PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ümit Coşkun TURUCA'yı otomobil dergileri....

aslam0740
01/05/2010, 13:13
arkadaşlar coşkun beyin yorumları çok güzel, diğer arkadaşlara haksızlık etmek istemiyorum, onlarada çok teşekkür ederim ama bizler coşkun beye birer teşekkür borçlu değilmiyiz saolsun herzaman bizlere güzel yorumlar ( teknik bilgileri vererek ) bizleri bilgilendirmiyormu? coşkun beyi otomobil dergilerine kaptıracağız :)

teşekkürler coşkun bey, sizden çok şeyler öğrendim. ben kendi adıma size çok çok teşekkür ederim

attserkan
01/05/2010, 14:02
paylaşımcı dünya görüşüne bir teşekkür de benden..

ZAK1980
01/05/2010, 14:04
Arkadasım ne bıcım baslık bu degıstır lutfen sabah sabah ıcım acayıp kotu oldu Ümit Coşkun TURUCA'yı (https://forum.grandepuntotr.com/teknik-yardim/17148-umit-coskun-turucayi-otomobil-dergileri.html#post312247)okuyunca tıklama konusunda kendımde cesaret bulamadım ve sonrakı kelıme kaybettık gıbı olacak gıbı bır hıs uyandırdı.
Gazetlerde yazarya Ümit Coşkun TURUCA'yı (https://forum.grandepuntotr.com/teknik-yardim/17148-umit-coskun-turucayi-otomobil-dergileri.html#post312247)kaybettık aynen boyle oldu bendede turuncayı'dan sonrası ? gozukuyor Allah gecınden vesın saglık sıhhatle herkese aktıf forumlar dılerım

aslam0740
01/05/2010, 17:12
:) zeynel coşkun arkadaşımıza bi teşekkür etmek için yaptım. saolsun bizleri çok bilgilendirdiği için onno usta gibi maşallah bigün otomobil dergilerinden teklif alır gider mazallah

GP COSKUN
01/05/2010, 21:52
önecelikle konuyu açan arkadaşım mustafaya teşekkür ederim
hemen ekleyeyim kimse meraklanmasın hiç bir yere de gitmem
ben puntocularla ve bravocularla mutluyum
palaşım konusuna gelince
herkese elimden geldiği kadar bildiğim kadar yardım etmeye çalışıyorum
bunu kimseden karşılık beklemeden severek yapıyorum
bir paylaşım platformunda olduğumuza görede bildiklerimizi paylaşmak mutlu ediyor insanı
üstelik benimde bilmediğim bir kaç şeyi forum sayesinde öğrendim bende
forumumuz var olduğu müddetçe sonuna kadar paylaşmaya devam diyorum

he unutmadan
zeynel kendimi ölmüş gibi hissettim allahsenin iyiliğini vermesin

ibrahim06
01/05/2010, 21:55
bu forumda 3 aylık geçmişim var. Arkadaşın bahsettiği gibi Coşkun Bey bilgi paylaşımı ve yardım husunda çok kıymetli biri benim gözümde. Birisi bir sıkıntısından bahsetse veya bilgi istese acaba Coşkun bey ne zaman mesaj yazacak diyorum. İşiniz rast gitsin coşkun bey.

tolgaank88
01/05/2010, 22:34
kritik bir sorunumda gecenin bir yarısı demeden telefonda butun sorularıma aydınlatıcı sekilde hic sıkılmadan cevap vermesi yardımseverlikten cok ote birseydi,bende burdan bir kez daha tesekkur ederim coskun abi :)

bvulgari
01/05/2010, 22:42
Valla benimde cok eski bi punto ve forum geçmişim yok ama Coşkun abinin msj larına daha dikkatli bakıyorum ve ister istemez bir foruma girdigim zaman Coşkun abinin cevabını arıyor gözlerim..Bende kendisine çok teşekkür ediyorum..

sanyu
01/05/2010, 22:50
maşallah maşallah

ilkersezgin
02/05/2010, 12:56
coşkun arkadaşıma ben de teşekkür ediyor gözlerinden öpüyorum gerçekten teknik bilgiler veriyor bizlere .bazen ben servislerden bile alamadığım bilgileri kardeşimden öğreniyorum ALLAH yolunu açık etsin başarılar. saağlıcakla kal.

LeoN48
02/05/2010, 12:58
İyi ki varsın Coşkun Abi, bugüne kadar ki sayısız yardımından dolayı çok teşekkürler.

GP ÜMİT
02/05/2010, 14:27
coşkunla eski form site arkadaşlığımda var.buluşmalarda birlikte olduk.çok şey paylaştık.şunu samimi olarak yazıyorum çok değerli bir arkadaş.arkadaş canlısı bu devirde böyle insanların ne yazık ki nesli tükenmek üzere.hep beraber coşkun arkadaşımızı korumaya alsak iyi olur.ona buradan her şey için teşekkür etmek istiyorum.

chngrrrrrr
02/05/2010, 16:51
ümit abi coşkunu bu kadar da şımartmayalım bursa buluşmasında yeterince pohpohlamıştık zaten coşkun'u şımaracak adam:)

şaka bi yana hakkaten 10 numara bi adam coşkun
şu forumda en sevilen üye diye anketli bi konu açılsa açık ara liderolacağına eminim
coşkun Allah seni başımızdan eksik etmesin
f1 buluşması showlarını da 4 gözle bekliyoruz

GP ÜMİT
02/05/2010, 17:19
ümit abi coşkunu bu kadar da şımartmayalım bursa buluşmasında yeterince pohpohlamıştık zaten coşkun'u şımaracak adam:)

