PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZEYNEP'in GÜNLÜĞÜ!!!(işte cumartesi sabahının komiği...süper icat burda..)

Sayfa : 1 [2] 3

zeynepc
02/04/2007, 09:46
İşte bazıları:

* Üç korner, bir penaltı olacak

* Kızlar DA askerlik yapacak

* Sigara kanser yapmayacak

* F.Bahçe'nin Avrupa tarihi iptal edilecek

* Star gene benim olacak

* Cim Bom Fener'i Saraçoğlu'nda yenecek

* Tülin, Caner'le evlenecek

* Kutup ayıları Antalya'ya tatile gelecek

* İşbaşı saati 12.00'ye çekilecek

* Hamilelik üç aya inecek

* Hafta sonu tatili 3 gün olacak

* Zam oranını patron değil, çalışan belirleyecek

zeynepc
02/04/2007, 09:50
Son günlerde kendinizi kotu hissediyorsunuz

Lutfen asagýdaki adrese gidin ve isminizi buyuk harflerle yazýn..

https://bygezgin..fr/eylence/yag.htm

jagar
02/04/2007, 10:01
:D :D güzelmiş yavvv :D paylaşım için tşkler zeynepc :ok:

jeoenis
02/04/2007, 10:15
güzelmiş :D :D :D

dreamerdaddy
02/04/2007, 10:58
Walla sabah sabah iyi geldi :p kendimi avuttum yeterince...:D

ufuk61
02/04/2007, 11:21
kendimi bir an şöhret zannettim yahu sağol zeynep

Linos
02/04/2007, 11:54
Sıkı yağlamacıymış :D :D

BGRAYS
02/04/2007, 11:55
tesekkurler tesekkurler sizlere layık olmaya calısıyorum :p:p

AWD
02/04/2007, 11:59
huahaua :D

zeynepc
02/04/2007, 12:23
Yunanlılar Türk adasına talip 2 Nisan 2007

LONDRA(ANKA)

Ege’deki Yunan Midilli adası halkının, Türkiye’ye ait yanıbaşındaki Garip adasını satın almak istemesi, dünya basınında da yankı buldu. İngiliz The Guardian gazetesi, bu alımın gerçekleşmesi halinde iki “ezeli rakip” ülke arasında “görülmemiş” bir anlaşma olacağını yazdı.

Ege’deki Yunan Midilli adası halkının, Türkiye’ye ait yanıbaşındaki Garip adasını satın almak istemesi, dünya basınında da yankı buldu. İngiliz The Guardian gazetesi, bu alımın gerçekleşmesi halinde iki “ezeli rakip” ülke arasında “görülmemiş” bir anlaşma olacağını yazdı.

The Guardian gazetesi, 100 bin nüfuslu Midilli halkının Garip adasını satın almak amacıyla gerekli olan 22 milyon doları bulmak istediğini belirterek şöyle devam etti:

“Diplomasi ve askeri gücün sonuçsuz kaldığı yerde ticaret galip gelebilir, eğer Midilliler, ‘fethi’ barışçıl bir biçimde gerçekleştirmeyi başarırsa.”

İngiliz gazetesi, Midilli kaymakamı Pavlos Voyiatzis’in “Herhangi bir Yunan, Türk toprağını satın almak ister. Özellikle tarihi değeri olan toprak” açıklamasına da dikkat çekti. Garip adasının, Bizans'ın çöküşüne kadar Yunanlıların kontrolünde kaldığına, 1953 yılından sonra Osmanlıların eline geçtiğini belirten gazete şunları yazdı:

“Sınırlarının daralması ile ilgili bir saplantısı olan bir ülkede ne zaman, ne de askeri yenilgi, Türklere kaybedilen toprakları geri alma isteğini azaltmadı.”

Garip adası sahiplerinden Ali Dartar’ın da “Yunanlılara karşı olumsuz duygularımız yok. Birçok Yunan dostum var ve eğer ilgi gösterirlerse ön yargılı olmayacağımızı söyleyebilirim” değerlendirmesini de aktaran gazete, Yunan hükümetinin ise, Garip adası alımının iki ülke vatandaşları arasında özel bir konu olarak görmeye yeğlediğine dikkat çekti.

The Guardian, Garip adasındaki mülkün sahibi kim olursa olsun Türkiye’nin ada üzerindeki egemenliğini koruyacağına da işaret etti.

Korhan
02/04/2007, 14:13
8M Koptum ya...
İşbaşı saati 12:00 olsun veririm oyumu :)

woyzeck
02/04/2007, 14:17
hehehehehehehehehehehehehehehehe....
sanırım en doğru tepki bu olurdu... ;)

zeynepc
02/04/2007, 14:22
hamilelik 3 ay olacaktır da çok komik:D

AWD
02/04/2007, 14:23
Ankaraya Deniz de getirir o şimdi :D

Yanlız Genç Party : GP
Grande Punto : GP

Yani oylar GP ye :zuhaha:

BGRAYS
02/04/2007, 14:33
yaw adam cok durust adam :D:D harcıdılar adamı yazık yaw :D:D:D:D

femoli
02/04/2007, 14:42
way be ayrıca

körler görecek

dilsizler konuşacakmış

kuşlar bir daha grip salmayacakmış

hiç işsiz olamayacakmış

çünkü iş olmayacakmış uzan besleyecekmiş bizi ..... ee kanun gibi adam neyi var neyi yok aldılar adam yine dimdik burdayım diyor.....

zeynepc
02/04/2007, 15:37
:loveya: :loveya: :loveya: :loveya: :loveya:

karaburak
02/04/2007, 16:22
Onun daha neleri vardır Allah bilir. Pislikleri yeni yeni dökülmeye başladığında "Başıma bunların geleceğini tahmin ediyordum,(mallarına şirketlerine ...vs el konulmasından bahsediyo) kat kat beterleri de gelecek, ben hepsi için tedbirimi aldım" diye bir söylemi olmuş.

AWD
02/04/2007, 16:26
kayıt dışı olarak dünyanın en zengin adamı herhalde :D

zeynepc
02/04/2007, 16:46
Kocamı gözümün önünde katlettiler

İstanbul Sarıyer'de dövülerek denize atılan iki kardeşten İbrahim Doğan'ın eşi, o gece yaşananlarla ilgili olarak ilk kez konuştu...

Hala şokta olan genç kadın dehşet gecesini ilk kez anlattı: Kocamı dövenler, ikisi kadın 5 kişiydi. Kadınlar da saldırdı. Polis ikisini yakaladı, diğer üçü ise hâlâ kayıp...

Bundan 20 gün önce şehir eşkıyaları Boğaz’a indi ve yol vermesini istedi diye genç bir adamı, kardeşiyle karısının gözleri önünde döve döve denize attı. Üstelik bu eşkıyalardan ikisi kadındı! Nurgül Doğan kocasının çırpınışlarını çaresizlik içinde izlerken, kayınbiraderi de suya atladı. Her şeyin çok güzel başladığı gece bir anda kabusa dönmüştü. Hem eşi İbrahim Doğan hem de kayınbiraderi gözlerinin önünde can verirken o taş kesmiş, titriyordu. 20 gün boyunca yaşadığı şok yüzünden polis dışında kimseye tek kelime etmeyen genç kadın yaşadıklarını VATAN’a anlattı...

BALIK EKMEK YEMİŞTİK

Eşim Çaykur’da çalışıyordu. Otomobiliyle tahsilat yapacaktı. Dönüşte gezeriz diye beni ve üç ay önce askerden gelen kaynım Soncay’ı da yanına aldı. Gittik, dönüşte Kireçburnu’nda balık ekmek aldık, arabamızda yedik. Sonra da sahil yolunu takip ederek eve gelecektik. Önümüzde bir araç yavaş yavaş seyrediyordu. Eşim yol vermesi için selektör yaktı, ama yol vermediler. Araçta bir erkekle bir kadın bira içiyordu. Araç ilerlerken hem içip hem de öpüşüyorlardı.

BANA AĞIR KÜFÜR ETTİ

Geliş yönünde trafik vardı, sollayıp geçemedik. Bir ara trafik seyrelince eşim sollamak istedi ancak tam o sırada karşı yönden bir araç gelince durakladı. Önümüzdeki araçla da böylelikle yan yana geldik. Tam o sırada araçtaki sürücü camı açıp bana ağır bir küfür etti. Kaynım da, “Terbiyesizlik yapma” diye karşılık verdi. Adam arabadan inip üzerimize yürüyünce kaynım arabadan indi. İner inmez o adam, kafasına yumruk indirdi. Soncay yere yığıldı, eşim çıkıp kavgaya müdahale etti.

2 ARABA VARDI

Onların hemen önündeki başka bir otomobilden de bir kadın, iki erkek indi. Ben de, “Bunlar ailedir, araya girip yatıştırırlar” diye sevindim. Fakat onlar da eşime ve kardeşine saldırdılar. İki kadın da tekme tokat girişti. Eşim ve kardeşi yerdeydi, feci şekilde kafa, yüz ve karın bölgesine vuruyorlardı. Saldırganları alem yaparken gördüğüm için namusuma bir şey yaparlar korkusuyla aracın içinde durdum öylece. Şoktaydım. Ne yapacağımı bilemedim. Hemen telefona sarıldım. Ama titremekten tuşlara basamıyordum. Zorla kayınpederimi arayabildim. Fakat aradığım telefon yanımda çalıyordu. Meğer kayınpederim o gün telefonunu kaynım Soncay’a vermiş.

