PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : akar kokar

CaGRi
30/05/2010, 23:47
airwick'in mango kokulusunu arabasında kullanan eminim birçok puntocu vardır. gerçekten aracımda şu ana kadar kullandığım kokusu en çok hissedilen ve en uzun süre kalıcı olan kokudur. ilk aldığım 3-4 kokuda hiç bir sorun yaşamazken, sonrakilerde hep akma problemi yaşadım. kullandığım yer ise mert arkadaşımızın kullandığı yerdir. kendisinin resmini çalıyorum affına sığınarak.

https://www.hizliupload.com/onizleme/698741DSC02312.JPG

cam içindeki sıvının büyük bir çoğunluğu, kutunun dışına boşalıyor. bununla ilgili herhangi bir çözüm bulan, veya sebebini keşfedebilen varmı acaba??

airwick:
https://img.donanimhaber.com/upfiles/321097/6634FC60B7784EAA91ED9F42414B541F.jpg

pdr42
31/05/2010, 00:01
ben arac kokusunu kullanmıstım artık bir daha kullanmam. zira aldıgım kokunun akma ihtimali sıfırdı ama gunesten dolayı dısarıya sıcaklıktan cıkmıs. cdcaları mahvetmişti. benm tavsiyem arac kokusu kullanılmaması yönündedir

CaGRi
31/05/2010, 00:20
ben arac kokusunu kullanmıstım artık bir daha kullanmam. zira aldıgım kokunun akma ihtimali sıfırdı ama gunesten dolayı dısarıya sıcaklıktan cıkmıs. cdcaları mahvetmişti. benm tavsiyem arac kokusu kullanılmaması yönündedir

havalandırmaya takılan tiplerden bahsediyorsunuz sanırım. onlar için aynı şeyi bende düşünüyorum o yüzden bu kokuyu seçmiştim. ama bununda böyle bir sorunu var. aktığı yeri eritme gibi bir problem yok. çünkü görünen bir yer değil, önemli biryer de değil. ama akmasından dolayı hem temizlemek gerekiyor, hemde 1-2 ay gitmesi gereken koku 1 haftada çöpe gidiyor...

pdr42
31/05/2010, 00:25
evet havaandırmaya takılanlardan. yalnız bu nasıl bir kimyasaldır ki dokulduug yeri kaldırıyor eritiyor. dusunun biz soluyoruz onu

krakercocuk
31/05/2010, 00:36
arkadaslar bu havalandırmıya takılan glade ve bilumum o tip kokular sayesınde teybim yanmıştı önceki GPmde 100 lira arıza parası ödedım bilginize..ayrıca bu airwick olan mango kokusu da benım favorimdir ancak onunda bahsettiğiniz gibi akma problemi oldu...halbukı daha once bole bı sorun yoktu..yeni imalatlarda kronık sanırım:D bizim city ler gibi:D..fotoğrafta görülen yerde kullanıyorum bende ama anlamadım nıye akıyo ilginç..ama üzdü beni kullanamıycam artık bole giderse..:(

CaGRi
31/05/2010, 01:14
arkadaslar bu havalandırmıya takılan glade ve bilumum o tip kokular sayesınde teybim yanmıştı önceki GPmde 100 lira arıza parası ödedım bilginize..ayrıca bu airwick olan mango kokusu da benım favorimdir ancak onunda bahsettiğiniz gibi akma problemi oldu...halbukı daha once bole bı sorun yoktu..yeni imalatlarda kronık sanırım:D bizim city ler gibi:D..fotoğrafta görülen yerde kullanıyorum bende ama anlamadım nıye akıyo ilginç..ama üzdü beni kullanamıycam artık bole giderse..:(

hah aynısı bende de var yaa. kafayı sıyırcam . en başlarda çok güzeldi yaa. millet arabanda bostan mı var diye soruyolard. öyle güzel bi kavun kokusu vardı :D ama sonraları sapıttı sürekli dökülür oldu....

femoli
31/05/2010, 11:04
Çağrı probleminin çözümü bende ;)

Kulağına söyleyecem :D

GP COSKUN
31/05/2010, 11:06
benim arabadada aynı yere koydum ama
benimkide döküldü ve hala orada koku duruyor