PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık 2009 1.3 grande punto m.jet active

s.uyarfb
07/07/2010, 10:51
Aracım 7500 km de araca iyi fiyat veren olursa satmayı düşünücem.2009 model 1.3 grande punto active titanium gri aracın kazası ve değişen parçası felan yoktur.

Değerlendirebilceğiniz fiyatları yazarsanız ciddi olarak görüşmelere başlıycam!

gogigogi
09/07/2010, 14:12
merhaba almayı düşünenler için fiyat yazarsan iyi olur

effect1903
09/07/2010, 17:47
bencede siz bir fiyat belirtseniz daha iyi olur..

Dengesiz
09/07/2010, 18:01
arabanın özellikleri fotoları vs vs leri koyarsan daha makbul olur :) 23-24 bine anlaşabiliriz

frç
09/07/2010, 18:08
Arkadaşların dediği gibi adını koyman lazım.Fiyat belirtmezsen ihale gibi bir şey olur...

savagi
09/07/2010, 18:15
arkadaş ne verirseniz'e getirmiş olayı :)

s.uyarfb
09/07/2010, 18:38
gercekten benim için özel bir araç çünkü ilk arabam.satma konusuna gelince beni tatmin etcek bi rakam veren olursa ciddi düşünüyorum evo düşünüyorum satma amacımda o acık ve net. aklıma 26 gibi bir rakam var bu parayı verebilcek ciddi alıcı varsa iletişime gecerim.

Dengesiz
09/07/2010, 18:40
active olmasaydı bişeyler düşünebilirdim :) cnku o arabayı alırsam 3-4 bin tl üstüne bıseyler yapmam gerekıcek :(

s.uyarfb
09/07/2010, 18:51
active olmasaydı bişeyler düşünebilirdim :) cnku o arabayı alırsam 3-4 bin tl üstüne bıseyler yapmam gerekıcek :(

vallahi bilemem tercih meselesi gercekten memnun olmadıgımdan değil evo sevdası başladı ondan :D

Dengesiz
09/07/2010, 18:54
ben zaten maximum 22-23 verebilirim oda sana uymaz sanırım :)

s.uyarfb
10/07/2010, 18:03
ben zaten maximum 22-23 verebilirim oda sana uymaz sanırım :)

7500 km lerde 2009 ve 22-23 000 e cok zor çalıntı olması lazım diyim :D

pilotender
20/07/2010, 16:21
satılığa araba çıkartıp kaça satacağını söylememek de forumda yeni moda olmuş sanırım. insan ya satıyordur ya da satmıyordur arkadaşlar. fiyat araştırmasını sahibinden.com, araba.com vs vs sitelerden gayet güzel yapabilir ve aklınızdan geçirdiğiniz bir rakamı burada paylaşarak aracınızı satılığa çıkarabilirsiniz. bence böylesi çok daha iyi olur. araç almayı düşünüyoruz. yeni ilan gelmiş sayfaya diye giriyorum ama ne göreyim saçma sapan bir muhabbet....boşu boşuna gerçekten araç arayan insanların vakitlerini çalmasanız ne kadar müteşekir olurum. saygılar.

s.uyarfb
21/07/2010, 19:57
satılığa araba çıkartıp kaça satacağını söylememek de forumda yeni moda olmuş sanırım. insan ya satıyordur ya da satmıyordur arkadaşlar. fiyat araştırmasını sahibinden.com, araba.com vs vs sitelerden gayet güzel yapabilir ve aklınızdan geçirdiğiniz bir rakamı burada paylaşarak aracınızı satılığa çıkarabilirsiniz. bence böylesi çok daha iyi olur. araç almayı düşünüyoruz. yeni ilan gelmiş sayfaya diye giriyorum ama ne göreyim saçma sapan bir muhabbet....boşu boşuna gerçekten araç arayan insanların vakitlerini çalmasanız ne kadar müteşekir olurum. saygılar.

Ciddi olmayan arkadaşlarla muttap olmaktansa kafasında şu fiyatı verebilirim diyen insanlarla iletişime gecmek bana daha mantıklı geldi ki şuda var ben foto felanda koymadım gercek bir alıcı bulduktan sonra onla paylaşırım resimleride tamam dostum satışın nasıl yapılcağını sana sormucam.sacma geliyosa yorum yapmadan gecersin!insanların vaktini çalmıyoruz düşünen varsa buyursun gelsin görüşelim diyoruz ben aklımdan gecen fiyat hakkındada bilgi verdim zaten.dikkatini cekmiyosa cıkıcaksın millete ders vermeye çalışmıcaksın tmm saygılar.

PLaTiNuN
21/07/2010, 20:41
Sabri kardeşim böyle asabi yorumlar forumda pek kabul görmez belli başlı uyulması gereken kurallar var bunları yeni üye olduğun için sana söyleme gereği duydum...eğer ki aracını satmak istiyorsan ilanlar bölümden kendi aracına en yakın modeli araştırıp bulup fiyatını belirleyebilirsin çünkü burada işler böyle yürür senden öncede bikaç kişi böyle yaptı hiç bişey elde edemedi çünkü insanların kafası karışıyo doğal olarak...Yanlış anlama şahsına karşı değil ama özellikeri,artıları,eksileri ve resimleri hatta ve hatta fiyatı olmayan bi aracın müşteriside olmaz şahsi düşüncem...Ama sen nasıl değerlendirirsin onu bilemem sonuçta aracını satmak istiyorsan yordamına göre hareket edeceksin ki alıcıyada yardımcı ol kendinede...saygılar..