POLİS NEDEN KURTARMADI

Soncay, bir ara elinden kurtulup, “Polise gidiyorum” diye kaçtı. O giderken saldırganlar da eşimi denize attılar ve araçlarına binip uzaklaştılar. Koltuğa yapışmış, korkudan titriyordum. Soncay, polis otosuyla geldi. Ağabeyini görmeyince denize atladı. Polis de palaskasını uzattı. Soncay bir eliyle palaskayı tutup diğer eliyle de denizin altında eşimi arıyordu. Sonra palaska elinde kaldı. Kaynım akıntının da etkisiyle palaskayı elinden kaçırınca kayboldu. Polis hiçbir şey yapmadı. İsteseydi elini uzatıp Soncay’ı elbisesinden tutabilirdi ama yapmadı.

ARKADAŞI KOŞUP GELDİ

Oraya yakın oturan arkadaşımız Ferit Can’ı aramıştım. O da gelir gelmez denize atladı. Ferit Can, Soncay’ı yüzünden tutmuş. Ancak elinden kaçırmış. Su çok soğuk olduğu için daha fazla dayanamadı ve çıktı. Beni Sarıyer Devlet Hastanesi’ne götürüp sakinleştirici verdiler. Sonra bizi ifade için karakola götürdüler saat 21:00’da. Saat 00:30’a kadar ifade verdim. Eşimi soruyorum sürekli, saat 23:30’da “Eşiniz bulundu, İstinye Devlet Hastanesi’nde” dediler. “Kurtarmışlar, yoğun bakıma almışlar” dedim. Kötü bir şey düşünemiyordum.

BEN NİYE YAŞIYORUM Kİ

Ertesi gün öğle namazında Sarıyer Camii’ne götürdüler beni. Yolda bir yakınım, “Allah’ın takdirine söyleyecek bir şey yok. Sabretmelisin” dedi. O an dünyam yıkıldı. Hiçbir şey diyemedim. Sözün bittiği yer diyorlar ya aynen öyle... Kızıma sarılıp ağladım. Allah hiç kimseye böyle bir acı yaşatmasın. O an, “Ben neden yaşıyorum ki?” diyebildim sadece..

KİMSE DURMADI

Hâlâ olan biteni anlayamıyorum. O gece arabalar vızır vızır geçiyordu, bir tanesi de durup Allah rızası için müdahale etmedi. İnanın orada iki paralık promosyon dağıtsan en az 50 araç dururdu. Ama iki can gitti, kimse inip de el atmadı. Bu kadar mı insafsız herkes? Bu kadar mı duyarsız?

KIZIMI BABASIZ BIRAKTILAR

Eşim ve kardeşine iki araçtan inen beş kişi saldırdı. Üçü erkek, ikisi de kadındı. Polis iki kişiyi yakaladı. Diğer üçü aramızda dolaşıyor. Onlar neden tutuklanmıyor? Adalet nerede? Kızımı babasız bırakan bu katillerden hesap sorulmadıkça kimse bize adaletten bahsetmesin.

shoparr_
02/04/2007, 20:33
unutulmuş en önemlisi LOST TRT1 de yayınlanacak:D:D

canberkkilic
02/04/2007, 21:41
aldığı tepkilerden dolayı adam çıkıp televizyonda açıklama yapıyor.... gaza geldi iyice.. :S

tempesty
02/04/2007, 23:27
bütün gp ler 130 hp olursa veririm bende oyumu :)

Linos
03/04/2007, 00:10
unutulmuş en önemlisi LOST TRT1 de yayınlanacak:D:D

:D :D :D
Bu iyiydi...

TATARİ@VİP
03/04/2007, 00:43
Kızlar DA askerlik yapacak valla kızlar askere giderse düşünemiyorum artık artık ülkede %80-90 arası bi üreme artışı söz konusu olur ve git gide bu artış çoğalır :D şaka bi yana ama bu sondaki madde olursa oyumu verebilirim Zam oranını patron değil, çalışan belirleyecek tabi çalışanlarıda düşünmek lazım :P

zeynepc
03/04/2007, 10:17
:icon_smile_angry:
https://nobravery.cf.huffingtonpost.com/

Misafir2
03/04/2007, 10:19
+10000000000000000000000000000000000000

ve günaydın güzel ülkemın sevgı ve şefkat dolu insanları amerikanın ırak'a (petrole) özgürlük için savaş naraları atarken bazı gurupların amerikan emperyalizmıne karşı durmasını nedense bazı çevrelerce süreklı görmezden gelıp halkımızı ve dünya halklarını yanlış bılgılendırıp busha ve avrupa emperyalızmıne çanak tutmalarını sağladığı bır ortamda
şimdiki bush atıpatısı ırağa gırmeden önce bır çok kımsede yoktu değılmı ?? benmı yanlış hatırllıyorum yoksa bulunduğıum ve yaşadığım ortammı farklı??

zeynep yüreğine sağlık arkadaşım

zeynepc
03/04/2007, 10:39
küçük çocukları katlettiler,masum insanları..kadınlara tecavüz ettiler,erkeklerin gururunu ayaklar altına aldılar..ORAYA GİDEN AMERİKAN ASKERLERİNİN %90 I ülkesinde işsiz güçsüz gezen aylak parasız insanlardır.ırak'a para karşılığı giden paralı askerler..bush ne kadar iğrençse halkı da bir okadar iğrenç bence..bizim başımızda bush gibi bi adam bile olsa(Allah korusun!!!)TÜRK ASKERİ asla bunları yapmazdı..!!!insanlık ayıbı görüntüler bunlar..

ufuk61
03/04/2007, 10:41
zeynep kusura bakma resimlerin hepsine bakamadım cok üzülüyorum allah(cc) oradaki kardeşlerimize yardımcı olsun dediğin gibi yatacak yeri yok

ufuk61
03/04/2007, 10:43
bizim özümüzde insanlık var insanlık

MOZDİ
03/04/2007, 10:52
Allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın, resimleri görünce içim parçalanıyor, resimlerden olayın görünen boyutunu görüyoruz, ya resimlenemeyen acılar :( insan olan bunları yapmaz ya...Mevlam ülkemize böyle bir acı yaşatmasın ve bizleri de böyle bir durumla imtihan etmesin....

zeynepc
03/04/2007, 10:58
amin.inşallah arkadaşım..bu ülkeyi almak öle kolay deil..;) morali yüksek tutun;)

femoli
03/04/2007, 11:00
içim karardı zeynepc bu bir insanlık ayıbı ............

zeynepc
03/04/2007, 11:08
bunlar gerçekeler femoli..arada bi de olsa hatırlamak gerekio bence.en azından bugün amerikan ürünlerinden uzak dururus yada destekleyen ülkelerin ürünlerinden ;)

utku952
03/04/2007, 11:15
+10000000000000000000000000000000000000

ve günaydın güzel ülkemın sevgı ve şefkat dolu insanları amerikanın ırak'a (petrole) özgürlük için savaş naraları atarken bazı gurupların amerikan emperyalizmıne karşı durmasını nedense bazı çevrelerce süreklı görmezden gelıp halkımızı ve dünya halklarını yanlış bılgılendırıp busha ve avrupa emperyalızmıne çanak tutmalarını sağladığı bır ortamda
şimdiki bush atıpatısı ırağa gırmeden önce bır çok kımsede yoktu değılmı ?? benmı yanlış hatırllıyorum yoksa bulunduğıum ve yaşadığım ortammı farklı??

zeynep yüreğine sağlık arkadaşım

çok haklısın vulas54 kimse böle bişey olacağını tahmin etmiyıordu. o sesini çıkarmayanlar şimdi hala elini kolu sallaya sallaya yaşıyor içimzide bile var bunlar. ben şahsen bunu çirkeflik ve katliam olarak görüorm ayrıca asıl soykırım ırak ta yapılmakta bunun kanıtına hepimiz şahit oluyorz. bush un koyunlarının eseri... ama her güzel şeyin bir sonu vardır petrol bir 100 seneye kadar ortadan kalkacak ve yerine bor gibi enerji potans,iyeli cok olan bi madde kullanılacak..dünya bor rezervinin %60 ını barındıran güzelim ülkemz türkiyeyi neler bekliyor burdan cıkarabliriz..!!

zeynepc
03/04/2007, 11:17
evet.planlar hazırdır bile bence.akıllı davranabilsek ah bii akıllansak !!

zeynepc
03/04/2007, 11:28
Afrikalı çocuklar kurban ediliyor!

DIŞ HABERLER SERVİSİ

İNGİLİZ polisinin raporuna göre, Afrika ülkelerinden satın alınan küçük erkek çocuklar, başta Londra ve ülkenin diğer kentlerine kaçırılarak, cadı ve büyü ayinlerinde kurban edilmek üzere satılıyor. 'Kirlenmemiş' oldukları düşünüldüğü için özellikle sünnet olmamış erkek çocukları seçiliyor. Bu çocuklarla seks yapmaları halinde hastalıklarının geçeceğine inandırılan AIDS hastaları, çocuk başına 10 sterlin (yaklaşık 25 YTL) ödüyor. Raporda ayrıca çocukların ev ve işyerlerinde köle gibi çalıştırıldığı, fuhuşa zorlandıkları kaydedildi.

