PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sikayet var'dan kasko şikayetleri -1

ZAK1980
12/05/2010, 01:24
ARKADASLAR KASKO SIRKETLERI ILE SIKAYETLERI OKUYORUM HEPSINDE SORUN VAR KIMSE MEMNUN DEGIL BIR KAC SORUN EE BEN KIME GUVENECEM

ANKARA SİGORTA Trafik Sigortası Masrafları Ödemiyor!
Aracıma park alanında ve aracım park halindeyken bir araç vurdu . Aracın sigortası Ankara Sigorta. Karşı araç yüzde yüz kabahatli olmasına rağmen Ankara sigorta masrafları ödememek için çırpınıyor. Dosya numaram 9***** bizim tuttuğumuz kaza raporu geçerli değilmiş araştırdım. Ayrıca hukuki yönden paramı ödememek için bir neden yok. Ankara sigorta nın ödemem i yapmamak üzere bu yola baş vurduğunu anlamış bulunmaktayım
-----------------------------------------------------------------------------
ERGO İSVİÇRE SİGORTA Dosyam 26 Gündür Sonuçlanmadı!
07.04.2010 tarihinde eşimin kolunun kırıldığı kaza sonucu 08.04.2010 tarihinde 14290*** numaralı hasar dosyam Ergoisviçre tarafından açıldı. Dosyam açılalı 26 gün olmasına rağmen maalesef bir tane sigorta yetkilisi beni arayıp dosyamın durumu ile ilgili beni bilgilendirmemiştir.
----------------------------------------------------------------------------

ANADOLU SİGORTA Hasarımı Ödemedi.
Anadolu sigorta kasko poliçeli 57 EE 658 plakalı aracımın hasarını ödemedi. Arabamın altını stabilize yolda vurmam sonucu arabamın şanzımanı komple hasar gördü ,bütün dişlileri kırıldı ve kilitledi. Ancak anadolu sigorta bölge müdürlüğü kaza emaresi yok diyor. Nedeni eksper inceleme yapmış öyle diyor. Ne güzel. Kazayı yapan benim olay yerinde şahitlerim var, arabanın orada yığılıp kaldığına dair.Olay yerinde tutulan tunaklar var. Tutanaklar olmazmış onları arkadaşlarımıza tutturmuşuz. Vatandaş çift taraflı kaza yapınca oluyor da ,peki neden ödeme yapıyorsunuz? Peki ne olacak. Kazayı ben yaptım ve arabada eşim ve çocuğum vardı. Bir de yukarıda Allah şahidim. Yani kaza denildi mi kafayı gözü mü dağıtmamız mı gerekiyor, ya da arabayı komple haşat mı etmek lazım inandırıcı olsun diye.
SONUC:Sigortalımız ile görüşülerek eksper raporuna istinaden hasarının teminat kapsam dışı olduğu bilgisi verilmiştir.
--------------------------------------------------------------------------
BAŞAK GROUPAMA Hizmet Görmeyen Müşteri İsyan Etti!
Ben 3 yıldır Başak Groupama ile çalışıyorum.21.02.2010 tarihinde ağır hasarlı trafik kazası geçirdim.Sigortam tarafından 330* numaralı dosyam açıldı ve ekspertizim belirlenerek (USMAN EKSPERTİZ şirketi )telefon numaraları gönderildi. Bana verilen numaraları aradığımda sadece sekreter ile görüşebildim. Ekspertizimin hep dışarıda olduğu söylendi cep telefon numarasını istedim fakat numarası her aradığımda kapalıydı.
------------------------------------------------------------------------
AXA SİGORTA Hasar Ücretimi Yatır Da Arabamı Yaptırayım!
1448470 nolu tremer ihbar nolu 11 sc *** plakalı aracımın karışmış olduğu ve %100 haklı bulunduğum kaza sonrası 3 hafta geçmesine rağmen hala hasar bedeli ödenmiş değil. Araç sahipleri sigorta bedelini geçirdikleri takdirde yüklü şekilde faiz öderken sigorta şirketleri oluşan maddi hasarı ödemede gecikince bunlara da ceza olmalı kısacası axa sigorta artık hasar bedelini yatır da arabamı yaptırayım. 5

narkoz30
12/05/2010, 08:28
Anadolu sigortalıyım bana böyle bi yamuk yaptıklarını düşünemiyorum bile anında davayı açar bilirkişi ve mahkeme masraflarını ödemek şirketin her zaman daha fazla işine geliyor sonuçta ispat edilir elbette ama uğraştırırlar. Halbuki en iyi anadolu sigorta diyen birçok kişiile karşılaşıyorum.

hsyn28
12/05/2010, 10:04
koç allianz +1:)

Euphrates
19/05/2010, 01:37
anadolu'dan şaşılmaması gerektiğini düşünüyorum.
tecrübeyle sabittir.