PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İşte kızlar böyledir

cemal arslan
28/04/2010, 12:48
daha önce verildi mi bilmiyorum ancak paylaşmak istedim...konu forumda mevcut ise lütfen silinsin

İŞTE KIZLAR BÖYLEDİR ;)
Öperseniz beyefendi değilsiniz, öpmezseniz adam değilsiniz.
İltifat edersiniz yalan der , etmezseniz bırakır gider.
Her isteğine evet derseniz karaktersiz olursunuz , karşı çıkarsanız anlayışsız.
Yanına çok giderseniz sıkıldım der , az giderseniz küser.
İyi giyinirseniz çapkınsın der , dikkat etmezseniz zevksizlikle suçlar.
Kıskanırsınız huyun kötü der , kıskanmazsınız sevmiyorsun der.
Siz bir dakika geç kalın kıyamet kopar , kendisi bir saat gecikirse bunda ne var der.
Arkadasinizla bulusursunuz adı ihmal olur , o buluşur "Bizim kızlar" olur.
Siz baska kadina bakacak olsanız gözleriniz oyulur , baska bir adam ona baktığında adı hayranlık konur.
Konuştuğunuz anda dinlemenizi ister , dinlediğiniz anda "Neden konuşmuyorsun? " der

bravo_sercan
28/04/2010, 13:13
Yemin ederim tipkisinin aynisi :) illallah ettim artik :/
bi turlu isin icinden cikamiyorum...

cemal arslan
28/04/2010, 13:36
kim anladı ki....boş ver fazla takılma :)

emrequzel
28/04/2010, 14:02
Harbiden 10 madde de kızlar bu kadar güzel anlatılabilirdi herhalde.Çok güzel tesekkür ederim :D

taneren
28/04/2010, 14:11
yorum yok ! eşim okuyabilir.:boxin::pokey000::bash::welcome::stretc he:

:D:D:D:D:D:Daynen katılıyorum,ama daha neler neler.

ZAK1980
28/04/2010, 14:29
Vallahı abı dedıklerınız gayet dogru bu kız mılletının yaptıklarını artık anlamaya calısmıyorum herseyi gıdısata bırakıyorum ve yıne kendı kafama gore takılıyorum yok sa sag gosterıyorlar ıkı dakıka sonra 360 derece donuyorlar .
Bu arada forumdakı bayan arkadaslardan ses soluk yok galıba onlarda bızım haklı oldugumuzu dusunuyorlar :)

narkoz30
30/04/2010, 11:41
doğrudur tecrübe ile sabittir :D

bulut
30/04/2010, 12:28
fazlasıyla katılıyorum

grandecaglar
30/04/2010, 17:01
aynen doğru ne diyek :toot0000:

burhankutlu
30/04/2010, 19:28
burdan anlaşılıyorki bizim gp lerin city ve kapı kolları gibi bu olaylarda kronik sorunumuz bu kadar olmaz :D

emr
30/04/2010, 21:01
+1111111

Scottie
30/04/2010, 21:21
doğru söze ne denir......

eyvallah.....

Ogulcan.Öğüt
30/04/2010, 21:30
Yemin Ediyorum aynı ya :P Ancak bu kadar güzel özetlenirdi ..

JASMINE
01/05/2010, 10:21
Eeee bayanlar böyle :) Yapacak bir şey yok. İlişkilerde mantıklı davranabilen bayan çok az, genelde duygusal davranıldığı içinde böyle zor aynı zamanda komik durumlar ortaya çıkıyor. İdare edin artık :) :)

