PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alınık orj. gp paspas ve kırmızı jant göbeği

utku952
12/07/2010, 01:26
-Eski orijinal paspasları yırtıldıgından dolayı atmıştım yerine aldıgım paspas ise sürekli kayarak problem cıkartıyor. Elinde olup ta çıkartmak isteyen varsa iyi olur. serviste fiyatı pahalı geldi...

-Ön ve arka logoları yeniledikten sonra bir tek jant göbek logoları kaldı onlarında değiştirmek istiyorum serviste set halinde 50tl civarında bana set lazım olmadıgından düşünmedim. 4 tane jant göbeği lazım (kırmızı) olmak üzere.

...her ne kadar küçük şeyler olsa da ben yine ilanı vereyim dedim belki servise uğramadan hallederim diye düşündüm...:help:

Punto_Can
12/07/2010, 12:42
-Eski orijinal paspasları yırtıldıgından dolayı atmıştım yerine aldıgım paspas ise sürekli kayarak problem cıkartıyor. Elinde olup ta çıkartmak isteyen varsa iyi olur. serviste fiyatı pahalı geldi...

paspas olarak orjinal dışında öneride bulunmak istiyorum.
praktiker de 4 parça halı paspas takımı 20 veya 25TL'ye almıştım. her 4 parçanın altında da ön paspaslarda 3er arka paspaslarda 2şer adet cırtcırt olduğundan zemin halısına iyi tutunuyor ve kayma vs. gibi problemler ortaya çıkmıyor. bana sorarsan orjinal paspaslara göre daha kaliteli.
tavsiye ederim ;)

sawyer
12/07/2010, 13:02
serviste pahalı geldi derken ne kadar pahalı geldi.

ben servisten aldım 5 parça punto yazılı orj. kauçuk paspas aldım 35 liraya halı paspas 4 parça oda 30 liraydı.

smartmavi
12/07/2010, 13:07
Bana da kirmizi logolar ve gobekler lazim. Serviste 50 lira neyin fiyati anlayamadim. Set derken ne kasttettiniz?

utku952
12/07/2010, 13:42
paspas olarak orjinal dışında öneride bulunmak istiyorum.
praktiker de 4 parça halı paspas takımı 20 veya 25TL'ye almıştım. her 4 parçanın altında da ön paspaslarda 3er arka paspaslarda 2şer adet cırtcırt olduğundan zemin halısına iyi tutunuyor ve kayma vs. gibi problemler ortaya çıkmıyor. bana sorarsan orjinal paspaslara göre daha kaliteli.
tavsiye ederim ;)

-fiyatı uygun aslında daha önce bahaus a baktım ordakiler de uyumlu yazıyor ama gözüme büyük geldi boyut olarak,teşekkürler

Bana da kirmizi logolar ve gobekler lazim. Serviste 50 lira neyin fiyati anlayamadim. Set derken ne kasttettiniz?

-sete ön arka ve jant logoları dahil.

serviste pahalı geldi derken ne kadar pahalı geldi.

ben servisten aldım 5 parça punto yazılı orj. kauçuk paspas aldım 35 liraya halı paspas 4 parça oda 30 liraydı.

-ben daha pahalı hatırlıoyrum aklımda 80 civarı kalmış. Paspas işini halledicez heralde hasan abi (insomnia06) de varmış...

bu arada tek masaja yapamıdm alıntıları :s özür

sawyer
12/07/2010, 13:59
-ben daha pahalı hatırlıoyrum aklımda 80 civarı kalmış. Paspas işini halledicez heralde hasan abi (insomnia06) de varmış...

bu arada tek masaja yapamıdm alıntıları :s özür
halledebiliyorsan iyi halledemessen istanbuldasın zaten alırız sanada servisten

hsyn28
12/07/2010, 14:48
https://forum.grandepuntotr.com/genel/17801-gp-paspasi.html
bu adreste bi arkadas veriyodu ama hala var mı elinde bir sor istersen.

smartmavi
12/07/2010, 16:20
50 liraya hangi servis o, hemen almak lazim. Gerci yan sanaydir logolar, çabucak solanlardan. Gecen cikmaci tek ön logoya 50 lira istedi.

adabeyi
12/07/2010, 16:57
abarth jant logo takım
30 lira zaten bn bakıyorum arada sırada

utku952
12/07/2010, 23:08
Abarth jant logolarının 30tl olması normal bence, 50tl yi de Kavakldere deki yedek parça bölümünden fiyatını sormuştum.

insomnia06
13/07/2010, 08:35
https://forum.grandepuntotr.com/genel/17801-gp-paspasi.html
bu adreste bi arkadas veriyodu ama hala var mı elinde bir sor istersen.

bu arkadaş sağolsun bana vermişti paspaslarını tertemiz paspaslar.sonra benim başka bi arkadaşımda puntosunu satarken bana verdi paspaslarını fazlalık oldu anlayacağınız.arkadaşımıza da hazır lazım olmuş işi görülsün...

utku952
13/07/2010, 19:52
Paspası hasan abiden aldım teşekür ederim... bir logolar kaldı bi süre daha beklicem yoksa servisten sölicez artık. :)

smartmavi
14/07/2010, 16:33
bana da logolar lazım ama Abarth istemiyorum, kırmızı fiat yazanlardan. Ön-arka-4 adet jant göbeği.

Bunlar servislerde set olarak mı satılıyor?? Artı, servislerdekiler orjinal midir, yan sanayiler kısa sürede renk atıyormuş...

utku952
14/07/2010, 17:59
bana da logolar lazım ama Abarth istemiyorum, kırmızı fiat yazanlardan. Ön-arka-4 adet jant göbeği.

Bunlar servislerde set olarak mı satılıyor?? Artı, servislerdekiler orjinal midir, yan sanayiler kısa sürede renk atıyormuş...

-serviste orijinal dışında vermezler heralde, gittiğiniz servisi bi arayın isterseniz...