PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nescafe ile AUDİ kazananlar belli oldu!

ka
07/05/2010, 11:11
Nescafe çekiliş ile AUDI kazanan talihli kişiler...

Nescafe Çekiliş Sonuçları (https://www.firsatyagmuru.com/cekilis-sonuclari.php?d=22253&konu=Her-M%FCkemmele-%C7ekili%FEle-1-Audi-Sonu%E7lar%FD)

:Ç :scooter0:

EvoEreN
07/05/2010, 12:13
Listenin sonlarında bile ismim yok :) Ben kendıme değil çok yakın bir arkadaşımın kazanmasını çok ıstedım ama nasip değilmiş..İmkanım Olsaydı kendim alıp Götürüp işde sen kazanmışsın demek isterdim ama İmkan malesef kısıtlı..
Audi kazanmak kolayda kdv sini verip almak sorun boyle çekilişlerde...

narkoz30
07/05/2010, 12:16
Teşekkürşer neyse ki istanbula bişey çıkmamış :D ya zaten bu arabalar çıksa bile kullanmak yürek ister sat bir yazlık al daha iyi :) cevahirin pejolarından biri bana çıkmadıgı gün yıkılmıştım halbuki şirkete 7000liralık alışveriş yapmıştım:D şansım yüksekti ama yine çıkmadı...

femoli
07/05/2010, 14:45
160 Tane ile katıldım ama malesef çıkmamış :( Alan güle güle binsin. Deniz yapar o benim arabamdı..

novemberpasali
07/05/2010, 18:10
Kısmet başka sefere:)

burhankutlu
07/05/2010, 23:31
verilen araçlara baktım yuh bunların çıkması mesele deilde az gariban birine çıksa nasıl alacak nasıl binecek arkadaşın dediği gibi bari punto filan verseler ya :D

narkoz30
09/05/2010, 09:51
verilen araçlara baktım yuh bunların çıkması mesele deilde az gariban birine çıksa nasıl alacak nasıl binecek arkadaşın dediği gibi bari punto filan verseler ya :D
Vergisi ötv si falan varmıdır punto kadar. Bi de bizim milletimiz lükse düşkündür o audi yi vermeseler pek ilgi toplayamazlar en çok neye seviniyorum biliyormusunuz astoria iş merkezinde bikaç yıl önce lumborgini verdiler ve o iş yerinde çalışan temizlikçi kadına çıkmıştı kadın da hemen oracıkta satıp ev almış kendine falan ama ailesi herhalde o parayı yedirtmemiştir parayı kullanmak ayrı bi sanat harcamak ap ayrı bi sanat.

34ozkankurtuldu34
09/05/2010, 20:51
AZ farkla es geçmiş beni dünyalar kadar kahve içtik ama şuda bir gerçek bu kazananların o şifreli paketi getirebilceklerini sanmıyorum ben yine hayırlısı olsun herkeze bilgi içinde teşekkürler tamamen unutmuştum bu çekilişi HAYAL ETMEYE DEVAM.... :)