drahmet
01/05/2010, 10:30
aynı dertten bende muzdaribim :(((

GünahsizSeytan
01/05/2010, 11:37
Haha herkez dökülmüş :D +999

gizemlisan
02/05/2010, 12:43
kızlar böyle diyorsunuz?peki neden ?evt duygusalız ama baş sebep bence güvensizlik Can yücel bir yazısında Erkek dediğin, seni elinin tersiyle değil avucunun içiyle kavrayacak. Bileceksin ki emin ellerdeyim, başkası tutamaz elimi böyle. Rahat olacaksın yanında, çok konuşmayacak, beynini didiklemeyecek. İnce olacak; seni senin kadar düşünecek. Erkek dediğin, sen onu merak ettiğinde kendisine hesap soruluyor havalarına girmeyecek. Senin inceliğine karşı umursamaz sözler sarf etmeyecek. Erkek dediğin, kadının sinirini bozmayacak, cinlerini tepesine çıkarmayacak, sanki sen onun için varmışsın her ne zaman istese emrine amadeymişsin, o ne yaparsa yapsın her istediğinde yanında elinin altında olacakmışsın tiplerine girmeyecek. Erkek dediğin, sen ona sevgini hissettirdiğinde, sen ona kayıtsız şartsız asıkmışsın gibi havalara girmeyecek. Erkek dediğin ilgi gördüğünde ilgiyle, sevgi gördüğünde sevgiyle karşılık verecek. Erkek dediğin, sen onun için kendine baktığında, sırf ona daha güzel görünmek için giyinip kuşandığında hiçbir şey olmamış gibi davranmayacak. Erkek dediğin, ruhunu okşamasını bilecek. Romantik olacak kimi gün habersizce kucağında çiçeklerle çıkıp gelecek. Özel günleri unutmayı marifet sanmayacak. Erkek dediğin, kayıtsız olmayacak senin bütün zarafetine karşı. Gerçekten seven bir kadın sevgi ve ilgi bekler, erkeğine verdiği aşkın karşılığında küçük bir tatlı söz, kısa bir mesaj, bir çağrı bile onu mutlu edebilir. Erkek dediğin bütün bunları cebinden para harcıyormuş gibi cimrilikle yapmayacak. Erkek dediğin, ben aranmayı, çok aramayı sevmem demeyecek. Erkek dediğin, her şey kendi istediği gibi olsun istemeyecek. Sadece kendi caninin istemesine bağlamayacak her şeyi. Erkek dediğinin, hissettiğiyle yaptığı şey arasında uçurum olmayacak. Erkek dediğin, cesur olacak cesur. Seni seviyorum derken korkmayacak, başka şeylerin arkasına gizlenmeyecek. Seviyorum deyip bir sonraki perdede kaçmayacak, özlüyorum diyorsa gelecek, kaybetmek istemiyorum diyorsa kaybetmeyecek. Erkek dediğin aşkına sahip çıkacak.Erkek dediğin Yan gözle hatun kesmeyecek, üstüne sevgili edinmeyecek. Erkek dediğin önce sevecek. Kendini sevmeyen erkekten kimseye hayır gelmez. Bir bakarsın ki yıllar sonra bu adamla ne yatağa sığıyorsun, ne toprağa... Koluna girip gezmesini bileceksin gururla. Erkek dediğin, babalığını da bilecek, ana-babaya hürmet etmeyi, kadir kıymet bilmeyi, vefakârlığı, fedakârlığı. .. Erkek dediğin seni koruyacak, kuşatacak. o nerede olursa olsun seni koruyacağını bileceksin. Pısırık olmayacak erkek dediğin. Erkek dediğin erkek olacak. Seni sadece sen olduğun için sevecek. Parayla pulla, kariyerle, güçle, kimin ne dediğiyle hareket etmeyecek. Hem sevgilin, hem arkadaşın olacak .işte erkekler böyle olursa sorun kalmaz :)

JASMINE
02/05/2010, 13:06
Fatoş, güzel bir cevap olmuş. Umarım beyler nasıl bir eş-arkadaş istediğimiz yönünde bu yazıdan birşeyler alacaktır. Teşekkürler. ;)

