PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : The end:))

cann
20/03/2010, 17:07
sağolsun,mehmet'ten (femoli) aldığım farlar ve cam rüzgarlıklarıyla birlikte artık yeter diyorum:) (en azından uzun bir süre:))) )

ABNEW
20/03/2010, 17:16
Güzel görünüyor Mustafa Bey, yeter denilebilir yani:)

Kazasız sürüşler...

bravo_sercan
20/03/2010, 17:20
way süper olmuş abi =) güle güle kullanman dilegiyle.
logosuz panjur dusunuyorsundur umarım.

cann
20/03/2010, 17:25
way süper olmuş abi =) güle güle kullanman dilegiyle.
logosuz panjur dusunuyorsundur umarım.

şimdilik sadece düşünüyorum sercan:) biraz nefes alalım:)

femoli
20/03/2010, 18:32
Musatafa abi güle güle kullan dehset-ül vahşet olmuş :D Süper gözüküyor şimdilik bu kadar yeter ama eylemlerimiz devam edecek diyorsun ;)

JASMINE
20/03/2010, 18:35
Güzel olmuş. Güle güle kullanın Mustafa bey. :)

serdar2362
20/03/2010, 18:35
Hayırlı olsun güzel gözüküyor. Eski haline bir türlü alışamamıştım farların, böyle daha hoş.

abulbul08
20/03/2010, 19:08
güle güle kullan güzel olmuş

cann
20/03/2010, 19:08
Musatafa abi güle güle kullan dehset-ül vahşet olmuş :D Süper gözüküyor şimdilik bu kadar yeter ama eylemlerimiz devam edecek diyorsun ;)

teşekkürler mehmetciğim,sayende yapmaya çalışıyoz biraz bişeyler işte.bu arabayı satmadıkça eylemlerimiz mecbur devam edecek,biri bizi durdursun yav:):)

Güzel olmuş. Güle güle kullanın Mustafa bey. :)
teşekkürler yasemin hanım,bayan gözüyle de onay alınca insan daha bi memnun oluyor,malum siz estetik konusunda daha hassassınız:)

Hayırlı olsun güzel gözüküyor. Eski haline bir türlü alışamamıştım farların, böyle daha hoş.

teşekkür ederim ,valla ne yalan söyliyeyim ben de alışamamıştım o far altı ledlerine:),yaptırdıktan sonra içime sinmemişti bir türlü,aklın yolu birmiş demekki:)

Erdem Bozdağ
20/03/2010, 20:25
çok güzel olmuş abi maşallah
2 panjur arası siyah folyo yapmanını da onerırım sıyah farlarla çok uyumlu olcaktır

Ogulcan.Öğüt
20/03/2010, 20:26
Güzel Olmşş Güle Güle Kullanın ..

GP COSKUN
20/03/2010, 20:28
yetmez yetmez
kesinlikle değişime devam
hemen pes etme abi

cann
20/03/2010, 21:00
çok güzel olmuş abi maşallah
2 panjur arası siyah folyo yapmanını da onerırım sıyah farlarla çok uyumlu olcaktır

sırada o var erdem,folyo hazır da plaka bantlı,üşeniyorum açıkçası:)

yetmez yetmez
kesinlikle değişime devam
hemen pes etme abi
coşkuncum pes eden ben değilim ki,hani cebimizde deriden bişey ver ya,o kerata fazla yoruldu bu ara,biraz nefes alsın diye bekliyorum:):):)bu arada fotoları çektikten sonra gittim sibop kapaklarını da değiştim:)

GP COSKUN
20/03/2010, 21:01
cırt cırt yok mu abi hani şu bankaların herkese dağıttıklarından
chıplı felan oluyo ya anladın sen onu

atmaca615
20/03/2010, 21:03
Maşallah abi çok yakışıklı olmuş:D
Yanlız sana birşey sorucam bu ön taraftaki park sensörü sanırım onun bir orjinaliyeti varmı orjinal birşeymi yani yoksa sonradan kendi isteğinlemi taktırdın eğer öyleyse bunun herhangi bir portu v.s birşeymi var içerde senin duruma göre kontrol edip açtığın çünkü yani arkadaki park sensörü geri vitese takınca ötüyor ön taraftaki park sensörü araba otobanda bile gitse öter heralde illaki birşey düşünülmüştür diye soruyorum...

cann
20/03/2010, 21:09
Maşallah abi çok yakışıklı olmuş:D
Yanlız sana birşey sorucam bu ön taraftaki park sensörü sanırım onun bir orjinaliyeti varmı orjinal birşeymi yani yoksa sonradan kendi isteğinlemi taktırdın eğer öyleyse bunun herhangi bir portu v.s birşeymi var içerde senin duruma göre kontrol edip açtığın çünkü yani arkadaki park sensörü geri vitese takınca ötüyor ön taraftaki park sensörü araba otobanda bile gitse öter heralde illaki birşey düşünülmüştür diye soruyorum...

