PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka cam açacağı

burhankutlu
06/04/2010, 14:20
arka kapı manuel cam açıcağının içi bozulmuş servisde verdikleri fiyat 300 tl parça sadece bide söküp takma hariç. şaka gibi ya. arabayı satsam ne suçum var? daha önce değiştiren arkadaşlar varmı acaba

serkandemir
06/04/2010, 14:21
illaki servistemi yaptırmak zorundasınız
mekanik garantisi bittiyse iyi bir özel serviste daha ucuza gelir

burhankutlu
06/04/2010, 14:22
serkan arkadaşım burası ankara izmir istanbul deil adamlar arabanın kapısını sökmeye korkuyorlar bitane servis var iki yere gittim abi parçası yok servisden alıcaksın diyor

imdesign
06/04/2010, 14:23
cam açacağı derken koldanmı bahsediyorsunuz?

burhankutlu
06/04/2010, 14:25
kol deil iç makaramı diyorlar ne diyorlar içdeki açmayı sağlıyan aparat işde

kaptan_ahab
06/04/2010, 19:30
Burhan iyi bir kilit ustası işini görür.İllaki sizin ordada vardır.Biraz araştırma ile bulacağına eminim.Bu kadarda abartılı fiyat olmaz pes.

taneren
06/04/2010, 19:59
kol deil iç makaramı diyorlar ne diyorlar içdeki açmayı sağlıyan aparat işde

ule manuel olan 300 tl ise elektrikli olanlar ne kadardir acep.

Burhan mersin'de olsaydin daha rahat ve ucuza hallolurdu.

GP COSKUN
06/04/2010, 20:17
herhangi bir otocam kilit tamircisine git muhtemelen cam krikosunda sorun vardır onlar halleder
servise sorarsan hemen değişmesi gerekir
senin işini kilitçi halleder hiç kafana takma

taneren
06/04/2010, 20:24
herhangi bir otocam kilit tamircisine git muhtemelen cam krikosunda sorun vardır onlar halleder
servise sorarsan hemen değişmesi gerekir
senin işini kilitçi halleder hiç kafana takma

coşkun iyi bir oto elektrikçide anlar bu işten,

oto elektrik ustasi arkaşlar var,daha öncede başka markalarin cam terdibatlarini tamir ettiklerini gördüm.servisler hiç bir zaman parça tamir işine girmiyor,parçayi değiştiriyor bu da maliyetli oluyor tabi.

GP COSKUN
06/04/2010, 20:26
coşkun iyi bir oto elektrikçide anlar bu işten,

oto elektrik ustasi arkaşlar var,daha öncede başka markalarin cam terdibatlarini tamir ettiklerini gördüm.servisler hiç bir zaman parça tamir işine girmiyor,parçayi değiştiriyor bu da maliyetli oluyor tabi.

hakan daha çok oto elektrikçiler otomatik camlarla ilgileniyorlar
sanırım arkadaşın arka camlar mekanik elle kumandalı olduğu için
cam krikosunda ya klips çıkmış sıkışma olmuş yada freze dişlisinde bir sıkışma var
ama dediğin gibi eski bir elektrikçi bile yapabilir

taneren
06/04/2010, 20:43
hakan daha çok oto elektrikçiler otomatik camlarla ilgileniyorlar
sanırım arkadaşın arka camlar mekanik elle kumandalı olduğu için
cam krikosunda ya klips çıkmış sıkışma olmuş yada freze dişlisinde bir sıkışma var
ama dediğin gibi eski bir elektrikçi bile yapabilir

evet aynen katiliyorum sana,
dediğim gibi iyi bir oto elektrik ustasi isterse yapiyor.

burhankutlu
06/04/2010, 22:51
valla 299 lira deyince servisde dedim araba kaç para. neysede servis cacık bu kadar olmaz resmen tavuk gibi yolmaya çalışıyorlar. bu arada bi kac yere gittim sökmediler parça lazım oda servisde olur diye

pdr42
06/04/2010, 23:40
bu tarz onarım işlerini kesinlikle serviste halettirmeyin. garanti bitmemiş olsa dahi yaptırmayın cunku anlayacakları bir islem degil. siz onu eli yatkın bir sanayiciye gosterin bakın adamlar neler yapıyor nasıl harikalar yaratıyor tavsiye ederim

usermm1
11/04/2010, 03:55
sen iyi bir kilitçi bul kapıyı söktür. gerekirse sadece parçayı servisten alırsın.