PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : G.Puntomu Sattım 13-15 bin Tl arası bir aile aracı arıyorum

kadoku
15/05/2010, 19:21
Arkadaşlar ayrılmak zor olsada mecburiyetten Grande Puntomu satmak zorunda kaldım. Şİmdi 13-15 bin tl arası bir fiyata 2. el bir araç bakıyorum benzinli yada dizelde olabilir aklımda olan bir kaç araç var bunlar 2000 model Polo 1,6 klasik sedan, 2004 Fiat Marea Liberty, Nissan Almera, Mitsubishi Carisma, 2004-2005 model Kia Rio, Seat Cordoba gibi seçenekler var. Bu araçlar hakkında bilgisi olan kullanan arkadaşlar varsa beni bilgilendirirlerse çok memnun olurum, Baştada belirttiğim gibi bütçem en fazla 15 bin bu fiyata kadar olan hertürlü tavsiyeye açığım, konforlu geniş bagajı olan bir aile aracı arıyorum Puntodan sonra alacağım araçdan ne kadar haz alırım inanın bende bilemiyorum ama şartlar bunu gerektirdi her türlü tavsiyelerinizi bekliyorum gelecek cevaplara şimdiden teşekkür ediyorum.

silentscream
15/05/2010, 20:11
Benim çok hoşuma giden Marea Liberty idi zamanında.Ağır geniş oturaklı..
Nissan ile Mitsu nun yedek parçası hem bulunabilirlik hem de fiyat olarak sorun cıkartabilir.
Cordoba ile Polo nun bagaj yüksekliği o kadar fazla ki arka görüşü zorlaştırıyor.
Kia Rio da fena gelmemişti gözüme ama ilk cıktıgında..
Bence yaklaşık 10 yıl öncesinde üretilen bu araçlardan günümüz çizgisine en yakın olanı Marea diyorum.

Bunlar benim fikirlerim
Saygılar..

ABNEW
15/05/2010, 22:07
Kadir hayırlı olsun, ileride daha da iyilerini alırsın umarım,

Bahsi geçen araçlar içinde benim tercihlerim yeni model olmaları sebebiyle Rio ve Marea dır.Mareanın içi daha geniş ve daha konforlu bir araç,

Hayırlısı olsun...