PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sticker?

uLTRa GP
02/04/2010, 07:30
ya stickerın kargoyla gelmesi beni çok uğraştırıo eve gelmio takip edemezsemde geri gönderiyolar.geldi diyede aramıyolar.onun için sizden bi ricam olsa şu stickerın fotosunu alıp reklamcıda yaptırabilirmiyim? daha önce başka şeyler yaptırdım oluyor eğer olursa stickerın bastırdığınız fotosunu bana yollayabilirmisiniz.

femoli
02/04/2010, 10:46
Doğancan inan adresine neden gelmiyor anlamadım . ama eve gelipte seni bulamıyorlarsa oda kargocuların sorunu değil malesef eğer sana kargo geldiyse yaptırmana gerek kargo gelip seni bulamdıysa şb ye git bir zahmet elinle alıver..

uLTRa GP
02/04/2010, 11:47
eve göndermiyorlar sebebini bilmiyorum ama şubeye geliyor benim de haberim olmuyor ne zaman geldiğinden sonra gerii gönderiyorlar.neyse sağolun gerek yok stickera zaten ya:D:D:D:d

femoli
02/04/2010, 13:38
İide doğan can senin sticker talebin bile yokki . ne kargo göndermesi nerden çıkardın şimdi bu konuyu gönderilmeyen kargo sana nasıl ulaşabilirki :)

Konuyu neden açtın hala anlamış değilim.. 5 kere kontrol ettim sticker talebin bile yok..

GünahsizSeytan
02/04/2010, 14:40
Bence reklamcıya gidip yaptırman daha cok uğraştırır kargoyla gönderimde en kötü ihtimal şubeye gider alırsın, ayrıca stickere gerek yok zaten demişsin foto talep edip reklamcıya yaptırmak istemişsin onuda geç talepte bulunmayıp kargosundan bahsetmişsin, sen ne yağtığını bilmiyosun psikoloğa gözük derim ;)

Mehmet abi ve emeği geçenler bu işi hayrına yapıyor stickeri bastırıp kargoya kadar bırakıyolar. Burda kimse kimsenin iyi niyetini suistimal edemez !

SpyHunter33
02/04/2010, 14:44
İide doğan can senin sticker talebin bile yokki . ne kargo göndermesi nerden çıkardın şimdi bu konuyu gönderilmeyen kargo sana nasıl ulaşabilirki :)

Konuyu neden açtın hala anlamış değilim.. 5 kere kontrol ettim sticker talebin bile yok..

Mehmet abi ressmen koptum burda :D

uLTRa GP
02/04/2010, 22:32
ben kimseye laf atmıyorum psikoloğa gitmemede gerek yok yani arkadaşlar sağolsun kargoya bırakıyorlar onlara bi şey demedim yalnızca ben bir kere talep yaptım tabi liste değiştimi bilmiyorum ama bana gelmeden teslim alınmadı diye orada sonuçu gördüm hatta bir konuda gördüm yorum yaptığımda sitede bir arkadaş tepki gösterdi istemişsin teslim almamışsın site ödedi diye bende bir daha böyle bir şey olmasını istemediğim için böyle bi konu açtım yoksa deli filan değilim psikoloğada gerek yok:( :(
AYRICA BAKTIM BEN 2009 UN BAŞINDA İSTEDİM ORDA O TARİH YOK

femoli
03/04/2010, 10:44
Doğancan kimsenin kızdığı felan yok sadece durup duruken neden böyle bir konu açıldı diye merak ettiler hepsi bu .. 2009 başında talep listesi yoktu o zmnalar herkes konuya yazıyordu .. Eğer ulaşmayıp geri döndüyse muhtemelen adres hatası olmuştur yada gelip evde bulamamışlardır bu tip sorunlar olabiliyor , neyse sen eğer yinede istersen herhangi bir reklamcıya gidip bastırabilirsin şimdiden güle güle kullan ;)