PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ey aşk gel şiir düz yazı taze taze

SpyHunter33
22/06/2010, 22:59
iyi geceler arkadaşlar. Taze taze sıcak sıcak çıktı bu yazım yaklaşık 10 dakika oldu hemen sizinle de paylaşayım istedim iyi okumalar :)

Ey Aşk Gel !!!

Kıralı soytarıya kırdıran, elini bin kere kana bulayan aşk. Gel !!! Gelde Vur bilmem kaç bininci hançerini tam ortayerine gönlümün. Topuzu kaçmış zaten aşkın da meşkin de gönül sarhoşluğununda. Tüm tümsekli coğrafyasını öğrendim sayende yarım kalmışlığın hengabesinde.Gittiğim her sokağın dilencisiyle Allah rızası için aşk dilenmişliğimde bundan,nerde olduğunu bilmediğim varoş mahallelerin sokaklarında Küçük bir çocuğun elindeki misketleri alınmış gibi avaz avaz bağırmam da.
Yaralı bir dilin acı tadıyla tadıyorum şimdi bana bıraktığın sütten ağzı yanmış yoğurt kıvamındaki aşk kırıntılarını. Her kırıntı büyüse de ağzımda hep o yanmışlık, Hep o buruk tad, ve hep sancılı bir yutkunma sonrası gözlerimde yaş....

Ey aşk Geleceksen gel!!! ama gelmeden haber ver. Zira unuttum adını da tadını da. Batmayalı çok oldu çorak vucud hatlarımda senden sonra bir güneş. Anmayalı bilmem kaç vakit, ve kulaklarımda kimin olduğunu bilemediğim gayipten bir ses.
Gelmeden önce haber ver Aşk. Sen gittin gideli uğramaz oldum alacaklı olduğum sokakların kaldırımlarına. Uğramaz oldum bu şehr-i alemin en karanlık çıkmaz sokaklarına. Ve geçmez oldum el ele yürüdüğümüz mekanlardan.
Ey Aşk Geleceksen Gel !!! ama gelmeden haber ver. Ölmeye an kala gel, Gelki Yaşamaya mecalim olsun...

Scottie
22/06/2010, 23:04
yüreğine sağlık kardeşim.... süper olmuş...

SpyHunter33
22/06/2010, 23:05
Teşekkr ederim...

WiSTaRiA
22/06/2010, 23:17
Harika...

Scottie
22/06/2010, 23:18
Erkan sana bir şiir kitabı yapalım...

Erdem Bozdağ
23/06/2010, 01:15
abi harika ya bu sancılı sürecimde bana telafuz oldu yazıların
yüreğine sağlık

SpyHunter33
23/06/2010, 08:40
Erkan sana bir şiir kitabı yapalım...

Yapalım valla süper olur :)

abi harika ya bu sancılı sürecimde bana telafuz oldu yazıların
yüreğine sağlık

Ah bu sancılı süreçler :) iyi bilirim

Kriminal
23/06/2010, 08:53
Aşksız kal...Böylesi daha güzel...Aşksız oldugum zamanlardan bilirim :)

SpyHunter33
24/06/2010, 12:49
Ah be denizim Aşksız kalmayı bilirim uzun süredir öyleyim de insan oğlu işte hafif acı çekmeye meyilliyiz Kaşıntı tutuyor :D

Kriminal
24/06/2010, 17:00
Kalemin saglam guzel basıyosun yaraya tuzu :)