cemal arslan
02/05/2010, 13:07
kızlar böyle diyorsunuz?peki neden ?evt duygusalız ama baş sebep bence güvensizlik Can yücel bir yazısında Erkek dediğin, seni elinin tersiyle değil avucunun içiyle kavrayacak. Bileceksin ki emin ellerdeyim, başkası tutamaz elimi böyle. Rahat olacaksın yanında, çok konuşmayacak, beynini didiklemeyecek. İnce olacak; seni senin kadar düşünecek. Erkek dediğin, sen onu merak ettiğinde kendisine hesap soruluyor havalarına girmeyecek. Senin inceliğine karşı umursamaz sözler sarf etmeyecek. Erkek dediğin, kadının sinirini bozmayacak, cinlerini tepesine çıkarmayacak, sanki sen onun için varmışsın her ne zaman istese emrine amadeymişsin, o ne yaparsa yapsın her istediğinde yanında elinin altında olacakmışsın tiplerine girmeyecek. Erkek dediğin, sen ona sevgini hissettirdiğinde, sen ona kayıtsız şartsız asıkmışsın gibi havalara girmeyecek. Erkek dediğin ilgi gördüğünde ilgiyle, sevgi gördüğünde sevgiyle karşılık verecek. Erkek dediğin, sen onun için kendine baktığında, sırf ona daha güzel görünmek için giyinip kuşandığında hiçbir şey olmamış gibi davranmayacak. Erkek dediğin, ruhunu okşamasını bilecek. Romantik olacak kimi gün habersizce kucağında çiçeklerle çıkıp gelecek. Özel günleri unutmayı marifet sanmayacak. Erkek dediğin, kayıtsız olmayacak senin bütün zarafetine karşı. Gerçekten seven bir kadın sevgi ve ilgi bekler, erkeğine verdiği aşkın karşılığında küçük bir tatlı söz, kısa bir mesaj, bir çağrı bile onu mutlu edebilir. Erkek dediğin bütün bunları cebinden para harcıyormuş gibi cimrilikle yapmayacak. Erkek dediğin, ben aranmayı, çok aramayı sevmem demeyecek. Erkek dediğin, her şey kendi istediği gibi olsun istemeyecek. Sadece kendi caninin istemesine bağlamayacak her şeyi. Erkek dediğinin, hissettiğiyle yaptığı şey arasında uçurum olmayacak. Erkek dediğin, cesur olacak cesur. Seni seviyorum derken korkmayacak, başka şeylerin arkasına gizlenmeyecek. Seviyorum deyip bir sonraki perdede kaçmayacak, özlüyorum diyorsa gelecek, kaybetmek istemiyorum diyorsa kaybetmeyecek. Erkek dediğin aşkına sahip çıkacak.Erkek dediğin Yan gözle hatun kesmeyecek, üstüne sevgili edinmeyecek. Erkek dediğin önce sevecek. Kendini sevmeyen erkekten kimseye hayır gelmez. Bir bakarsın ki yıllar sonra bu adamla ne yatağa sığıyorsun, ne toprağa... Koluna girip gezmesini bileceksin gururla. Erkek dediğin, babalığını da bilecek, ana-babaya hürmet etmeyi, kadir kıymet bilmeyi, vefakârlığı, fedakârlığı. .. Erkek dediğin seni koruyacak, kuşatacak. o nerede olursa olsun seni koruyacağını bileceksin. Pısırık olmayacak erkek dediğin. Erkek dediğin erkek olacak. Seni sadece sen olduğun için sevecek. Parayla pulla, kariyerle, güçle, kimin ne dediğiyle hareket etmeyecek. Hem sevgilin, hem arkadaşın olacak .işte erkekler böyle olursa sorun kalmaz :)

ayıptır söylemesi bende bu dediklerininden artısı var...ama yine de yaranamıyorum....

karımı seviyorum ama saçma bahaneleri saçma kaprisleride beni öldürüyor...

bakın size 1 ay önce olanı yazacağım kararı siz verin

işim gereği ankarada annemde kalıyorum eşim de adanada.adanada evimiz var ama ben olmadığım için o da yan apartmanda annesinde kalıyor ve kendiside adanada çalışıyor.

hafta içi çarşamba akşam adanaya gittim cuma sabahı ankaraya döndüm.

belki bu forumda belki bir başka forumdan mersinde erkek bir üyeye ankarada olsaydınız yardımcı olabilirdim dedim.

ankaraya döndükten sonra eşim bu yazıyı görmüş telefonda bana sen ankaraya gitmedin mersine gittin sen benim için gelmedin falan dedi bana hakaret etti telefonu yüzüme kapadı

bende yanıldığını forumda ki o kişinin üye bilgilerinde adının recep olduğunu mersine gitmediğimi ama gitsemde bunda anormal bir durum olmadığını işim gereği gidebileceğimi hatta adanadan otobüse binmeden önce daha sonra aksarayda ve ankara terminalde kendisini telefonla aradığıma dikkatini çektim

bende 1 aydır kendisini aramıyorum o da beni aramıyor

şimdi soruyorum sizlere özellikle bayanlara...bunun neresi normal ????

suç ben de mi eşimde mi ??

bana göre bayanlar budur...
saçma sapan kaprislere girerler sonrada özür beklerler...
hep onlar haklıdır onlar kibardır naziktir incinirler duygusaldırlar...
onların ki can dır bizim ki patlıcan ....
haksızda olsalar onlar hep haklıdırlar çünkü onlar bayandır...