Misafir2
03/04/2007, 11:32
çok haklısın vulas54 kimse böle bişey olacağını tahmin etmiyıordu. o sesini çıkarmayanlar şimdi hala elini kolu sallaya sallaya yaşıyor içimzide bile var bunlar. ben şahsen bunu çirkeflik ve katliam olarak görüorm ayrıca asıl soykırım ırak ta yapılmakta bunun kanıtına hepimiz şahit oluyorz. bush un koyunlarının eseri... ama her güzel şeyin bir sonu vardır petrol bir 100 seneye kadar ortadan kalkacak ve yerine bor gibi enerji potans,iyeli cok olan bi madde kullanılacak..dünya bor rezervinin %60 ını barındıran güzelim ülkemz türkiyeyi neler bekliyor burdan cıkarabliriz..!!

dostum bızım bor madenlerımız zaten amerıkanın gözü altında ve talıp olmuşlar bıle
nerde o senın güzel düşüncenı hayata geçırecek sıyası irade ????
adamlar satıyor hemde babasının malıymış gıbı, çatır çatır satıyor senın haberın yokmu bızden alınan ham madde dışarda işlenıp bıze ve dünya pazarına sunuluyor.

canberkkilic
03/04/2007, 11:32
yazık günah ayıptır..

BGRAYS
03/04/2007, 11:36
iste buyuk ınsanlı ayıbı ..

hala da bızde ırkcılık yok derler bide ..

zeynepc
03/04/2007, 11:41
biz 1 kuruşa satıyorus gramını onlar bize 10 kuruşa işleyip gönderio..ne komik di mi..gönderdikten sonrada popolarıyla gülüyolar bize;) bugün sabah radyoda dinledim biliosunuz topraklarımızı yabancılara satıorus..son bikaç ayda kazanılan bankonotları yan yana ve üst üste dizince 2 futbol sahası kadar yer kaplıomuş.hepsi devlet bütçesine aktarılmış..:D oleeeyy!!!! ordan nereye acaba ??

Misafir2
03/04/2007, 11:42
zeynepcım senden bır rıcada bulunmak istıyorum paylasımların çok mükemmel ve genel anlamda uyarı ve dıkkat çekılecek önemlı noktalar

bırde kışısel olarak çözüm fıkrınız nedır?
bana sorarsanız sadece yabancı mallardan uzak kalmak yetmez??

cevabı sıyası boyutu olacağından özeldende bana verebılırsın
malum araba sıtesıya burası! o bakımdan

utku952
03/04/2007, 13:25
evet yine haklısınz... adamlar her yeri satıyor dediin gibi ükleyi parça parça satıolar yabancılara. aynı filistinde olduu gibi sonradan da oraya yeni bi ülke kurulmuştu hatırlarsanız hangi ülke olduunu bilirsnz. banknot haha!! adamlar köşeyi dönüo. güya kişi başına gfmh 5bin dolar olmuş hani kim ne zzman oldu da cebimize 1 fazla kuruş girdi yada bişey mi ucuzladı da habermz yok!!:icon_question: başta bu zihniyet deişmeli bnce geri dönülecek bi fırsatımız olmayacak gibi ama telafiside kesinlikle olcaktır bnce.. bizim gibi işin önemini bilen kişiler hep var....

zeynepc
03/04/2007, 13:28
haklı bir seçim haklı bir başkan lazım bize..bilen bulan var mı?? :D

zeynepc
03/04/2007, 13:41
Eşekler köydeki semerciden çok şikayetçilermiş. Semerci hiç iyi semer yapamıyormuş. Eşeklerin sırtları kanlı yaralarla doluymuş. Eşekler toplanıp yeni bir semercinin gelmesi için dua etmişler. Hikaye bu ya duaları da kabul olunmuş ve gerçekten köye yeni bir semerci gelmiş. Ne var ki bu semerci de eşekleri rahatlatacak semerler yapamıyormuş, yaralar azalacakken artmaya başlamış. Eşekler yine toplanıp, köye yeni bir semerci gelmesi için dua etmişler.

Ve gerçekten mevcut semerci köyden ayrılmış, yerine başka bir semerci gelmiş. Eşekler her semerci değişikliğinde olduğu gibi yine çok sevinmişler. Ama çok zaman geçmeden yeni semercinin de çok farklı olmadığını, semerlerin gittikçe daha da kalitesizleştiğini, yaralarının ise kötüleştiğini görmüşler.
Semerci gitmiş, semerci gelmiş. Her seferinde eşekler yeni semerci gelmesi için dua etmişler.
Bu hikaye kaç semerci değişene kadar böyle devam etmiş bilmiyorum. Nihayet bir gün eşekler toplanıp, eski semerciden kurtulmak yerine, eşeklikten kurtulmak için dua etmişler.

Seçim dönemlerinde hatırlanması gereken bir hikaye değil mi ?

zeynepc
03/04/2007, 16:26
ileten : Hasan Kesler

Burak ile Levent
Onun adi Burak... Kendisine medyada
rastlamissinizdir. Ya bir trafik
kazasinin kahramani olarak, ya babasina borc
verirken, ya da milyon
dolarlik islere imza atarken... 28 yasinda...
Bilkent Universitesi'nde
okurken, Londra'ya burslu olarak yollandi ve ekonomi
egitimi yapti.
Askerlik gorevini henuz yapmadi... Tecilli!..
1988 Mayis'inda bir trafik kazasinda TRT Istanbul
Radyosu Sanatcisi
Sevim Tanurek'in olumune neden oldu. Sisli'de
kirmizi isIkta durmadi.
Kazadan hemen sonra belediye arazozlerinin caddeyi
bastan asagiya
yikayarak 35 metrelik fren izini tamamen sildikleri,
olayin cezai
yonunun azaltilmasi icin Burak'a kazadan sonra uc ay
oncesine tarihli
ehliyet verildigi, Sevim Tanurek'in yakinlarinin
azarlandigi,
taniklarin hepsinin tehdit edilip korkutuldugu iddia
edildi.
Adli Tip Trafik Ihtisas Dairesi, Burak icin
"kusursuzdur" raporu
duzenledi. Olen Sevim Tanurek 8/8 kusurlu bulundu!.
Burak hapisten
kurtuldu. Kusursuz raporunu veren dairenin Baskani
Eyup Bey ise, daha
sonra Turkiye Deniz Isletmeleri Genel Mudur
Yardimciligina atandi.
2001 yilinda evlendi. Babasi, oglunun dugununde
takilan 174 adet
Cumhuriyet Altini'ni mal varligindaki artisin nedeni
olarak acikladi.
Ayrica, babasi 2001 yilinda verdigi mal beyaninda
oglu Burak'a 220 bin
ABD Dolari ve 55 bin Alman Marki borcu oldugunu
acikladi.
Universiteden yeni mezun, o zaman 22 yasindaki
ogluna...
Babasi Ulker Grubu urunlerinin dagitimini yapan
sirketteki hisselerini
1.2 trilyon liraya satana kadar, sirket yonetimini
Burak surdurdu.
Ve Burak gectigimiz gunlerde bir kez daha
gundemdeydi. Gida
sektorundeki hisseler satilinca, hemen sirketler
kurup denizcilik
sektorune girdi. Yuzde 50 ortagi oldugu MB
Denizcilik adli sirket, 95
metre uzunlugunda Safran 1 adinda bir kuru yuk
gemisi aldi. Gemiyi
satan Hasan Dogan, satis fiyatinin 2 milyon 325 bin
dolar oldugunu
soyledi. Burak, gemiyi ortagi ile birlikte 500 bin
dolari pesin 36 ay
taksitle satin aldi. Ayda 72 bin YTL odeyecekler.
Gemiyi satan Hasan Bey ise, 705 milyon dolara
Istanbul'daki IETT
Garaji arazisinin sahibi olan Dubai Seyhi El
Maktum'un kucuk ortagi
oldu. Ayrica, Hasan Bey'in ablasi Remzi Gur ile
evli. Remzi Bey,
Burak'i ve kardeslerini burslu olarak yurtdisinda
okutuyor, babasinin
yakin arkadasi, tatillerini onun yazliginda
geciriyorlar.