şaka bi yana hakkaten 10 numara bi adam coşkun
şu forumda en sevilen üye diye anketli bi konu açılsa açık ara liderolacağına eminim
coşkun Allah seni başımızdan eksik etmesin
f1 buluşması showlarını da 4 gözle bekliyoruz
eski formda bursa buluşması yapmıştık:cheers00: gece arabalarla otobana çıktık.coşkun en önde gidiyordu.hızımız 130 falan coşkun sol şeritte, daha sellektör yapmadan 1 km varken öndeki araçlar coşkuna yol veriyor,yaprak dökülür gibi en sağ şeride geçiyor.ya nevar böyle arbalar sağa geçiyor dedim kendi kendime.altımızda 120 hp varya bir öne geçeyim dedim.geçtim o ne keşke geçmez olsaydım.:no000000:zenonların kafalarını çıkarmış herhalde.gece aynadan insanın gözlerini bi alıyor :frusty00:,o yüzden aklın varsa gece coşkunun önünde araç kullanmayacaksın 120 hp de olsa o hep önden gidecek.ama coşkun iyidir,kalender adamdır. :thumbup1:

Alp
02/05/2010, 17:37
Kardesim diye soylemiyorum fakat coskun 10 numara adamdir. Gerci herseyi benden ogrenmis olsa bile :)

chngrrrrrr
02/05/2010, 17:42
bu arada coşkun online olunca neler yazacak çok merak ediyorum

GP ÜMİT
02/05/2010, 17:48
bu arada coşkun online olunca neler yazacak çok merak ediyorum
artık online olunca iki sayfa yazı yazar herhalde.zaten aşağasıda kurtarmaz.bak okadar dil döktük dimi:dj:

aslam0740
02/05/2010, 20:33
valla coşkun bey bi tane, onun bildiğini servis bilmiyor. sağolsun onun yorumlarını okuyunca gereksiz birçok masraftan yırttık.

ABNEW
02/05/2010, 23:18
Coşkuna bildiği herşeyi ben öğrettim ama :D

Coşkuna teknik bilgisinden öte iyiniyeti için teşekkürler, güzel insan...

serdar2362
02/05/2010, 23:31
Tecrübe ve bilgi bir şekilde kazanılabilir. İnsan, öğrendikleri ve kazandığı tecrübe ile hayatını ideame eder. Fakat burada önemli olan paylaşımcı olmak, bilgiyi kendine saklamamaktır. Güzel kardeşim Coşkun, aldığı terbiye ve görgü doğrultusunda herkeze yararlı olabilmek için elinden gelenin fazlasını yaptığına inanıyorum. Kendisine teşekkür ederim.

GP COSKUN
03/05/2010, 00:00
arkadaşlar hepinize tekrar teşekkür ederim
bu yazılanları okumak insanı çok duygulandırıyor gerçekten
benim için önemli olan birilerine yardım etmek bunu yaparkende boş boş zaman geçirmektense
forum sayesinde yeni arkadaşlar edinmek dostluklar kurmak
ne mutlu banaki sizin gibi arkadaş ve dostlarım var
hepiniz harika insanlarsınız

narkoz30
03/05/2010, 09:25
Bende yazının başında taziye mesajı nedir diyorum hehe :D çoşkun bu kadar seviliyorsun iyi güzel de yağ çekenleri nasıl ayırt ediyorsun? Hani bana da iş yerinde patrona yaranmak isteyenler geliyor bazen tabii o kadar da enayi değiliz kişi kendini belli eder zaten. Güzel duygularınızı paylaşıyorum aynen devam çoşkunum. :=)

Scottie
03/05/2010, 10:13
çoskun bey vaktiniz olursa 16 mayıs Eskişehir buluşmasına bekleriz. tanışmak isteriz.... sizi eskişehirde misafir etmekten onur duyarız....

GPS2
03/05/2010, 10:33
arkadaşlar hepinize tekrar teşekkür ederim
bu yazılanları okumak insanı çok duygulandırıyor gerçekten
benim için önemli olan birilerine yardım etmek bunu yaparkende boş boş zaman geçirmektense
forum sayesinde yeni arkadaşlar edinmek dostluklar kurmak
ne mutlu banaki sizin gibi arkadaş ve dostlarım var
hepiniz harika insanlarsınız:thumbup1:... hadi hadi...:) şu bonservis işini bi konuşalım hangi dergiden ne teklif geliyor...hatta diğer marka otomobil forumlarına bile transferini ele alabiliriz...sen artık bir markasın COŞKUN GP...:) profesyonel mi olacan amatör mü ? ben amatörlükten yanayım...::) amatör ruh bir başkadır...insanidir...yardımseverdir...parayla pulla ölçemezsin...:wink:

Kriminal
03/05/2010, 10:37
COŞKUN ABI ALIRIM ANAHTARINI Bİ YERE GİDEMEZSİN...

Ceza delisi olursun aldıgın parayı cezalara yatırırsın ....

Seviyoruz seni..Ben bi başka severim seni...

femoli
03/05/2010, 12:48
Öncelikle allah rahmet eylesin ne zman nasıl oldu :)

Adamın bir yere gittiği yok, yapamazki öle bişi bu kadar güzel bir ortamı bırakıp kim gider :)

GP COSKUN
03/05/2010, 14:54
YAPMAYIN ARKADAŞLAR
hiç biryere gitmeye niyetim yok
zaten öyle bir teklif felanda yok öyle bir misyonumda yok
benim başımda 35 tane araba ve şöför var onlar bana yeter
arada sırada sizede yardımım dokunuyorsa benden mutlusu yok