Mavra
23/04/2010, 10:37
- Dünya Sanalmodifiye Şampiyonasının 2. ayağında 3 takımımızda başarılı araçlar çıkartarak oylama sonuçlarını bekleyerek Çeyrek Final mücadelesi için sonuçların açıklanmasını beklerken siz sanalmodifiye severler için Türkiye 1 - 2 ve 3 takımlarının araçları ve grupları iyi seyirler. grurla sunar.
Team Turkey 1 - Rakipleri:
Active Design - Etkin DOĞAN (İstanbul)
DarknessDesign - Serhat CİRAN (İzmir)
SB Design - Semih BOZÇALI (Konya)
ROUND 2: GRUP 4:
Team BRAZIL 11
Team CROATIA 1
Team CZECH 1
Team HUNGARY 3
Team HUNGARY 4
Team LITHUANIA 3
Team POLAND 3
Team POLAND 4
Team ROMANIA 6
Team SPAIN 2
Team TURKIYE 1
Team UKRAINE 1
Team Turkey 2 - Rakipleri:
MustaFast - Mustafa KARAÇANAK (İstanbul)
Emre_Fast - Emre COŞKUN (İstanbul)
EDC Graphic - Emre DEMİRCAN (İstanbul)
ROUND 2: GRUP 3:
Team ARABIA 1
Team BOSNIA 1
Team BULGARIA 1
Team FRANCE 1
Team GERMANY 1
Team HUNGARY 6
Team HUNGARY 7
Team LITHUANIA 4
Team POLAND 1
Team POLAND 6
Team SWITZERLAND 1
Team TURKIYE 2
Team Turkey 3 - Rakipleri:
SHEITAN Design - Osman ERÇİK (Konya)
Noxious_Design - Emrah DÜZLÜCE (Bursa)
Mavra Design - Adem TOPAL (Adana)
ROUND 2: GRUP 2:
Team AUSTRALIA 1
Team CROATIA 4
Team GERMANY 4
Team HOLLAND 1
Team HUNGARY 1
Team ITALY 1
Team LITHUANIA 1
Team POLAND 2
Team POLAND 9
Team SLOVAKIA 1
Team SERBIA 1
Team TURKIYE 3
ORJİNAL ARAÇ:
https://img194.imageshack.us/img194/97/123ssi.jpg
TEAM TURKEY 1:
https://img694.imageshack.us/img694/6929/team1w.jpg
TEAM TURKEY 2:
https://img717.imageshack.us/img717/8504/allestamam.jpg
TEAM TURKEY 3:
https://img97.imageshack.us/img97/4255/wtbteamturkey3final.jpg
Team Turkey 1 - Rakipleri:
Active Design - Etkin DOĞAN (İstanbul)
DarknessDesign - Serhat CİRAN (İzmir)
SB Design - Semih BOZÇALI (Konya)
ROUND 2: GRUP 4:
Team BRAZIL 11
Team CROATIA 1
Team CZECH 1
Team HUNGARY 3
Team HUNGARY 4
Team LITHUANIA 3
Team POLAND 3
Team POLAND 4
Team ROMANIA 6
Team SPAIN 2
Team TURKIYE 1
Team UKRAINE 1
Team Turkey 2 - Rakipleri:
MustaFast - Mustafa KARAÇANAK (İstanbul)
Emre_Fast - Emre COŞKUN (İstanbul)
EDC Graphic - Emre DEMİRCAN (İstanbul)
ROUND 2: GRUP 3:
Team ARABIA 1
Team BOSNIA 1
Team BULGARIA 1
Team FRANCE 1
Team GERMANY 1
Team HUNGARY 6
Team HUNGARY 7
Team LITHUANIA 4
Team POLAND 1
Team POLAND 6
Team SWITZERLAND 1
Team TURKIYE 2
Team Turkey 3 - Rakipleri:
SHEITAN Design - Osman ERÇİK (Konya)
Noxious_Design - Emrah DÜZLÜCE (Bursa)
Mavra Design - Adem TOPAL (Adana)
ROUND 2: GRUP 2:
Team AUSTRALIA 1
Team CROATIA 4
Team GERMANY 4
Team HOLLAND 1
Team HUNGARY 1
Team ITALY 1
Team LITHUANIA 1
Team POLAND 2
Team POLAND 9
Team SLOVAKIA 1
Team SERBIA 1
Team TURKIYE 3
ORJİNAL ARAÇ:
https://img194.imageshack.us/img194/97/123ssi.jpg
TEAM TURKEY 1:
https://img694.imageshack.us/img694/6929/team1w.jpg
TEAM TURKEY 2:
https://img717.imageshack.us/img717/8504/allestamam.jpg
TEAM TURKEY 3:
https://img97.imageshack.us/img97/4255/wtbteamturkey3final.jpg