Onun adi Levent... 35 yasinda... Gazetelere,
televizyonlara hic
cikmaz. Ucretli bir calisan. Aylik maasindan baska
bir geliri yok. Is
Bankasi Fon Yonetimi Bolumu'nde calisiyor. Kolay
para kazanmiyor. Risk
aliyor, isvereni adina verdigi kararlardan dolayi
stres oluyor,
terliyor. Ulkenin en iyi universitelerinden ODTU'nun
iktisat
bolumunden mezun...
Eylul 2004'te kendi gibi ODTU mezunu olan Evren ile
evlendi. Cankaya
Kosku'nde sessiz sedasiz, sade bir dugun yapildi. Ne
trafik kilitlendi
ne de yabanci devlet baskanlari sahit oldu.
Davetliler arasinda
Kosk'ten bazi personel ve soforler de vardi. Taki
takma merasimi
yapilmadi. Gelinin gelinligi Versace gibi yabanci
marka degildi,
Ankara Olgunlasma Enstitusu'nde dikilmisti.
Vergisini milletin odedigi diger satafatli
dugunlerin aksine, babasi,
dugun nedeniyle Cankaya Kosku'nde o saatlerde
tuketilen elektrigin
bedelini cebinden odedi. Nikahi kiyan Cankaya
Belediye Baskani,
ciftten "Laik Cumhuriyete sadik evlatlar"
yetistirmelerini diledi.
Istanbul'da 1 milyar 200 milyon liraya ev
kiraladilar. Calisiyorlar.
Buyuk ihtimalle ev gecindirirken zorlaniyorlardir.
Cunku, Ocak ayinda
bir erkek cocuklari oldu. Bu sevindirici olay da
sessiz sedasiz
gerceklesti, muhabir, kameraman falan izlemedi.
Levent, arada bir anne-babasini ziyaret icin
Ankara'ya geliyor. Koruma
istemiyor ve havaalanindan taksiye binerek Cankaya
Kosku'ne ulasiyor.
Ancak, satafatli ana kapi yerine, koske
ziyaretcilerin alindigi 5
numarali kapidan giriyor. Nizamiyeden yuruyerek
konuta cikarken, her
seferinde Cumhurbaskanligi korumalarini sasirtiyor.
Birinin adi Burak, digerinin Levent...
.

BIRI CUMHURBASKANIMIZ SAYIN AHMET NECDET SEZER'IN,
DIGERI ISE
MUSTAKBEL CUMHURBASKANIMIZ (OLMAZSA EN AZ BIR BES
SENE DAHA
BASBAKANIMIZ) R.TAYYIP ERDOGAN'IN OGLU

Alev CEDIMAGAR

microab
03/04/2007, 16:34
Ne denir yavv,eline sağlık Zeynep güzel paylaşım.
Biz iyi kötü bişeylerin farkındayız belki,ama ya farkındasız çoğunluk...

zeynepc
03/04/2007, 16:36
valla ben bilmiodum cumhurbaşkanımızın oğlunun evlendiğiini falan.çok şaşırdım hiç duyulmadı ne kadar sade yaşıolar...

mavigitar
03/04/2007, 16:54
çok sağol Zeynep. Güzel bir paylaşımdı.
Aralarındaki büyük farkı daha doğrusu farkları yine görmüş olduk...
(yuhh be kardeşim)

BGRAYS
03/04/2007, 17:01
utanması gerekenler keske utansa ama nerde ...

ve de degerı bılınmesı gerekenlere gerekekn saygı ve deger verılse ..

femoli
03/04/2007, 17:32
way be zeynep nerden buluyorsun yaw böle konuları müthiş, benbu kadar olduğunu hiç bilmiyordum ayıp be, allah haklıyı ve haksızın cezasını öbür tarafta verecektir. Bunun birde öbür tarafı var unutmayalım....

zeynepc
03/04/2007, 17:35
efet

maviş
03/04/2007, 17:43
ve maalesef üzülerek söylüyorum yeni Cumhurbaşkanımız şuan ki Başbakanımız olacak.
Bakalım ilerki günler inşallah bizler için zor olmaz

Korhan
03/04/2007, 20:51
Necdet Sezer'in oğlu mu varmış? Valla yeni öğrendim. Böyle sade bir hayatının olması herkese örnek olmalı. Ama keşke halkla biraz daha içiçe olsaydı. Halk kendinden hissetseydi biraz.
Bence Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı olmayacak. CHP aslında olmasını istiyor ve tahrik ediyor. Ama Tayyip bu stratejinin farkında.
Cumhurbaşkanı kim olursa olsun ama ülkede istikrar bozulmasın. Daha ekonomi,eğitim,sağlık tam olarak rayına oturmamışken böyle boş şeylerle gündem meşgul olmasın. Hele hele darbe şu bu vs. ağıza bile alınmamalı.

tigis
03/04/2007, 21:28
paylaşım için sağol zeynep
bu vatan kimsenin malı değil,kimse çıkarları doğrultusunda kimseye vatanımızı peşkeş çekemeyecek,kimse ulusal değerlerimize dil uzatamayacak biz belki şu an uyuyan bir milletiz ama uyandığımızda,ama kovanımıza çomak sokulduğunda neler yapabildiğimizi dünya 80 yıldır okuyor,öğreniyor,ezberliyor ve bir 800 yıl daha okumaya ,öğrenmeye ve ezberlemeye devam edecek

microab
03/04/2007, 21:40
Yazım yanlışı var sanırım,Oğul Erdoğan şu anda 28 yaşında ise ölümlü trafik kazası yaptığında yaşı 9 oluyor.9 Yaşında sürücü ehliyeti!!
Kazayı ancak 1998 de yapmış olabilir değilmi yavv :alala:

Gkhan
03/04/2007, 22:10
Ahh ahh bi bu değil daha neler var neler

ErdeM53
03/04/2007, 22:51
Çok profosyonelce hazırlanmış insanların gözlerini boyamak için yazılmış bi yazı sadece. Seçimler yaklaştıkca daha bunun gibi neler okuruz. Önemli olan memlekette giden bu olumlu istikrarı bozmamak. Güzel paylaşım.

microab
03/04/2007, 23:38
Hangi olumlu istikrar :icon_surprised:
Memleket parsel parsel satılıyor yavv.
Söylenecek çok şey var ama...

Sussam gönül razı değil,
Söylesem tesiri yok...

SANtO
03/04/2007, 23:50
Hakkatten herşey çok olumlu. hayat çok ucuz çok güvenli. herkes emeğinin karşılığını alıyor.. :ok:
Lütfen arkadaşlar (olmayan) istikrarı bozmayalım 8S

Misafir2
04/04/2007, 01:08
@zeynep
paylaşım için sağol

@erdem 53
:):):):)

@mıcroab
+1
@ santo
+1 abıcım bana laf düşmüyor artık gereken cvbı vermışsınız zaten

tempesty
04/04/2007, 01:13
erdem olumlu istikrar ?? :) :) :)

uyan ey millet uyan işte göz boyama diye asıl buna diyolar yazık.......

zeynep teşekkürler

zeynepc
04/04/2007, 09:42
kendi fotoğraf çalışmam..geçen yaz.nasıl g.punto konsepti ama ;) :uhohu:

ErdeM53
04/04/2007, 09:43
ooo çok fotojenik tebrik ederim.

zeynepc
04/04/2007, 09:44
evet çoook :D

ufuk61
04/04/2007, 09:49
cok göz alıcı

MOZDİ
04/04/2007, 09:52
güzel olmuş , sinema filmelerinin afişi gibi olmuş :)

zeynepc
04/04/2007, 09:55
teşekkür ederim :)

zeynepc
04/04/2007, 10:08
bişi deil..bence bu yazı göz boyamak için yazılmış bi yazı deil.öle olsa yani nejdet sezeri övmek amaçlı olsa adam kaç yıldır cumhurbaşkanı,yapardı bi güzel reklamını..burak erdoğanında trafik canavarlığını ve ülker maceralarını bilmeyen yok zaten..ben zaten bu yazıyı okuyunca burak erdoğan kısmına hiç şaşırmadım.a.nejdet sezeri severdim ama bu kadarda mütevazi yaşadıklarını bilmezdim ona şaşırdım.hem koltuğuna yakışıo hemde mütevazi..keşke o devam etse reisicumhurluğa ....keşke..

zeynepc
04/04/2007, 10:52
:oha: Darıca’da okul koridorundaki güvenlik kamerası, sınıf öğretmeninin tartıştığı meslektaşını

KOCAELİ’nin Gebze İlçesi’ne bağlı Darıca Beldesi’ndeki Süreyya Yalçın İlköğretim Okulu’nun koridorunda, önceki gün sınıf öğretmeni Necati Kumaş (56), tartıştığı meslektaşı Hüseyin Cebe’yi (36) kurşun yağmuruna tutarak öldürdü. Okulun güvenlik kameralarının saniye saniye kaydettiği görüntülere göre; Cebe, teneffüste meslektaşı Serdar Şimşek’le okul koridorunda dolaşıyor. Zilin çalmasıyla öğrenciler yavaş yavaş sınıflara doğru yönelirken, öğretmen Necati Kumaş koridorda beliriyor. Kumaş, elindeki dosyayı atarak bir anda silahını ikiliye doğrultuyor ancak tetiğe bastığında tabancası tutukluk yapıyor. Kumaş, tekrar namluya mermi sürüyor ve kaçmaya çalışan Cebe’nin arkasından koşup sırtından art arda ateş ediyor. Cebe bir süre ayakta kalmaya çalıştıktan sonra yere yığılıyor. Bu sırada cinayete tanık olan öğrenciler ağlayarak kaçışıyor. Bazı hizmetliler ve öğretmenler de ağlayıp, feryat ediyor. Cinayetin ardından gece Pendik’te polis merkezine giderek teslim olan Kumaş’ın 2001 yılında hastanede psikolojik tedavi gördüğü de saptandı.

ufuk61
04/04/2007, 10:58
burası türkiye hatırlarmısın bilmemm benim arabama hırsız girmişti yaa o mevzu hırsız beni mahkemeye vermişti.

