PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : G.Puntoyu seven acı mı çekmeli

onn.off
31/03/2010, 00:35
c

OzzY
31/03/2010, 00:43
yanlış anlamayın ama sorunlardan çoğu kullancı kaynaklı :) şans diyelim :)

ben 4 senedir bakım haricinde para harcamadım.(davlumbazı garantiden hallettirdim)(garantiden diğer değişenler: city, ön farlar, koltuğu yukarı aşşağı ay

demon
31/03/2010, 01:26
Arkadaşım geçmiş olsun. Şanssızlıklar yakanızı bırakmamış. Olabiliyor böyle şeyler.
Benim bundan önceki aracımla başıma bir sürü şey geldi ve bende sattım.
İstanbulda bayram ziyaretine gitmiştim. Kavşaktan çıkarken başka bir araç bana çarpmamak için direksiyonu kırdı. Arabamı ben kullanmıyordum. Neyse biz birşey yok diye yola devam ettik. İki araba peşimize takıldı. : ) Resmen filmlerdeki gibi. Arkadan tampona çarpıyorlar filan. Bir kovalamaca : )) Tam karakola yanaşırken kayboldular. Bizde devam edip ilerledik. Biraz sonra iki tane araba ve yaklaşık 10 tane keş tipli herif tarafından saldırıya uğradım. Benimle birlikte arabayada saldırdılar. Arka bagaj kapağı, arka far ve sağ arka çamurluk tekmelerden dolayı göçtü. Ertesi gün yine İstanbulda bir tane dolmuşçu sıkıştırıp sol arka çamurluğumu çizdi :))) Sinir harbi resmen. Kısa bir süre sonra tekrar İstanbul dönüşü gece Susurluk tarafında yol çalışması olan ve tek yöne verilen bir yolda işaret olmaması sebebi ile ve karşıdan gelen otobüsün uzunları açık olduğu için iki yolun arasına girdim ve takla atmaktan son anda kurtuldum. Neyseki sadece bir jant kapağı ile atlattık. Kısa bir süre sonra trafikte birisi gelip arabanın ön sol çamurluk ve tampona çarparak kaçtı. Hemen ertesi günü : ))) Birine yol vereyim derken arka kapıyı başka bir arabanın tamponuna sürttüm ve kapı komple çizildi. Birde üstüne üstlük kaskoda başımda dönen kara bulutları anlamış olacakki kaskomu iptal etti ve bende arabayı sattım

onn.off
31/03/2010, 11:14
yanlış anlamayın ama sorunlardan çoğu kullancı kaynaklı :) şans diyelim :)

ben 4 senedir bakım haricinde para harcamadım.(davlumbazı garantiden hallettirdim)(garantiden diğer değişenler: city, ön farlar, koltuğu yukarı aşşağı ay
evet birazcık şans işi ama gülü seven dikenine katlanır ben bu arabayı çok seviyorum

Kriminal
31/03/2010, 11:20
Allah daha beterınden saklasın..Bence bı kan akıt arabaya

GP COSKUN
31/03/2010, 11:24
ali sen tam acıların çocuğu olmuşsun

SpyHunter33
31/03/2010, 11:26
Kan akıtma konusuna bende katılıyorum. diğer aracım Opel tigraydı başıma gelmeyen kalmadı sonra bir kurban kestim :) piskolojik diyebilirsiniz ama herşey düzene girdi :)

onn.off
31/03/2010, 11:42
evet kara bulutlar üstümde allah beterinden saklasın galiba acıların çocuğu olduk kan akıtmamız şart oldu rabbim bütün ümmetimi kaza beladan korusun

SpyHunter33
31/03/2010, 11:46
evet kara bulutlar üstümde allah beterinden saklasın galiba acıların çocuğu olduk kan akıtmamız şart oldu rabbim bütün ümmetimi kaza beladan korusun
Amin!!!

GP COSKUN
31/03/2010, 11:53
amin hepimizi ve puntolarımızı

ibrahim06
31/03/2010, 16:04
amin hepimizi ve puntolarımızı

Bu süperdi:clapping::clapping::clapping:

aslam0740
31/03/2010, 16:49
Arkadaşim bence

aslam0740
31/03/2010, 16:50
BENCEDE sen bi kan akıt nazaran inanırmısın bence senin arabana nazar değimiş olabilir bi kan akıt bakalım geçer inşallah

taneren
31/03/2010, 18:36
Fazla sakinilan göze çöp batar derler ama olsun batsada batmasada puntomuz ailemizin bir bireyi gibi,
ben park ettiğim yeri bile özenle seçiyorum,eğer yanina tanidiğim acemi biri park ederse arabayi hemen çekiyorum, ilk aldiğim ay içinde beyfendinin biri tamponunu kapima sürtmüştüde.

ED235
31/03/2010, 18:47
çok çok geçmiş olsun..
G.P. sahibi olmanın bedeli bence, çünkü gerçekten çok nazar değiyor ben arabama değen nazara defalarca şahit oldum arabama ilk binenlerin hemen hepsi nazar değirdi ama büyük problemler yaşamadım allah tarafından .. Allah hepimizin puntişlerini kem özlerden sakınsın tütütütühh :)

narkoz30
31/03/2010, 21:26
Geçmiş olsun ben de Bravomda Turbo ve aks sorunu hariç başka sorun yaşamadım aks ı garantiden turboyu da cepten değiştirdim halloldu canavar gibi gidiyor şu sıralar. Allah nazardan saklasın. tututu :D