ötmüyor anılcım merak etme,hesapta önler için bi düğme koydular ama bi işe yaramıyor,geri vitese taktığında iki tarafta aktif oluyor,yola çıkarkende 5-10 sn sonra otomatik olarak kendisi kapanıyor zaten,sürekli aktif diil yani.

atmaca615
20/03/2010, 21:17
Anladım abi sağolasın ön tarafta sadece orta bölümde var sanırım değilmi yanlarda yok

cann
20/03/2010, 21:50
Anladım abi sağolasın ön tarafta sadece orta bölümde var sanırım değilmi yanlarda yok

yok,önde 2,arkada 4

cann
20/03/2010, 21:53
cırt cırt yok mu abi hani şu bankaların herkese dağıttıklarından
chıplı felan oluyo ya anladın sen onu
zaten ne geliyosa başımıza o cırt cırt lardan geliyo ya coşkuncum,tatlı tatlı cırtlıyoruz da sonradan acı acı pırtlıyoruz maleseff:):)

no_fear
20/03/2010, 22:11
abi cok güzel olmuş yakışıyor valla bu araclara...

atmaca615
20/03/2010, 22:14
Abi kızma darılma ama içimde kaldı ya söylemekle söylememek arasında kaldım durdum ama dayanamıcam söylicem şu ön kapılardaki cam rüzgarlıklarını görünce gözümün önüne şahin kartal falan geliyor birtürlü sevemedim şu cam rüzgarlıklarını hiç yakışmıyor yaa:D

magic
20/03/2010, 22:14
Mustafa abi gayet şık olmuş valla, güle güle kullan, kazasız belasız inşallah :)

cann
20/03/2010, 22:25
Abi kızma darılma ama içimde kaldı ya söylemekle söylememek arasında kaldım durdum ama dayanamıcam söylicem şu ön kapılardaki cam rüzgarlıklarını görünce gözümün önüne şahin kartal falan geliyor birtürlü sevemedim şu cam rüzgarlıklarını hiç yakışmıyor yaa:D
rica ederim anılcım darılmak ne demek,aslında bende takarken sendeki endişelere sahiptim,ama görüntüden çok işlevinden dolayı taktım açıkçası,
hem merak etme camlar siyah o da siyah,çok dikkatli bakmaynca belli olmuyor pek,herkes da senin kadar dikkatli değildir umarım:)
hem sonuçta şahin,doğan,kartal abimiz olurlar nede olsa:):)

atmaca615
20/03/2010, 22:37
Abi bilmiyorum belkide ben maximum sade likten hoşlandığımdan dolayı böyle düşünüyorum ama genede aracın çok çok hoş Allah nazarlardan saklasın:)

alpimmm
20/03/2010, 23:09
mustafa abi çok şıkmış araban, kazasız sürüşler

gorefest
23/03/2010, 08:20
Güle güle kullanın GP'ye bu farlar gerçekten çok yakışıyor. Her türlü modifiye beni rahatsız eder ama bu farlar kesinlikle standart olmalıymış bu arabada.

Benim de granit gri GP'me taktırmak istiyorum angel farlardan. Chrome olanı mı siyah olanı mı daha çok yakışır emin olamadım. Mesela Astra'larda ki mercekli farların içi beyaz, 2007'den önce siyahtı. Ama beyaz olanlar çok daha güzel duruyor.

sowhat788
23/03/2010, 08:53
Güzel olmuş ama üst panjuruda siyah yapıp altla birleştirirsen daha hoş olur siyahlar bütünlük sağlar ön tarafda (hem end olmamış olur : )

puntoloji
23/03/2010, 09:11
Hemşerim aracın cok güzel olmuş gecen gün trafiktede gördüm jantlar felan 10 numara olmuş.Güzel günlerde kazsız belasız kullanman dileğiyle.Yanlız daha güzel bir yerde cektirseydin fotoları burası olmamış yaa outletin bahçesi sanırsam bir ara seninle beraber güzel bir yerde cektirelim gp lerimizi.:cool0000:

sabanci
29/03/2010, 22:07
hayırlısı olsun çok göz alıcı olmuş gerçekten güle güle kullanın :)