PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grande punto orj logolu ayak dayama

PUNTO33
16/05/2010, 00:13
[B] Bu ürünün montajı hakkında bilgi verebilirmisiniz...Teşekkürler.
www kemaloto.com/magaza/product.php?id_product=31

WiSTaRiA
16/05/2010, 00:39
Ben kendim taktım. İçinden civatalar çıkıyor. Tornavida yardımıyla civarataları Ayak Dayamayı Yerine monte ediyorsun. Başka birşeyi yok...

PUNTO33
16/05/2010, 22:38
Ben kendim taktım. İçinden civatalar çıkıyor. Tornavida yardımıyla civarataları Ayak Dayamayı Yerine monte ediyorsun. Başka birşeyi yok...
Teşekkür ederim

puntoloji
17/05/2010, 00:13
Ben hiç civatayla uğraşmadım arkasına boylu boyunca çift taraflı bant yapıştırdım valla 1 sendir bişeycık olmadı haybıye halıfleksı delmenın anlamı yok bence

femoli
17/05/2010, 10:18
Halıflex delinmiyor zaten gönderdiğimiz ufak civatalarla halıya sarıyor bununda hiç bir zararı yok sonradan sökseniz bile iz felan kalmıyor hali kendini gizliyor yani montajı çok basit ..pedalı koy civatayı sık kendi yolu bulup takılıyor ;)

brabus
17/05/2010, 11:34
https://forum.grandepuntotr.com/kampanyalar/6927-grande-punto-orjinal-logolu-ayak-dayama.html

şu konuda zaten montajı yazılmış

PUNTO33
17/05/2010, 22:40
Halıflex delinmiyor zaten gönderdiğimiz ufak civatalarla halıya sarıyor bununda hiç bir zararı yok sonradan sökseniz bile iz felan kalmıyor hali kendini gizliyor yani montajı çok basit ..pedalı koy civatayı sık kendi yolu bulup takılıyor ;)
Yolunu buluyor derken...halıdamı yoksa metal aksandamı buluyor yolunu,Teşekkürler.

Yolunu buluyor derken...halıdamı yoksa metal aksandamı buluyor yolunu,Teşekkürler.
Tamam cevabı buldum...montaj çok basit 4adet civata ile kısa civata onunla halıya monte ediyorsunuz alttaki saca ulaşmıyor yani montaj 25 saniye felan takıp çeviriyorsunuz halı otomatik kapıyor...

alpimmm
17/05/2010, 22:53
Bülent vidalar zaten uzun değil, halıya vidalanıyor, ve Femoli'nin dediği gibi bi iz kalmıyor, ben de taktırmıştım GP me., geçen söküp bidaa taktım, iz, delik vs. yoktu. rahatlıkla kullanabilirsin bence. hemde güzel görünüyor.

PUNTO33
17/05/2010, 23:16
Bülent vidalar zaten uzun değil, halıya vidalanıyor, ve Femoli'nin dediği gibi bi iz kalmıyor, ben de taktırmıştım GP me., geçen söküp bidaa taktım, iz, delik vs. yoktu. rahatlıkla kullanabilirsin bence. hemde güzel görünüyor.
Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler..:Ç

femoli
18/05/2010, 09:20
Forumda hemen hemen herkes takmış :D Bilgi verenlere teşekkürler :)

gokhan.bey
18/05/2010, 18:55
bende aldım bu ayak dayamalardan yanlız şöle yaptım vida deliği olmasa daha iyi olucak kesin montajı için arkasına tuhafyeden cırt aldım 20 cm 25 ykr a kesip arkasına japonla yapıştırdım kuruyunca yerine taktım cırt olduğu için halıya kolayca yapışıyo istediğin zamanda çıkartabilirsin bence bu ürün deliksiz yapılsın daha iyi olucak yanında 20 cm cırt gönderin yeter saygılar.

Kriminal
18/05/2010, 19:12
Walla saolsun kardesım ılgı alakasını mertlıgını gosterdı..Yolda gelıyo sivrihisara varmıştır benım kargom :)

femoli
18/05/2010, 20:32
Öncelikle güle güle kullanın ama her kesin görüş farklı çünkü civata oraya bir aksesuar gibi renk katıyor bu sebepten civatalı yoksa zaten bir yeri delmiyorsunuz ;)

Kriminal
20/05/2010, 16:31
Biraz önce elime ulastı Teşekkurler femoli....

gabartey
20/06/2010, 00:51
bende aldım ama cok basıt bir sey bir logoyla bitmiyor iş tenekdende yapılsa bir fark olaçağına inanmiyorum.

biraz daha estetik açısından gösterişli bir şey olabilirdi.internette bakıldığında hoş bir şeye benziyor ama asla görüntüyle alakası yok.

femoli
20/06/2010, 18:17
acaba size ne gönderildi ayak dayama yerine, başka bir şeymi gönderdiler bilmiyorum ama fotoğrafta gördüğünüzün aynısı daha fazla estetik ne bekliyorsunuz acaba elmas işleme felanmı :)

eloksal kaplı satinel mazeme den yapılmış piyasanın en kaliteli ürününden yapılmış bir ayak dayama ,beklentinizi karşılamamış sanırsam ama bir dahaki sefere yanlarına işleme yaptırabilirim :) Yada değişik boyama figürleri ile antik resimler koydurabiliriz ;)

Romeo_er2
20/06/2010, 18:44
mehmet abi bi ara gelimde benim arabayada takalım ya..

HasanAliz
26/03/2011, 08:42
ayak dayamada bulunan GP ambleminde renk seçenekleriniz var mıdır ? tşk

femoli
26/03/2011, 09:41
Hasan o logo işleme, yani folyo felan değil bu sebepten renk değişimi olanaksız . Halıya takıldığında siyah oluyor fakat şimdi aklıma bişi geldi altına istenilen renkte folyo yapıştırısam logo o renk olur :) Yani altına kırmızı folyo yapıştırırsam sadece logo kırmızı görünebilir ileride folyo eskir ama şimdilik aklıma gelen bu eskirse folyoyu söküp yenisini takabilirsin yada istedğin renkte değiştirebilirsin..

SUADOW
26/03/2011, 10:19
mehmet; haftaya irtibata geçip, bende alayım artık bu kadar...
canım istedi...

mitix
04/04/2011, 21:22
bende femoiden aldım . civata ile montaj yapmadım . gittim tuhafiyeden çırt aldım çırtın tek tarafı zaten zemine yapışıyor. o tek tarafını patex ile ayalığa yapıştırdım ve sonuç süper istediğiniz gibi yapıştırın iterseniz yerini konumlandırım isterseni temizlemek için çıkarın aklımı seveyim :)

tayfux
04/04/2011, 21:27
ne kadar patladı hocam birde fotoğraf alsak süper olcak..

mitix
05/04/2011, 11:12
20 lira + paspasda almıştım birlikte geldiler 13 liraya kargo tuttu. çırt tuhafiyeden 1 lira. yapıştırcıda herhangi akışkan sıvı bir yapıştırıcı olur işte fotoları haftasonu çekebilirsem koyarım