PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erkeğin ‘delirten’ 16 özelliği

Scottie
23/03/2010, 13:55
1. Tüm ev işlerinin kadınlara ait olduğunu düşünürler.

2. Yaptıkları en ufak bir iş için şükran beklerler.

3. Nostril sendromları: Kendi vücutlarından gelen hiçbir kötü kokuyu almazlar, ama kadınlardaki en ufak kokuyu anında hissederler.

4. Kadın sadece doğası gereği bir şeylerden dert yanarken, erkek hemen çözümünü bulur! Kimi zaman kadının sadece şikâyet etmek istediğini anlamazlar.

5. Bir sonraki haftanın sonrasına dair plan yapma yetenekleri yoktur.

6. Önemli tarihleri sürekli unuturlar.

7. Hayatlarındaki kadının arkadaşlarının eşleri ve onların çocuklarının isimlerini hep yanlış hatırlarlar.

8. Tam yatağa gidecekken, televizyon ya da bilgisayarda oyalanacak bir şeyler bulurlar.

9. Bazı ünlü kadın yıldızların güzelliğinin yüzde 100 doğal olduğuna canıgönülden inanırlar.

10. Burunlarını temizlerken bile yüksek ses çıkarırlar.

11. Kendileri için olmadığı sürece alışverişe tahammülleri yoktur.

12. Tuvalette saatler geçirirler.

13. Trafik kurallarının başkaları için yaratıldığını düşünürler.

14. Topluluk içinde rahatça geğirirler ve bununla gurur duyarlar.

15. Yatağı asla toplamazlar.

16. Annelerine taparlar.

Alıntıdır.....

JASMINE
23/03/2010, 14:13
Vallahi ancak bu kadar güzel anlatılır. Paylaşım için teşekkürler. :) :)

serkandemir
23/03/2010, 14:21
16. Annelerine taparlar.

işte buna kesinlikle inanıyorum :)

SpyHunter33
23/03/2010, 14:26
16. Madde zaten vaz geçilmez madde :)

femoli
23/03/2010, 14:30
bunları paylaşanın bir erkek olduğuna inanamıyorum :D eser ne yaptın

Scottie
23/03/2010, 14:37
bunları paylaşanın bir erkek olduğuna inanamıyorum :D eser ne yaptın

eğlenelim dedim. bunların çoğu gerçek değil zaten. ingiliz bilim adamları oturup incelemişler. diye okudum. herkesin okuması için paylaştım. yoksa başka bir amacım yok mehmet... kadınların çıldırtan halleri burada paylaşaşılamayacak kadar çoktur herhalde.

JASMINE
23/03/2010, 14:43
eğlenelim dedim. Bunların çoğu gerçek değil zaten. Ingiliz bilim adamları oturup incelemişler. Diye okudum. Herkesin okuması için paylaştım. Yoksa başka bir amacım yok mehmet... Kadınların çıldırtan halleri burada paylaşaşılamayacak kadar çoktur herhalde.

:d :d :d

Scottie
23/03/2010, 14:49
eğlenelim dedim. bunların çoğu gerçek değil zaten. ingiliz bilim adamları oturup incelemişler. diye okudum. herkesin okuması için paylaştım. yoksa başka bir amacım yok mehmet... kadınların çıldırtan halleri burada paylaşaşılamayacak kadar çoktur herhalde.

kadınların çıldırtan hallerini paylaştım Mehmet

GRDEDE
23/03/2010, 23:26
Hep merak etmişimdir;kadınlar, kendileri de anne oldukları halde,erkeklerin annelerine olan düşkünlüklerini neden yanlış bulurlar acaba...

ED235
23/03/2010, 23:57
Hep merak etmişimdir;kadınlar, kendileri de anne oldukları halde,erkeklerin annelerine olan düşkünlüklerini neden yanlış bulurlar acaba...

