PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ramar 6097 navigasyon

gemlikli_55
24/06/2010, 13:56
arkadaşlar elimde ramar 6097 navigasyon var hafıza kartılı ve harita yazılımı yok harıtaprogramı yuklu hafıza kartı kayıp yanı harita su an yüklü değil igo8 netten indirdik ama cıhaza nasıl kurulur nasıl yapılır calıştırılır vs bu konularda yardımcı olacak arkadaşlardan yardım bekliyroum herkeze iyi forumlar

WiSTaRiA
24/06/2010, 17:39
Bana da igonun yeni güncellenmiş haritasını nereden indireceğimi ve cartel marka navigasyonuma nasıl kuracağım hakkında yardımcıolucak arkadaş lazım :D:D

Du Hast
24/06/2010, 20:29
arkadaşlar igo olayına çok baktım ben ancak bir çözüm bulamadım. blaupunkt marka vardı hafıza kartlı. ne kadar takla atarsam atayım çözemedim.

bunun için en iyi yol ebay ı araştırmak ya da gidip orijinal haritayı satın almak.
haritayı satın alınca hafıza kartı ile birlikte geliyor.

ya da gidip yeni bir navigasyon cihazı almak :)

ha şuda olablir
ben nokia 5800 aldım. içinde dahili gps cihazı var. üzerine garmin mobile xt navigasyon programı kurdum mis gibi :D

WiSTaRiA
27/06/2010, 13:26
Bende de N71 var ve içinde Gps var ama hiç kullanmadım.. Nasıldır nedir bilmiorum.. garmin mobile xt navigasyon bu bahsettiğin program iyimi kardeşim gerçekten..

Du Hast
27/06/2010, 14:18
Bende de N71 var ve içinde Gps var ama hiç kullanmadım.. Nasıldır nedir bilmiorum.. garmin mobile xt navigasyon bu bahsettiğin program iyimi kardeşim gerçekten..
iyi olmak ne kelime süper :)
pm den msn adresini gönder, halledelim bir ara ;)
garmin bu işin ustasıdır. haritasıda baya geniş.

drahmet
27/06/2010, 21:15
slm arkadaşlar
ayarlar bölmesinde nav patch tarzı bişey olmalı ordan sd kartınızdaki igo.exe uygulamasını seçip kaydetmeniz lazım
daha sonra navigasyon sekmesine basmanızla çalışması lazım

WiSTaRiA
28/06/2010, 14:04
Teşekkürler....