Mısafir
04/04/2007, 11:03
Sormayın ya. İzlerken kanım dondu. Arkada çocuklar falan da var. Düşünsenize abi öğretmen bu eleman. Kime teslim edelim çoluğu çocuğu. Ya arkadakilerden birine de gelse, Öldü işte çocuğun. Neden bi tane gerizekalı adam yüzünden. Hay allahım n'olcak bu memlketin hali..

Mısafır
04/04/2007, 11:19
Sıfatı ogrettmen olması onun halka faydalı bır ınsan oldugunu gostermıyor malesef
ogretmenlık ıcın gereklı olan psıkolojık egıtım ve testler ulkemızde henuz oturmus degıl...

multijet
04/04/2007, 12:13
Adam zaten psikolojik tedavi görmüş daha önceden onu tekrar aktif görev veren MEB yetkililerini de bulmak gerek bence...

microab
04/04/2007, 13:29
Bu şeref yoksunu,emekli olup tekrar göreve dönen bir katil...

Daha önce psikolojik tedavi görmüş olması sebebi ile belki cezai ehliyeti bile olmadığına karar verilecek,fakat bu adi herif öğretmenlik yapabiliyor...
Burası Türkiye dedirtecek cinsden olaylar iyiden iyiye artmaya başladı...

ABNEW
04/04/2007, 15:37
İnsanlarımız artık çıldırmaya başladı, örnekleri gün geçtikçe artıyor maalesef...

ABNEW
04/04/2007, 15:49
Güzel olmuş gerçekten, Che Gp:D:D:D

tempesty
04/04/2007, 15:50
ya bende ilk gördüğümde che zannetim walla :) ayrıca niye öyle üzgünsün

zeynepc
04/04/2007, 15:52
yoo üzgün deilim ..öle oldu nedense ama gp süper çıktı..

matrox
04/04/2007, 15:53
Güzel olmuş gerçekten, Che Gp:D:D:D

ilk gördüm aklıma gelen che ve gp idi
ne ara yazdınız

anlaşılan şu arkadaşlar ankara tayfası herşeyi aynı yapar aynı düşünür

bkn bora,tolga,arda

bu arada resim ilginç olmuş

tempesty
04/04/2007, 15:55
bknz..boran tolga,bora,arda :D

İbrahimKC
04/04/2007, 16:02
Bu ne böylee zeynep ya
Direk aklıma kan vahşet geldi valla.

GP'in daha güzel şeyler çağrıştırması lazım bence..

zeynepc
04/04/2007, 16:06
yaa aşk olsun ne alaka ..benim hiç aklıma kan vahşet gelmedi şahsen..sonuçta farklı bişi ölesine çekmiştim paylaşmak istedim ;););)

SANtO
04/04/2007, 16:12
Fena sayılmaz. eline sağlık..

dagored
04/04/2007, 16:15
bende benzettim bir an che ye...

bknz..boran tolga,bora,arda :D

ama emre buna uymadı yaw :(

bi de Zeynep sanki sol tarafta birisi daha var gibi sadece saçı çıkmış sanki...o da enişte mi :D:D:D

jagar
04/04/2007, 16:20
çok kırmızı :p göz yoruyo biraz :ssss:

microab
04/04/2007, 16:21
Sanırım enişte olamaz ;)

zeynepc
04/04/2007, 16:26
yok yaav belki müşteridir he heeeee....:D

zeynepc
04/04/2007, 16:28
sanatsal fotoğraf çalışmam üzerinde çeşitli geyikler dönmeye başladığını hissediyorum :D:D:D konun geyik bölümüne taşınmasını rica ediyorum....:dans:

shoparr_
04/04/2007, 16:41
geyik bölümüne yoğun istek üzerine taşındı:D

zeynepc
04/04/2007, 16:45
saooooooOOOLL :pray: :D

matrox
04/04/2007, 16:51
ne yani sanatsal geyik olamaz mı ?

:D

zeynepc
04/04/2007, 16:55
olur tabi bende o yüzden geyik bölümüne taşınmasını istedim.bi sanatçı her türlü geyik eleştiriye açık olmalıdır :D:D:D

zeynepc
04/04/2007, 17:23
:flag: birilerine lazım olabilir diye yolluyorum ;):D

kara kız
04/04/2007, 18:16
kırmızıyı çok seviyosun galiba

shoparr_
04/04/2007, 19:43
daha büyük boyutta yok mu anlaşılmıyor

ABNEW
04/04/2007, 23:28
Ben de okuyamadım doğrusu

zeynepc
05/04/2007, 09:38
yaa yok shopar sana mail atiimde sen yolla;)olur mu

zeynepc
05/04/2007, 10:04
bilen var mıııı :confused:

unik06
05/04/2007, 10:55
bilen var mıııı :confused:

Evet Arkadaşlaaar!!!

Mehmet arkadaşımızın bu sabah 6-7 suları 3 kilo 600gr civarı..nurtopu gibi bir kızı olmuuuş!!!!

:bigdance2: :bigdance2: :bigdance2:

Normal doğum olmuş ve hiçbir sorun yaşanmamış Allahtan :):):)

1 saate kadar taburcu ediliyorlarmış!!!

ehehe..ne güzel... FRİENDS :band: :band:

maviş
05/04/2007, 10:56
Çok güzel bir haber
Allah analı babalı büyütsün

Linos
05/04/2007, 10:57
Waaaay, harika haber!.. :claps: :bigdance2: :band: FRİENDS

zeynepc
05/04/2007, 11:08
:flag: :band: :rockband: :super: :heyo: :santa2: :birthday: :birthday: :birthday: yaaa süpeeer yaaa...Allah analı babalı büyütsün.baht güzel olsun bebeğin.. ben rüyamda görmüştüm zaten femoliyede dedim hatta..süpeer yaaaa...çok güzel habeeeer..darısı olmayanların başına;)

Korhan
05/04/2007, 11:12
Tebrik Ederim. İsmi ne olacaktı en son?

06kaymak
05/04/2007, 11:14
hayirli ugurlu olsun...

zeynepc
05/04/2007, 11:15
valla femoli benim iş yerine geldi geçen hafta ben dedim ..istediğini koyabilirsin söz verdin die zeynep koymak zorunda deilsin dedim.:)..sen istediğini kara ver dediim..tabii anlına bi silah dayamıştım bunları söylerken :D altı çizili alan tamamen şakadır diğerleri gerçek ;)

zeynepc
05/04/2007, 11:16
yaa bebeğin fotolarını gönderir mi acaba :( çok merak ettim :)

dagored
05/04/2007, 11:17
Mehmet kardeşim hayırlı uğurlu olsun.. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin :)

Mısafır
05/04/2007, 11:20
Allah analı babalı buyutsun...
huzurlu mutlu bır omur dılıyorum kucuk femolıye :D

zeynepc
05/04/2007, 11:22
yaa bebek kız..annesinin ismi neyse onu söylemeniz lazım;)

unik06
05/04/2007, 11:25
ismi kuvvetle muhtemel nisan meryem olucakmış..ama kesin mi bilemem tabii :):):):)

Misafır
05/04/2007, 11:31
gözün aydın mehmetim.
Allah analı babalı büyütsün.

çok güzel bir haber.
inan ki çok sevindim.
tekrar tebrik ederim.

zeynepc
05/04/2007, 11:34
yaa isim süperr...:)

Misafır
05/04/2007, 11:38
bence EYLÜL olsun ismi.

güzel bir isim kanımca :)

İbrahimKC
05/04/2007, 11:44
Mehmet Kardeşim Gözün Aydın..(en sonunda ikna edebildin yani kızı)
Allah analı babalı büyütsünn Kardeşim.. Çok sevindim vallaa.. Bunu kutlamak lazım....

Zeynep sende de ne iç varmış ya. Sabah sabah nereden bildin.. Ben korkmaya başladım senden haberin olsun..

zeynepc
05/04/2007, 11:48
yaa yok dün mü ne gördüm rüyamda femoliyede dedim..geldi gelecek die :) zaten oda biliodu ama :D

mavigitar
05/04/2007, 11:55
çok güzel bi haber.....:)
Allah analı babalı büyütsün...

ynr
05/04/2007, 11:59
Allah analı babalı büyütsün :)

erdiyilmaz
05/04/2007, 12:29
demin cepten uLaştım, çok sevinçLi mehmet abi,
küçük femoLi'ye ALLah uzun ömürLer versin
çok sevindim :D

eee artık forum oLarak topLanıp, birşeyLer yapmamız Lazım dimi?

Bülent A.
05/04/2007, 12:29
Evet film afişi gibi olmuş ama korku filmi afişi
Hahahahahaha.
Keşke +16 ibaresi koysaydın.Ufak çocuklar görüpte korkmasın.
Hahahahahahahaha

zeynepc
05/04/2007, 12:30
kesinlikle katılıyorum ;)

uzman
05/04/2007, 12:30
hayırlı,olsun,Allah analı,babalı büyütsün.

zeynepc
05/04/2007, 12:31
heee heeee.bülent iyiydi bak bu..heralde kırmızı küçük puntodan vazgeçtin benim sanatsal çalışmamla geyik yapıosun :D:D:D HE HEEE..;)

Bülent A.
05/04/2007, 12:34
Bence çok sanatsal olmuş.
Ne Okan Bayülgen nede Nihat Odabaşı bu kadar süper bir poz çekmemiştir
Bak vermezsen küçük minik kırmızı puntomu ağlarım.

zeynepc
05/04/2007, 12:35
çok iyi ama di mi büleeeent :) ???

