PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hız ile ilgili

attserkan
20/05/2010, 20:28
herkese slm lar arkadaşlar.. sizlere hızla ilgili bir kaç şey söylemek istiyorum elbette bunları hepimiz biliriz ama amaç burda bir kez daha hatırlatmaktır.hız yapmayalım ve kurallara neyse uyalım 90 km hızı otoyollarda alışkanlık haline getirelim bırakın artırsın devlet biz geçmeyelim bu hızla giderken arabayı kullanmak okadar kolaydır ki bunu hepimiz çok ii bilirz.eğer bir yere gideceksek gerekirse 2 saat geç gidelim yada 2 saat erken çıkalım ulaşmak istediğimiz yere yine zamanında ulaşmış oluruz.hız yapmayarak öncelikle kendimizi sonra sevdiklerimizi sonra malımızı ve milli servetimizi korumuş olurz.bu siteye üye birisi olarak hepimizi düşündüğüm için bunları yazdım,yolumuz açık olsun herkesin sevdikklerinine kavuşması dileğiyle.

SpyHunter33
20/05/2010, 20:30
Çok teşekkrler güzel bir yaklaşım. elbetteki hız felakettir. Bunu her zaman her yerde dile geitiriyorum. Otobanda bile maksimum çıktığım hız sınırı 120 dir oda arasıra direksiyon hakimiyeti ne kadar bizde olursa ailemize kavuşmamız da o kadar yakın demektir.