gizemlisan
02/05/2010, 13:17
ayıptır söylemesi bende bu dediklerininden artısı var...ama yine de yaranamıyorum....

karımı seviyorum ama saçma bahaneleri saçma kaprisleride beni öldürüyor...

bakın size 1 ay önce olanı yazacağım kararı siz verin

işim gereği ankarada annemde kalıyorum eşim de adanada.adanada evimiz var ama ben olmadığım için o da yan apartmanda annesinde kalıyor ve kendiside adanada çalışıyor.

hafta içi çarşamba akşam adanaya gittim cuma sabahı ankaraya döndüm.

belki bu forumda belki bir başka forumdan mersinde erkek bir üyeye ankarada olsaydınız yardımcı olabilirdim dedim.

ankaraya döndükten sonra eşim bu yazıyı görmüş telefonda bana sen ankaraya gitmedin mersine gittin sen benim için gelmedin falan dedi bana hakaret etti telefonu yüzüme kapadı

bende yanıldığını forumda ki o kişinin üye bilgilerinde adının recep olduğunu mersine gitmediğimi ama gitsemde bunda anormal bir durum olmadığını işim gereği gidebileceğimi hatta adanadan otobüse binmeden önce daha sonra aksarayda ve ankara terminalde kendisini telefonla aradığıma dikkatini çektim

bende 1 aydır kendisini aramıyorum o da beni aramıyor

şimdi soruyorum sizlere özellikle bayanlara...bunun neresi normal ????

suç ben de mi eşimde mi ??

bana göre bayanlar budur...
saçma sapan kaprislere girerler sonrada özür beklerler...
hep onlar haklıdır onlar kibardır naziktir incinirler duygusaldırlar...
onların ki can dır bizim ki patlıcan ....
haksızda olsalar onlar hep haklıdırlar çünkü onlar bayandır...

özgür bey bu yazdıklarınız gerçekten üzücü .inşaalah en yakın zamanda eşinizle barışırsınız.haklısınız kaprislerimiz var.buda kıskanmamızdan kaynaklı .seven insan kıskanır eşinizde kıskanmış.bide aradaki uzaklık iyice pireyi deve yapar.eşinizde haklı forumlarda bazen o kadar farklı durumlar yaşanıyorki,bu internet eve gireli birçok aile yok oldu.bende bu nedenle çok sevdiğim birinden ayrılmıştım.işte yine güven meselesine döndük eşinize tam güven verin derim .saygılar.

cemal arslan
02/05/2010, 13:38
cemal bey bu yazdıklarınız gerçekten üzücü .inşaalah en yakın zamanda eşinizle barışırsınız.haklısınız kaprislerimiz var.buda kıskanmamızdan kaynaklı .seven insan kıskanır eşinizde kıskanmış.bide aradaki uzaklık iyice pireyi deve yapar.eşinizde haklı forumlarda bazen o kadar farklı durumlar yaşanıyorki,bu internet eve gireli birçok aile yok oldu.bende bu nedenle çok sevdiğim birinden ayrılmıştım.işte yine güven meselesine döndük eşinize tam güven verin derim .saygılar.

iyi de dikatinizi çekerim...
ben size yada bir bayan üye ye ankarada olsanız yardımcı olurum demedim
yazdığım şahıs bir erkek....bunun neresi kıskanılır :)
ben gay miyim yaaaa

elbetde kıskanacak ancak ortada kıskanacak bir konu yok ki...

dediğim gibi işim gereği farklı şehirlere gidebilirim mersine daha önce de gittim...hatta kayınvalidemin tece de yazılıkları var. defalarca hem iş hem tatil maksatlı mersine geldim
ve hatta 2 gün önce mersinden bir müşterim aradı...belki 2*3 güne kadar mersine gideiblirim...bunun neresi yanlış ???

ve yine hatta müşterilerim hep erkek olacak değil elbetde bayan müşterilerim de olabilir...ne yani ben bayan müşteri kabul edemem mi ??? bayan olunca aramızda bir şeyler mi olacak demektir bu ???

ben attığım her adımı kendisine nerdeyse saatlik rapor ediyordum. ama yine de yaranamadım.

haaa şuan size yazıyorum ...bakın bunu da görürse dünyayı başıma yıkacaktır...emin olun...

ben eşime her zaman güvendim...ama o bana nedense asla güvenmedi...

sanırım eşim bayan olmayı biraz abartıyor
:)