PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GP ye spoyler + marşpiyer

speedy_16
06/04/2010, 02:32
Mrb arkadaşlar GP me spoyler + marşpiyer almayı planlıyorm ilk tercihim warsa çıkma orinal spoyler + marşpiyer ikinci tercihim iste orjinaliyle birebr aynı görüntüde olan ii ve sağlm bi spoyler + marşpiyer isitiorm spoyler bulması kolay ama malesef marşpiyer için aynı durum söz konusu deil benzerleri war ama aynısını bulamadm biri kalıp çıkrtp kendine yapıckmış bide arayp bi fiyat werecğini söledi ama bi iki gün oldu ses çıkmadı birazda bn biraz aceleciym galiba :) biraz daha araştrym dedim yardımcı olursnz sevinirm. Şimdiden teşekkürler. :)

puntoloji
06/04/2010, 09:05
Bende marşbiyel var ve dah ahiç kullanmadım poşetinde duruyor ve şuan bursada kardeşimin evinde bursada melisetten almıştım cok begenerek aldım boyattım ama nasip olmadı takmak evde cıngar cıktıda:)Yanlız boyalı gri renkte..Birde orj. bulman cok zor senelerdir bakıyorum bulamadım bakmadığım hurdacı cıkmacı kalmadı helekı bursada.

speedy_16
06/04/2010, 12:55
hmm peki görüntü olarak aynımı marpiyer orjinaliyle?

seysey37
06/04/2010, 14:29
cihan kalıp çıkartıp yaptırcak olanlardan haber çıkarsa haber verirsen sevinirim :)

puntoloji
06/04/2010, 14:40
hmm peki görüntü olarak aynımı marpiyer orjinaliyle?

Hayır cihan aynı değil melisetin adresinden baka bilirsin marsbiyelin şekline.

Orjınal kalıp için zannetmiyorumki kimse aracından marşbiyelini söküpte kalıp cıkartsın ve sonra taksın,bu konu cok söylendi ama veren olmadı bende olsam vermezdim.

speedy_16
06/04/2010, 15:34
kalıpı çıkrtıck aksesuarcınn kendi puntosu war sport paketli kendi arabsndn kalıp çıkrcğını söledi bu hafta içinde uğryp sorucm :)

speedy_16
06/04/2010, 15:36
cihan kalıp çıkartıp yaptırcak olanlardan haber çıkarsa haber verirsen sevinirim :)
tabi haber weririm öğrendikten sonra belki birdn fazla kişi alırsak daha ucuza alabilirz.