PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Biri ADSL kullanan var mı?

Scottie
25/05/2010, 08:35
Arkadaşlar Biri Adsl'e abone oldum. bir kaç araştırma yaptım. TTnet kesinti problemi olduğu için, uydunet i ise Aktivasyon ücreti, kablo tv ücreti ve modem ücreti ödemem gerektiğinden almadım.

Biri Adsl sağladığı avantajlar. 1 mb. 4 GB. kotalı

1- İlk 5 Ay ücret ödemeyeceğim.
2- Modem Ücreti yok
3- Aktivasyon ücreti yok.

bu yüzden Biri ADSL'e başvurdum. aranızda kullanan var mı? şikayetleriniz var mı. bir kaç arkadaşıma sordum çok memnunlar. sizden memnun olmayan var mı acaba..

emrequzel
25/05/2010, 09:12
Eser abi şunu söylim sana bu Biri adsl filan bunların hepsi TTnet in alt yapısını kullanırlar yani hız ve kalite olarak TTnet den fark bekleme.Ama quicknet in fiber optik bağlantısında benim gözüm bizim oraya gelse hemen alıcam valla.

femoli
25/05/2010, 09:59
ttnetin alt yapısını kullanıyorlar ama ttnetten daha ucuza imkan sağlıyorlar.. enteresan

ERDEM1907
25/05/2010, 12:18
ben 1 yıldır biri adsl kullanıyorum çok memnunum şimdiye kadar hiçbir sıkıntım olmadı. ttnet altyapısı kullanılıyor yani ayrıca bir hat çekmiyorlar. Türk Telekomun pazar payının %85 sahip diğer firmalara vermesinin sebebi internetin yaygınlaşması daha çok internet kullanıcısını olması şu an tekel sahibi olmak istemiyor daha sonra o da rekabete girecek Üst düzey bir yöneticisini açıklamasını okumuştum

ZAK1980
25/05/2010, 16:40
Eser sıstem olarak aynı ben 3 yıldır smıleadsl kullanıyorum ttnettekı gıbı dusme yok sımdıye kadar 3 kez dusmustur musterı hızmetlerı ıyı hemen donuyorlar onlar ısın ıcınden cıkamazıse ttnet donuyor gun ııcnde cepten evden arasıra maıl gıtmıyor benım oda nadır
ozetle,
mıgros tan alacagın 1 kg yaga 100 tl odeyceksın

carefourdan alacagın aynı yagı 5 ay paravrmıyeceksın ,yanında cukulata,kola
gıı hedıye verecekler olaybu
smıleasl kısıbasına turktelekomdan ucret alıyor yada bılısımteknolojılerınden tam hatırlayamadım sımdı

Scottie
25/05/2010, 17:01
biri Adsl aldım artık. smile iyi değil diyorlar. sonuçta her internet paketi aynı gibi.

alperyonar
08/01/2011, 14:13
Arkadaşlar yeni konu açmak istemedim. Biri adsl benide aradı şartları gayet uygun. Problem yaşayan varmı??

Scottie
08/01/2011, 14:16
5 aydan beri Biri kullanıyorum... hiç problem yaşamadım. 1 ay önce de kendi evime aktarttırdım. 3 gün falan sürer dediler... modemi götürdüm eve bağladım açtım 1 gün sonra açılmış internet.

ben çok memnunum...

alperyonar
08/01/2011, 14:23
5 aydan beri Biri kullanıyorum... hiç problem yaşamadım. 1 ay önce de kendi evime aktarttırdım. 3 gün falan sürer dediler... modemi götürdüm eve bağladım açtım 1 gün sonra açılmış internet.

ben çok memnunum...
Aslında en güzeli superonline da, bizim burada yok :( Ama biri den de memnun olmayan yok..

pdr42
08/01/2011, 18:41
peki bunun icin telekoma sabit ucret odeyecekmiyiz yani ben ev telefonu kullanmıyorum. biri almam gerekirse ev telefonu taktırmam gerekiyor mu. eğer oyle ise bi farkı yok telekomdan cünkü 20 tl sabit ücret ödüyoruz

smartmavi
08/01/2011, 23:07
Dün fiber teknolojisiyle süperonline aldım. Bir ay deneme süresi. Beğenirsem ilk üç ay ücretsiz. Bitti mi? Hayır. Diğer sağlayıcıya olan taahhütümden doğacak zararımın 150 liraya kadar olan kısmını da karşılıyor...

Hız mı?

50 mb/sn çüşşşş! Limitsiz ayda 49 tl!

GünahsizSeytan
08/01/2011, 23:50
Dün fiber teknolojisiyle süperonline aldım. Bir ay deneme süresi. Beğenirsem ilk üç ay ücretsiz. Bitti mi? Hayır. Diğer sağlayıcıya olan taahhütümden doğacak zararımın 150 liraya kadar olan kısmını da karşılıyor...

Hız mı?

50 mb/sn çüşşşş! Limitsiz ayda 49 tl!

Süper kampanya ttnet in tüm müşterisini kapar öyleyse :D Süperonline bu kampanya için tekrar yeni bir tahhütname yapıyomu peki ?

murat17
09/01/2011, 00:07
süper online iyi biliyom fiber optik kullanıyor

smartmavi
09/01/2011, 00:11
evet iki yıl taahhüt istiyor..