Bülent A.
05/04/2007, 12:38
çok iyi ama di mi büleeeent :) ???
Ama ama ama ben şaka yapmıştım.
Ama sen niye böle tehdit ediyon.
Ama hani arkadaşlık.
Ama hani ifade özgürlüğü.
Ama genede tehdit şekli iyiydi.Ama çok iyi deildi genede
Hahahahahahaha

zeynepc
05/04/2007, 12:41
hee heee..tamam :) tehtid yok ısrar var iyiydi di mi bülent :D

bak minik minicik punto kırmızı hemde..kapılarınıda yaptırırsın sen...

Bülent A.
05/04/2007, 12:47
Eeet abla,gayet iyiydi.
Punto hele bi gelsin.Tıpkısının aynısını yaparım ben ona.çok mersoşş

Linos
05/04/2007, 13:18
eee artık forum oLarak topLanıp, birşeyLer yapmamız Lazım dimi?

İlla ki!
Bu meseleyi özelden konuşalım...

Bülent A.
05/04/2007, 13:20
Hayırlı olsun.
Allah analı babalı büyütsün.

Auto engineeR
05/04/2007, 13:29
allah analı babalı büyütsün :)

Auto engineeR
05/04/2007, 13:30
ben okumayı başardım walla :D

zeynepc
05/04/2007, 13:40
:)

jeoenis
05/04/2007, 13:45
Allah analı babalı büyütsün.. bide kısa mesaj çekeyim ben

Misafir2
05/04/2007, 13:49
allah analı babalı büyütsun inşallah ailesıne annesıne babasına hayırlı bır evlat olur.

ufuk61
05/04/2007, 14:06
<TABLE class=tborder id=post48359 cellSpacing=0 cellPadding=6 width="100%" align=center border=0><TBODY><TR vAlign=top><TD class=alt2 width=175>

<!-- designed by erdiyiLmaz -->
mehmet kardeşim allah analı babalı büyütsün inan dünyanın en güzel varlığı

</TD><TD class=alt1 id=td_post_48359><!-- message -->:flag: :band: :rockband: :super: :heyo: :santa2: :birthday: :birthday: :birthday:
</TD></TR></TBODY></TABLE>

the_Algn
05/04/2007, 14:57
allah analı babalı büyütsün...

microab
05/04/2007, 15:08
Allah analı babalı büyütsün,hayırlı uzun ömür versin inşallah.
Tebrik ederim,gözün aydın kardeşim...

ErdeM53
05/04/2007, 15:48
hayırlı olsun.
Allah analı babalı büyütmek nasip etsin.

rhasanbas
05/04/2007, 16:30
Allah analı, babalı büyütsün, sağlıklı bir şekilde, hayırlı bir evlat olur inşaallah...

OzzY
05/04/2007, 16:37

Lewent
05/04/2007, 16:47
Analı babalı büyür inşallah.

Mısafir
05/04/2007, 17:12
Tebrik Ederim Mehmet. Allah analı babalı büyütsün.

Akincl
05/04/2007, 17:14
Tebrikler

Allah analı babalı büyütsün inşallah.

zeynepc
05/04/2007, 17:14
HASANKEYF\'E SADAKAT
Bu sşteden girin ve hasankayfn gtmesine engel olalım

(https://www.hasankeyfesadakat.com/)

MOZDİ
05/04/2007, 17:19
tebrikler Mehmet Allah analı babalı büyütsün ::)

Ryu
05/04/2007, 17:25
tebrik ederim.

allah analı babalı büyütsün.

gokhan_genc
05/04/2007, 17:41
Allah analı babalı büyütsün Mehmet ağbi.Sağlıklı ve uzun bir ömür sürer inşallah.

Korhan
05/04/2007, 17:57
Müsaadenizle bir DSİ mensubu olarak biraz açıklayayım konuyu.
Hasankeyfin asıl görülmeye değer kısımları olan mağaralar ve yerleşim birimleri proje hayata geçtiğinde su altında kalmayacak. Su altında kalacak olan sadece Osmanlı zamanından kalan bir türbe ,bir hamam ve bir de çok az bir kısmı ayakta kalabilmiş olan köprü ayaklarıdır. Bu yapılar da kendisini oluşturan taşların numaralandırılıp taşınması ile kurtulacaklardır. Tarihin yok olması vs. gibi bir durum söz konusu değil. Tam aksine, oluşacak baraj gölü ile doğal güzellik daha da artacak ve bölgeye daha fazla turist gelecek. Hem de jeopolitik önemi büyük olan bölgede tarım ve dolayıı ile ekonomi canlanacak ve üretilen elektrikle daha az dışarıya bağımlı ve çevreyi hiçbir şekilde kirletmeyen bir kaynağa kavuşmuş olunacak. Bu açıdan bakmak lazım olaya. Bölge halkı bu projeye çok dua edecek ileride. refah seviyesi çok artacak çünkü.

zeynepc
05/04/2007, 18:07
Bilgi Için Teşekkürler.

dagored
05/04/2007, 18:27
Müsaadenizle bir DSİ mensubu olarak biraz açıklayayım konuyu.
Hasankeyfin asıl görülmeye değer kısımları olan mağaralar ve yerleşim birimleri proje hayata geçtiğinde su altında kalmayacak. Su altında kalacak olan sadece Osmanlı zamanından kalan bir türbe ,bir hamam ve bir de çok az bir kısmı ayakta kalabilmiş olan köprü ayaklarıdır. Bu yapılar da kendisini oluşturan taşların numaralandırılıp taşınması ile kurtulacaklardır. Tarihin yok olması vs. gibi bir durum söz konusu değil. Tam aksine, oluşacak baraj gölü ile doğal güzellik daha da artacak ve bölgeye daha fazla turist gelecek. Hem de jeopolitik önemi büyük olan bölgede tarım ve dolayıı ile ekonomi canlanacak ve üretilen elektrikle daha az dışarıya bağımlı ve çevreyi hiçbir şekilde kirletmeyen bir kaynağa kavuşmuş olunacak. Bu açıdan bakmak lazım olaya. Bölge halkı bu projeye çok dua edecek ileride. refah seviyesi çok artacak çünkü.

merhabalar...
bilgi için teşekkür ederim.
oraları gezmiş ve de görmüş biri olarak (ki herkese tavsiye ederim gidin görün mutlaka) hangi bölümlerin su altında kalacağını resim üzerinde gösterebilirsen sevinirim. :ok:

CaGRi
05/04/2007, 19:10
artık sitemizin en küçük gpcisi:)allah analı babalı büyütsünn.

tempesty
05/04/2007, 21:07
tebrik ederim memet kardeşim hayırlı olsun inşallah allah analı babalı büyütsün :) ismide güzelmiş ya gerçekten ''nisan'' süper :)

BGRAYS
05/04/2007, 21:09
femoli abi cok cok sewındım allah analı babalı buyutsun masallah ..

shoparr_
05/04/2007, 21:11
hayırlı uğurlu olsun femoli ve GPTR ailesine:Dhuzurla sevdikleriyle büyüsün..

Korhan
05/04/2007, 22:15
https://img109.imageshack.us/img109/3876/hasankeyfmaxsukotuly7.jpg
Hemen hemen kırmızı çizgi seviyesine gelecek su. Gidenler bilir, asıl gezilmeye değer yerleri yukarılarda zaten. Keşke hiçbir tarihi eser sular altında kalmasa veya çeşitli etkilerle yok olmasa ama bu pratikte pek mümkün değil maalesef. Önemli olan minimum zararla bu yatırımları gerçekleştirmek. DSİ bu tarihi eserlerin uygun bir şekilde kurtarılması ve yeniden inşası için 20 trilyon harcayacak.

SANtO
05/04/2007, 22:22
Hayırlı olsun. Allah uzun ömür versin.

ABNEW
05/04/2007, 23:03
Tebrikler, Allah analı babalı büyütsün...

tigis
05/04/2007, 23:09
allah analı babalı büyütsün mehmet kardeş
anasına ,babasına ,vatanına hayırlı bir evlat olur inşallah

emre
05/04/2007, 23:10
allah analı babalı büyütsün inşallah
çok süper bişeyy

ghost rider
06/04/2007, 13:51
Sağlıklı huzurlu ve uzuuun bir ömür dilerim,analı babalı büyüsün inşallah..

matrox
06/04/2007, 14:43
Allah analı babalı büyütsün kardeş

çok sevindim

darısı olmayanların başına :)

zeynepc
06/04/2007, 16:59
Cumhurbaşkanlığı tartışmaları sürerken, Türkiye Cumhuriyeti tarihinde bu görevi üstlenmiş 10 cumhurbaşkanının farklılıkları ve benzerlikleri neydi?
Haberin devamı

CUMHURBAŞKANLARININ YARISI SAVAŞLARDA YER ALDI
İlk 5 cumhurbaşkanı savaşlarda yer aldı. 1. Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk, Balkan Savaşları, Çanakkale Savaşları, Doğu ve Güneydoğu cepheleri, Trablusgarp, Filistin ve Suriye cepheleri ile Kurtuluş Savaşı’nda görev aldı. 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü; Yemen-Kafkas-Suriye cepheleri, Garp Cephesi, 1’inci ve 2’inci İnönü savaşları ve Kurtuluş Savaşı’nın diğeraşamalarında, 3. Cumhurbaşkanı Celal Bayar; Kurtuluş Savaşı’nın Batı Anadolu Cephesi’nde, 4. Cumhurbaşkanı Cemal Gürsel; Çanakkale Savaşları, Filistin ve Suriye cepheleri ile Kurtuluş Savaşı’nın Batı Cephesi’nde, 5. Cumhurbaşkanı Cevdet Sunay ise; Filistin Cephesi, Mısır ve Kurtuluş Savaşı’nın Güney Cephesi’nde savaştı.

