PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Direksiyon boyama

emtue
06/06/2010, 23:57
Merhaba,

Deri direksiyonda bazi asinmalar var onlari deri boyasi ile boyayabilir miyiz?

Ya da bu islemi yaptirabilecegimiz bir boyaci var mi?

Tekrar kaplatma direksiyonu kalinlastirdigi icin pek istedigim bir sey degil..

Bir de teyp kismi nasil cikariliyor, gecenlerde biri soktu ama ben tekrar sokemedim.

Cevaplarsaniz sevinirim.

Erdem Bozdağ
07/06/2010, 00:10
teypin sol ve sağ kısmında küçük delikler var oraya metal gibi birşey takınca teyp kendini dışa atmaya başlıyor sonra çekiyorsunuz.O 4 deliği doldururcak bir metal ayarlamanız yeterli

Direksiyon boyama diye birşey duymadım açıkcası bence deri kaplatmak daha mantıklı işi iyi bilen bir ustaya

Kriminal
07/06/2010, 10:00
Benım dreksıyonda soyulmaya basladı soldan soldan napsakkı ?

suvari_84
07/06/2010, 12:22
arkadaşlar ben 40,000 bakımında direksiyonun derisinde bir aşınma gördüm ve servise değiştirmek istedim ama bana tek önerdikleri direksiyon kılıfı mağlesef bende kılıf aldım şuanda memnunum ama eski direksiyonumla kullanmak daha iyiydi:)

brabus
07/06/2010, 14:32
benim de 54 binde araç ince bir derisi kalkmış beni çok rahatsız etmiyor ama koly bir formülü olan varsa ben de uygulatırım.

Kriminal
07/06/2010, 14:49
arkadaşlar ben 40,000 bakımında direksiyonun derisinde bir aşınma gördüm ve servise değiştirmek istedim ama bana tek önerdikleri direksiyon kılıfı mağlesef bende kılıf aldım şuanda memnunum ama eski direksiyonumla kullanmak daha iyiydi:)

Aslında ince guzel kılıflar var ama sanırım ben bulamıyorum

magic
09/06/2010, 17:00
https://forum.grandepuntotr.com/gorsel-modifikasyon/17061-direksiyon-deri-kaplamasi-bitti.html

Belki yardımcı olur, bence gayet hoş :)

emtue
13/06/2010, 02:07
https://forum.grandepuntotr.com/gorsel-modifikasyon/17061-direksiyon-deri-kaplamasi-bitti.html

Belki yardımcı olur, bence gayet hoş :)

hocam sagolun fakat direksiyon kaplamasi icin 150 lira vermek gozume buyuyor acikcasi :)

bugun zeytinburnunda dolastim, simidi sokturebilirsem zimparalayip guzelce boyarlarmis.

simidin sokulmesi tehlikeli midir?

magic
14/06/2010, 17:52
Kendi düşüncemi söyleyecek olursam, bence hiç o işlere girme derim, pek sağlıklı olacağını düşünmüyorum, sonuçta direksiyonda aşınma var ve boyama olayı bu aşınmaları gizlemeyecektir kanaatindeyim. Ama direksiyonu güzel bir şekilde kaplatırsan hem sorunun çözülmüş olur, hem de görsel açıdan daha hoş olur ve daha fazla keyif alırsın. Ancak tabiki de maddi durumlar için söyleyecek sözüm yok :)

mgturkan
15/06/2010, 13:01
Nerede yaptırdığını söyleyebilir misin tolga benim çok hoşuma gitti verdiğin paraya da değmiş bence benm aracım daha 40.000 fakat direksiyonum felaket durumda....

kara kız
24/03/2011, 16:37
bu site iyice ticarethaneye dönuşmeye başladı bence bellı başlı arkadaşlar harıcınde bızımle paylasım ıcerısınde olan arkadaşlar harıcınde bu işlerin yapılması bana ters gelıyo..bakarmısınız arkadaşa ne aracı var nede bısey dırek foruma uye olup ne kendını tanıtma işine giriyor nede yaptığı işle b ilgili bi paylaşım yapıyor nede başka bişey.. 2 msj gondermıii ikiside para kazanma amaçlı..bence olmaması gerekiyor böyle seylerin..yönetıci arkadaşlara rahatsızlığımı burdan dile getiriyorum.. yanliş düşünüyorsamda kusuruma bakmayın bu benim fikrim..

