PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yıllık bakım teşekkürler Kavaklıdere

fraust
10/06/2010, 14:12
.

Müslüm yine yapacağını yaptı :)

Yıllık Bakım(aracın ilk bakımı)

G.PUNTO 1.4 aktive
KM:13.396

TOPLAM : 182.-TL

Özellikle Müslüm beye ve onun nezlinde tüm çalışma arkadaşlarına göstermiş oldukları ilgi ve alaka nedeniyle teşekkür ediyorum.

Not: Buji ve balataların durumu iyi olduğu için 20,000 km bakımında değiştirecekler...

.

Scottie
10/06/2010, 14:16
güzel fiyat... güle güle kullan...
yalnız polen filtresi 20.000 bakımında değişmiyormuydu...

Müslüm beyin ellerine sağlık...

ibrahim06
10/06/2010, 14:34
Buna yakın fiyatları bizim bakımlarda da isteriz Müslüm Bey :)

suvari_84
10/06/2010, 14:47
bende 60,000 e götürcem bakalım müslüm abi bana ne çıkartacak? arkadaşlar pazar günüde açık mı acaba haberi olan var mı? bide randevulu mu gidiyoruz? ilk defa götürcem o yüzden soruyorum

fraust
10/06/2010, 15:41
bende 60,000 e götürcem bakalım müslüm abi bana ne çıkartacak? arkadaşlar pazar günüde açık mı acaba haberi olan var mı? bide randevulu mu gidiyoruz? ilk defa götürcem o yüzden soruyorum

Sanırım pazar günleri randevu ile çalışıyorlar...

Emin ol Müslüm fiyat konusunda en iyisini yapacaktır.
Pahalı da yapsa onun güler yüzü ve ilgisi yeter de artar bile :)

fmguler
02/07/2010, 22:50
Normalde foruma çok fazla katkıda bulunamıyorum, yalnızca değerli görüşlerinizi takip etmekle yetiniyorum. Aracımı 2 yıl önce üstün otodan almıştım ve geçen sene de 20.000 bakımına oraya götürmüştüm. Bu yıl forumdaki tavsiyeler nedeniyle Kavaklıdere'ye götürdüm, ve ne kadar çok şey kaçırdığımı gördüm :fun:: Buradan kendilerine müşteri memnuniyeti konusunda teşekkür etmeyi borç biliyorum, ve bu yaklaşımlarını taktir ediyorum. Keşke diğer servisler de bu bakış açısının öneminin farkına varabilseler. Teşekkürler Kavaklıdere.

ZAK1980
03/07/2010, 00:45
Normalde foruma çok fazla katkıda bulunamıyorum, yalnızca değerli görüşlerinizi takip etmekle yetiniyorum. Aracımı 2 yıl önce üstün otodan almıştım ve geçen sene de 20.000 bakımına oraya götürmüştüm. Bu yıl forumdaki tavsiyeler nedeniyle Kavaklıdere'ye götürdüm, ve ne kadar çok şey kaçırdığımı gördüm :fun:: Buradan kendilerine müşteri memnuniyeti konusunda teşekkür etmeyi borç biliyorum, ve bu yaklaşımlarını taktir ediyorum. Keşke diğer servisler de bu bakış açısının öneminin farkına varabilseler. Teşekkürler Kavaklıdere.

2 hafta oncede bende yaptırdım yıllık bakımı sagolsun Muslum abı herzamankı gıbı abılıgını gosterdı arkadasıle test surusu ve dıger bakımları yapıldı (yag degısımı ,havaflıt,klıma flıt,yag flıt) degıstı 5 taksıt kamp varmıs 182,35 ı bolduk 5 e rahat rahat oduyorum bakımı zorlanmadan .Bende aracı ustunden aldım bugune kadar hıc ugramadım bakımmıs falan fılan forumda kımse memnun degıl zaten bu arada nezaman Kavaklıdereye gıtsem iç,dıs,motor yıkanıyor en cok hosumada bu gıdıyor arabayı pıs gorunce bınmek bıle ıstemıyorumda

ZAK1980
03/07/2010, 18:22
güzel fiyat... güle güle kullan...
yalnız polen filtresi 20.000 bakımında değişmiyormuydu...

Müslüm beyin ellerine sağlık...
Eser servıtekı arkadaslar polen fılıtesı ıcın cok fazla ustelemedıler degıstırek yada degıstrımeyek dıye kararı bana bıraktılar bende acıp baktırdım sıyah olmus fılıtle degısırse ne olur dedım klımadakı hava daha guclu uflenır arac ıcıne deyınce ve ucretınınde 9-10 tl oldugunu bıldıgımden degıssın dedım sonucta 10 tl lık bı sey