Cumhurbaşkanlığı için söz sırası sizde

10 CUMHURBAŞKANINDAN 7’Sİ ASKER 3’Ü BÜROKRAT KÖKENLİ
Atatürk, Cumhurbaşkanlığı’ndan önce TBMM Başkanlığı, İsmet İnönü, Celal Bayar, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal ve 9. Cumhurbaşkanı SüleymanDemirel başbakanlık, 5. Cumhurbaşkanı Cevdet Sunay ve 7. CumhurbaşkanıKenan Evren Genelkurmay Başkanlığı, 4. Cumhurbaşkanı Cemal Gürsel Kara Kuvvetleri Komutanlığı ve 6. Cumhurbaşkanı Fahri Korutürk ise Deniz Kuvvetleri Komutanlığı yaptı. 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ise daha önce Anayasa Mahkemesi Başkanı’ydı.

ÇOĞU 3 ÇOCUKLU
Atatürk ve Özal, görevleri başındayken vefat ettiler. Cemal Gürsel ise görevinden ayrıldıktan kısa süre sonra yaşamını yitirdi. Cumhurbaşkanlarının büyük çoğunluğu 3 çocuk sahibi. İsmet İnönü, Celal Bayar, Cevdet Sunay, Fahri Korutürk, Kenan Evren, Turgut Özal ve Ahmet Necdet Sezer 3’er, Cemal Gürsel ise 1 çocuklu. Atatürk ve Demirel ise çocukları olmayan cumhurbaşkanlarıydılar.

Görüş ve sorularınızı Forum’a yazın

EN UZUN SÜRE ATATÜRK’ÜN
Cumhurbaşkanlığı görevini en uzun süre yürüten Atatürk oldu. Atatürk, 15 yıl 11 gün görevde kaldı. Atatürk’ü sırasıyla İsmet İnönü (11 yıl 6 ay 11 gün), Celal Bayar (10 yıl 5 gün), Kenan Evren (7 yıl. Evren, 2 yıl 1 ay 28 gün ise Milli Güvenlik Konseyi Başkanı olarak fiilen bu görevi yürüttü), Cevdet Sunay, Fahri Korutürk ve Süleyman Demirel (7’şer yıl), Cemal Gürsel (4 yıl 5 ay 18 gün. Gürsel, Milli Birlik Komitesi Başkanı olarak ise 1 yıl 4 ay 13 gün fiilen bu görevi yürüttü).

En kısa süre Cumhurbaşkanlığı görevini yürüten ise Turgut Özal oldu. Özal, ölümüne kadar 3 yıl 5 ay 8 gün görev yapabildi.

Kimler cumhurbaşkanı olabilir?

ORTALAMA GÖREV SÜRESİ 8 YIL 3 AY 19 GÜN
Cumhurbaşkanlarının ortalama görev süresi 8 yıl 3 ay 19 gün. Cumhurbaşkanlığı, toplam 6 ay 14 gün vekaletle yönetildi. Milli Birlik Komitesi ve Milli Güvenlik Konseyi dönemleri ise toplam 3 yıl 6 ay 11 gün sürdü.

EN ÇOK YASAYI SEZER GERİ ÇEVİRDİ
Cumhurbaşkanlarının yasaların bir kez görüşülmek üzere TBMM’ye geri gönderilmesi uygulamasının ilk örneği Cemal Gürsel döneminde yaşandı. 1963 yılından 29 Ekim 2005’e kadar bir kez daha görüşülmek üzere TBMM’ye gönderilen yasa sayısı 141 oldu. Gürsel 2, Sunay 18, Korutürk 13, Evren 26, Özal 19, Demirel 14 yasayı iade etti. Cumhurbaşkanı Sezer ise 29 Ekim 2005’e kadar 49 yasayı geri çevirdi. Bu sayı, 29 Mart 2007 tarihi itibariyle 66’ya yükseldi.

CUMHURBAŞKANLARININ İPTAL DAVALARI
Cumhurbaşkanları 1975 yılından 29 Ekim 2005 tarihine kadar yaklaşık 30 yıllık sürede Anayasa Mahkemesi’ne toplam 34 iptal davası açtılar. Bu davalardan yalnızca biri reddedildi. 17 dava iptalle, 4 dava kısmen iptal, kısmen ret ile sonuçlandı. 2 dava hakkında karar verilmesine yer olmadığına, 2 dava hakkında kısmen ret-kısmen karar verilmesine yer olmadığına karar verildi. 8 dava ise sürüyor.

Cumhurbaşkanı Sezer, en çok iptal davası açan Cumhurbaşkanı oldu. Sezer, 16 kez Anayasa Mahkemesi’nde iptal davası açtı. Sezer’i sırasıyla, Korutürk ve Evren (6’şar kez), Demirel (4 kez) ve Özal (2 kez) izledi.

KONUK KABULÜNDE DEMİREL ÖNDE
9. Cumhurbaşkanı Demirel, en çok üst düzey konuk kabul eden, yurtiçi ve yurtdışı geziye çıkan cumhurbaşkanı oldu.

Demirel, 229 üst düzey yabancı konuk kabul etti. Demirel’i sırasıyla, Sezer (154), Özal (64), Evren (55), Sunay (48), Bayar (38),Korutürk (31), Atatürk (25), Gürsel (14) ve İnönü (5) izledi. Cumhurbaşkanlarına en çok KKTC’den üst düzey konuk geldi. KKTC’dengelen üst düzey konuk sayısı 56. Cumhurbaşkanlarına ziyaret gerçekleştirilen diğer ülkelerin sıralaması ise şöyle:
“Pakistan (39), Azerbaycan (31), İran (30), Romanya (28), Bulgaristan, Kırgızistan ve Ürdün (16’şar), Bosna-Hersek (14), Arnavutluk ve Kazakistan (13’er), Almanya, Gürcistan, Irak, Rusya Federasyonu (SSCB) ve Türkmenistan (12’şer), Mısır ve Özbekistan (11’er), Afganistan ile Sırbistan ve Karadağ (Yugoslavya) (10’ar), ABD, İsrail ve Yunanistan (9’ar), Çin Halk Cumhuriyeti, İngiltere ve Ukrayna (8’er), Avustralya, Fransa, İtalya ve Macaristan (7’şer), Kuveyt, Libya, donya, Polonya, Suriye, Tunus ve Yeni Zelanda (6’şar).”

Yabancı ülkelerden Türkiye’ye üst düzeyde 663 gezi gerçekleştirilirken, aynı dönemde Cumhurbaşkanları 287 dış gezi yaptı.

ATATÜRK YURTDIŞI GEZİYE ÇIKMADI
En çok yurtdışı geziye çıkan Cumhurbaşkanı, Demirel oldu. Demirel, 57 ülkeye 125 gezi gerçekleştirdi. Demirel’i Sezer izledi. Cumhurbaşkanı Sezer; 37 ülkeye 49 gezi yaptı. Özal; 29 ülkeye 40 gezi, Evren; 23 ülkeye 32 gezi, Sunay; 15 ülkeye 17 gezi, Bayar; 13 ülkeye 17 gezi, Korutürk; 4 ülkeye 5 gezi, Gürsel ve İnönü ise birer ülkeye gezi yaptılar. Atatürk, hiç yurtdışı gezisine çıkmadı.

En çok yurtdışı gezi düzenlenen ülkeler ise İran, Pakistan ve Romanya (14’er), ABD (13), Azerbaycan (11), Mısır (9), Fransa, Kazakistan ve Ürdün (8’er), Bulgaristan, Hırvatistan ve Türkmenistan (7’şer), Almanya, Arnavutluk, Bosna-Hersek ve Gürcistan (6’şar) şeklinde sıralandı.

YURTİÇİ GEZİLER VE DEMİREL
Cumhurbaşkanlarının yurtiçine gerçekleştirdikleri gezilerde de Demirel, açık ara önde bulunuyor. Demirel, 473 yurtiçi gezide 622 yere uğradı. Evren, 178 yurtiçi gezide 275; İnönü, 144 yurtiçi gezide 188; Celal Bayar, 125 yurtiçi gezide 299; Atatürk, 116 yurtiçi 301; Özal, 114 yurt içi gezide 198; Sezer, 90 yurtiçi gezide 99; Sunay, 55 yurtiçi gezide 107; Korutürk, 26 yurtiçi gezide 59; Gürsel, 16 yurtiçi gezide 31 yere uğradı.

Cumhuriyet tarihinde yeni kurulan birkaç il dışında cumhurbaşkanlarının hiç uğramadıkları il bulunmuyor. 29 Ekim 1923’ten günümüze, tüm illere bin 337 gezi yapıldı. Bu gezilerde aynı yere birkaç kez gidilmesi de dahil uğranılan yer sayısı 2 bin 179’a ulaştı.