Kriminal
24/03/2011, 16:53
Dikkatinden kaçmamış tebrık ederım Onur...

kara kız
24/03/2011, 17:10
burası bence bır paylaşım platformu ve amacına uygun kullanılmasından yanayım..tabiki bazı ticari kazançlar elde edilebilir..bu işten ekmek kazanan arkadaşlarımızda var içimizde ama o insanlar öncelıkle bızlerlen bu platformda bazı seyler paylaşıyor..kendı sıkıntısı varsa onu dıle getırıyor biz forum uyelerınınde ısteği doğrultusunda bazı alış verişler yapılıyor olması gerekende bu ..ama son zamanlarda bu durum değişmeye başladı yok bu işi ben bukadar yaparım alın sıze numaram yok ben daha ucuza yaparım alın buda benım numaram gibi aptal saptal olaylar karşıma çıkıyor..bu foruma 2007 yılnda uye olan ılk kullanıcılardan bırıyım ne sekılde ne amaçla kurulduğnu ve nasıl kurulduğnu bılen az sayıda ınsanlardan biriyim..bu forumda gercekten farklı bı hava var zaten onlıne sayısından bu herzaman kendini kanıtlamış bi durum..bence bu gibi olaylar formun havasını bozmakta ve yapısını değiştirmektedir paylaşımdan zıyade ticarethaneye dönuşmesine ben tepki gösterıyorum..belki ticarethane bıraz ağır birt kelıme olabılır kusuruma bakmayın..şimdi olmasa bile belkı ılerleyen zamanlarda bu sekılde giderse gercekten ticarethane olucak bence bunun önune gecmekte bızım elımızde...benimle farklı dusunen ler olabılır msjıma kızanlar da olabilir aynı fikirdede olanlar mutlaka çıkacaktır ,ben fikirlerimi söylüyorum bu durumdan rahatsızlık duyuyorum..

kara kız
24/03/2011, 17:18
buarada arkadaşlar araclarınızın garantisi devam ediyor ıse direksyon veya vitez topuzlarınızı garanti kapsamından değiştirebilirsiniz..ama 300.000 km de falan gitmeyın servise sakın sıkıntı yasayabılırsınız...

kornman887
24/03/2011, 17:20
Arkadaş tahminimce google ile ulaştı buraya, bu konu hariç hiçbirşeydende haberi yok. Biz arkadaşlarla aramızda bu tarz tepkiler veren kişilere "ölü taklidi yapalım, gider" diyoruz. Gidiyorlar onlarda...

Özet: Kaale alıp sinirinizi bozduğunuza deymez beyler, modlar gerekeni yapacaktır.

Bel Fıtığı: 0532....

kara kız
24/03/2011, 17:32
bel fıtığıda türkiye genelinde efsane olmuş bi numara belkı ınanmassınız ama askerlığmı hakkari-şemdinlide yaptım yüksekova yolunda bir havaalanı var normal araçlarında kullandığı açıl durumlarda ucakların ınıs kalkıs yapması ıcın yapılmış açık bir havaalanı..adamın bırı artık kımse bu belfitğnı asfalta yazmışlar ve türkiyenın bır çok yerınde gördüm bu numarayı çok entersen gelmıştı bana ozaman ve bı anda ıstanbulu hatırlatmıştı o yazı bana çok tuhaf olmuştum mutlumu ne olmuştuk o anda..