Çünkü anneler oğulları evlendiklerinde onları başka bi kadınla paylaşma fikrine bir türlü alışamazlar tabi bu gelinler de kayınvalide olduklarında aynı davranışı sergileyeceklerdir muhtemelen :) gelin ve kayınvalide içten içe cephe alırlar birbirlerine zorla iyi anlaşıyormuş gibi görünmeye çalışırlar bide :D ayrıca erkeklerin bazıları da arada ki dengeyi bulamayıp eşini annesinin üstün becerileri ile kıyaslarlarsa o zaman içinden çıkılmaz bir hal alır bu yanlış bulma değil içten içe kıskanmadır aslında :) her iki cephe içinde..

burhankutlu
24/03/2010, 00:00
Çünkü anneler oğulları evlendiklerinde onları başka bi kadınla paylaşma fikrine bir türlü alışamazlar tabi bu gelinler de kayınvalide olduklarında aynı davranışı sergileyeceklerdir muhtemelen :) gelin ve kayınvalide içten içe cephe alırlar birbirlerine zorla iyi anlaşıyormuş gibi görünmeye çalışırlar bide :D ayrıca erkeklerin bazıları da arada ki dengeyi bulamayıp eşini annesinin üstün becerileri ile kıyaslarlarsa o zaman içinden çıkılmaz bir hal alır bu yanlış bulma değil içten içe kıskanmadır aslında :) her iki cephe içinde..

valla arkadaşın birisi baya dertli kayınvalide konusunda sanırım :)

ED235
24/03/2010, 00:19
valla arkadaşın birisi baya dertli kayınvalide konusunda sanırım :)

:) yorumsuz

JASMINE
24/03/2010, 00:21

Elif'cim sana katılıyorum. Aslında aynı şey beyler içinde geçerli. Eşleri kendilerini babaları veya abileri ile kıyasladığında bundan rahatsız olurlar ancak eşleri ile annelerini kıyaslamaktan zevk duyarlar. Bence herkesin yeri ayrı. Eş eştir, anne anne, baba babadır. Birbirleri ile kıyaslamak iki tarafın birbirinden nefret etmesini sağlamaktan başka bir şeye yaramaz.

ED235
24/03/2010, 00:47
Elif'cim sana katılıyorum. Aslında aynı şey beyler içinde geçerli. Eşleri kendilerini babaları veya abileri ile kıyasladığında bundan rahatsız olurlar ancak eşleri ile annelerini kıyaslamaktan zevk duyarlar. Bence herkesin yeri ayrı. Eş eştir, anne anne, baba babadır. Birbirleri ile kıyaslamak iki tarafın birbirinden nefret etmesini sağlamaktan başka bir şeye yaramaz.

Şiddetle katılıyorum canım :) bu ayrımı yapamayan evlenmesin bence çünkü bencillik ...

burhankutlu
24/03/2010, 01:14
bir dokun bin ah işit ya sizde kayınvalide korkusu bu kadar çokmuydu vay be valla sizin işiniz zor :) evli değilseniz zaten evde kalırsınız bakınsana bi kayınvalidedir gidiyor :):)

murat17
24/03/2010, 01:16
16. maddeden vazgecilmez ama eşler acısından istenmiyen madde kıyamet 16.maddeden kopuyor genellikle kaynanalar pek isten mıyor?

burhankutlu
24/03/2010, 01:19
gel kardeş gell kaynanadan dert yanan geliyor gell :D

murat17
24/03/2010, 01:23
arada paylasılamayan erkek oldugu icin olan gene erkege oluyor bir tarafta anne bir tarafta eşin ikisinide idare etcen cambazlık yapcan başka cözüm yok

burhankutlu
24/03/2010, 01:24
abi bir ipte iki cambaz oynamaz valla elin kızı vurur tekmeyi aşağı atar dikkat et :D

murat17
24/03/2010, 01:26
ed 235 katılıyom evliligin kotu taraflarından bırı belki en önemlisi kaynana sorunu bunu cozen erkek mutlu olur

murat17
24/03/2010, 01:42
baska cozum yok cambazlık yapcan iki sinde idere etcen yoksa erkek cok yıpranır

burhankutlu
24/03/2010, 01:52
aman abi sen dikkat etde bizden demesi :)