerinde işlem yapılırsa daha guzel olur app plaka yaptırınca fosforu/yansıtıcı plaka için de ayrı para alınıyor :)

Aynen katılıyorum orjinal plakayla oynamak daha mantıklı..

StrawBeeRy
14/07/2010, 21:48
peki orjinal plakası yamuk yumuk olana bir çare varmı :D

alperyonar
14/07/2010, 22:07
Önce tineri plakanın üstüne boca ediyor, sonra bir bezle silerek çıkarıyor. Sonra folyoyu alıyor plakanın üstüne yapıştırıyor ve bir t bıçağı yardımıyda şekil vererek kesiyor. Daha sonra folyoyu kaldırmaya başlıyor ve o tinerin etkisiyle bütün hologram fln parlak kısımda folyoyla birlikte geliyor. Sonra plakayı at çöpe. Arkadaşlar sakın o işe girmeyin. tecrübeyle sabittir :wacko000: