PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yağmur

SpyHunter33
18/06/2010, 15:12
Uzun zamandır şiirlerimi yazamıyordum ilham perilerim boş durmuyor bu günlerde :) buyrun bakalım beğenecekmisiniz...

Yüzükoyun uzanmış avuçladığımda ıslak kaldırım taşlarını. Hiç umursamadım sırtıma düşen yağmur damlalarını.

Bilirmisin severim yağmuru. Hep bir şeyleri gizledi içimde. Ne zaman yağan yağmurlara baksam buğulu camlardan işaret parmağımla ismini yazarım. İçimden bir dilek tutarım. Ne kadar damla düşerse toprağa o kadar umut düşer yüreğime. Ne kadar umudu olursa yaşarmış insan. İşte o kadar çok umudum var.

Bir umudum var; biliyorum yıkılmadığım sadece yüzümü saklamak için kaldırım üzerine uzandığımda bile bir umudum vardı içimde.
Yağmur yağsın bu şehire. Yağmur yağsın ki yeni doğan güne umudum olsun güneş. Yeni yazılmış bir şiire ilham. Yeni doğmuş bir bebeğe isim. Yeni aşıklara meşk olsun.
Yağmur yağsın bu şehire. Yağmur yağsın ki 365 metre karesine umut bulaşsın.
Yağmur yağsın bu şehire. yağmur yağsın ki herkes bana benzesin. Herkesin yüzünde aynı ifade olsun yüzü gözü ıslanmış gözleri kanlanmış ve burunları kızarmış.
Kimse anlamasın yağmurlu havalarda ağladığımı...

Kriminal
18/06/2010, 15:15
Erkan Sende neler varmıs abicim..Ben cok severım siirleri cok duygusal bı adamım bana bunlarla gelme :)

Scottie
18/06/2010, 15:22
yüreğine sağlık kardeşim...

özellikle sonu mükemmel...

SpyHunter33
18/06/2010, 15:23
:D hehehe yazdıklarımı ekleyecem buraya valla. :) Space adresimde saklıyorum hepsini aslın da.

Hakan_vectra
18/06/2010, 15:27
Eline sağlık..

SpyHunter33
18/06/2010, 15:28
Teşekkr ederim arada tutuyor yazma yönümüz :)

WiSTaRiA
18/06/2010, 16:37
Eline yüreğine sağlık harika olmuş...