Başta İstanbul olmak üzere, ulusal ve uluslararası toplantıların yoğun olarak düzenlendiği kimi illere yapılan ziyaret sayısı hem bu tür etkinliklerin daha az gerçekleştiği, hem de ekonomik ve coğrafi yönden diğerlerine göre geri kalan illere yönelik ziyaret sayısından fazla gerçekleşti. Bu bağlamda Aksaray, Karaman, Kilis ve Osmaniye birer, Adıyaman 2, Iğdır, Kırıkkale ve Ordu 3’er, Artvin 4, Ağrı, Gümüşhane, Muş, Rize, Şırnak ve Tunceli 5’er, Bingöl, Bitlis, Kastamonu ve Sinop 6’şar, Burdur, Giresun ve Hakkari 7’şer kez ziyaret edildi.

Not: Veriler Cumhurbaşkanlığı’nın Atatürk’ün doğumunun 125. yılı anısına hazırladığı “Cumhurbaşkanlığı Tarihi” kitabından alınmıştır.

erdiyilmaz
07/04/2007, 13:06
adı ne oLdu acep

canberkkilic
07/04/2007, 13:13
tebrikler mehmet abi! Allah analı babalı büyütsün,uzun ömür versin inşallah.

Gianfranco
07/04/2007, 13:15
Allah anali babali buyutsun...

grande06
07/04/2007, 13:26
allah sağlık içinde analı babalı mutlu huzurlu sevgi dolu büyüsün memet abi mutlusundur sevinçliindir kıpır kıpırsındır şimdi ne güzel bir duygu diymiii allah herkese nasip etsinnnnnnn ama onuda küçük bir puntocu olarak büyüt abi byn küçük puntocuuuuu görüşürüz abicim...

ati rugerm
07/04/2007, 13:29
allah analı babalı büyütsün bahtı acık olsun arkadaş

h k
07/04/2007, 13:38
Hayırlı olsun .

femoli
07/04/2007, 13:41
:bigdance2: :bigdance2: :bigdance2: :band: Sevgili GPTR ailesi beni ne kadar mutlu ettiniz anlatamam telefonum hiç susmadı hepinize tek tek teşekkür ederim ...... Allah herkese nasip etsin...

Aayın 4 gittik saolsun doktorlar bizi üzmedi ve bebeğiniz oldu dediler ve ben bu haberi bizimkilere yemek yaptırmaya giderken öğrendimgeri nasıl döndüm arabayı nasıl park ettim inanınki bilmiyorum . ama şunu söyleyeyim arkadaşlar bu mutluluk anlatılacak bir şey değil yaşamanız lazım .. Yani dışarıda bir çocuk gördüğünüz zaman ay ne güzel ay ne tatlı çok şirin felan demeye benzemiyor. İnsanın kendi çocuğu çok farklı oluyor inanın....
:yerlerde::yerlerde:
Tekrar tekrar herkese çok teşekkür ederim ilginiz için ikinci mutlulu yaşattınız.....

erdiyilmaz
07/04/2007, 13:50
mehmet abi ismi ne oLdu ismini merak ediyoruz ; )

femoli
07/04/2007, 14:00
NİSAN MERYEM ÖZCAN

biraz önce görüştüm her kese ben den selam söle dedi ....Gümbür gümbür geliyorum diyor...

Gajiin
07/04/2007, 14:12
hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün. bu arada aman yenidoğan sarılığına dikkat edin. ilk günler olma ihtimali olabiliyo. ismi de çok güzel ismiyle büyüsün inşallah...

zeynepc
07/04/2007, 15:06
FEMOLİİİ..bebeğin fotoları yok mu yaaaw..:) çok merak ediorum :(

CAGLARKA
07/04/2007, 15:17
tebrikler mehmet allah analı babalı büyümeyi nasip etsin

HIGH FIDELITY
07/04/2007, 15:34

dagored
07/04/2007, 23:52
https://img109.imageshack.us/img109/3876/hasankeyfmaxsukotuly7.jpg
Hemen hemen kırmızı çizgi seviyesine gelecek su. Gidenler bilir, asıl gezilmeye değer yerleri yukarılarda zaten. Keşke hiçbir tarihi eser sular altında kalmasa veya çeşitli etkilerle yok olmasa ama bu pratikte pek mümkün değil maalesef. Önemli olan minimum zararla bu yatırımları gerçekleştirmek. DSİ bu tarihi eserlerin uygun bir şekilde kurtarılması ve yeniden inşası için 20 trilyon harcayacak.

ayrıntı için teşekkür ederim hocam :) evet katılıyorum sana gönül isterdi ki hiçbiri su altında kalmasın.. ama senin de dediğin gibi önemli kısımlar kalmayacak gibi görünmekte...

tekrar teşekkürler :ok:

matrox
07/04/2007, 23:57
bak biz bunu hiç bilmiyorduk

arkadaşım bilgi için teşekkürler

femoli
09/04/2007, 16:25
valla helal olsun beğeği daha kucağımıza almadan sarılık ettik nazarmı değdi ne neyse her bebekte görülecek bir sarılıkmış düzelecek dualarınızı esirgemeyin

40 gün sonra fotolarını görebileceksiniz kusura bakmayın........

zeynepc
09/04/2007, 16:25
https://mariemarie0000..fr/fichiers/images/pop.swf :iwantattention:

femoli
09/04/2007, 16:29
allah senin iyiliğini versin nerden buldun bunu he he he he eh

zeynepc
09/04/2007, 16:31
sesini açın ama.sanki orijinali gibi di mi femoli..oof yaa süper;)

Bülent A.
09/04/2007, 16:35
manic mod daha super.
hahahaa

karagümrüklü
09/04/2007, 16:36
süpersin zeynep sagol paylaşıma

zeynepc
09/04/2007, 16:37
yaa ikiside süper .eskiden eve yeni bişe alındığı zaman genelde içinden bunlar çıkardı paylaşamazdık:)

zeynepc
09/04/2007, 16:40
yaa femoli genelde yeni doğan bebeklerin %90 nında görülen bi vakadır bu .tabiki hastalık kötü bişi ama bu genel bi durum.Allah şifa versin.

erdiyilmaz
09/04/2007, 16:41
valla helal olsun beğeği daha kucağımıza almadan sarılık ettik nazarmı değdi ne neyse her bebekte görülecek bir sarılıkmış düzelecek dualarınızı esirgemeyin

40 gün sonra fotolarını görebileceksiniz kusura bakmayın........
tüh ya geçmiş oLsun. cam kuvoz gibi bir yerde ışık aLtında bekLetiyorLardı sanırım. insaLLah çabuk iyiLeşir. fotografLarını merak ettik baya : )

femoli
09/04/2007, 16:45
valla sormayın ya florasant ışığın altında insan nasıl iyilaeşir hala anlamış değilim yawwww mavi ışık veriyorlar ve 2 gün sonra iyileşiyor..

Allahın işi ....

mavigitar
09/04/2007, 16:45
süper gerçekten...acayip iyi geliyoooo:)

microab
09/04/2007, 16:47
Allah iyiliğini versin emi :)

zeynepc
09/04/2007, 16:49
bu arada başlık yanlıştı sonradan farkettim saolsun arkadaşlar düzeltmiş;)

MOZDİ
09/04/2007, 16:57
mehmet, her bebekte oluyor sarılık hiç dert edilecek bişey değil, gerçekten floresan ışığın altında iyileşiyor sarılık, bu arada anne sütünü vermeye çok özen gösterin, sarılığın çabuk geçmesine yararı oluyor.

06kaymak
09/04/2007, 16:58
gecmis olsun acil sifalar...

microab
09/04/2007, 16:58
Yenidoğan sarılığı deniyor sanırım,bikaç güne birşeyi kalmaz İnşallah...

41 kere MAŞALLAH ...

femoli
09/04/2007, 16:59
Yenidoğan sarılığı deniyor sanırım,bikaç güne birşeyi kalmaz İnşallah...

41 kere MAŞALLAH ...

Ağzına sağlık teşekkür ederim....

zeynepc
09/04/2007, 16:59
Maşallah :)

BGRAYS
09/04/2007, 17:02
acil şifalar mehmet abi .. iyileşince bi resmini koyarsın ıns. gorelım minigimizi ..

Bülent A.
09/04/2007, 17:02
Geçmis olsun , acil sifalar

femoli
09/04/2007, 17:05
teşekkürler arkadaşlar hepiniz dualarınızı esirgemeyinnn......

MOZDİ
09/04/2007, 17:06
teşekkürler arkadaşlar hepiniz dualarınızı esirgemeyinnn......

dualarımız ve iyi dileklerimiz senin bebişin için...tekrar geçmiş olsun...

BGRAYS
09/04/2007, 17:11
butun şıtreşim gitti wala ..

İbrahimKC
09/04/2007, 17:32
Maşallah Maşallah NAzar değmez inşallah

Elem tere fiş kem gözlere şişşşş.

Kış kış cinler kış kış..

Nisan Meryem en kısa zamanda iyileşir inşallah Mehmet....
Dört gözle bekliyoruz valla..

Morkoyun
09/04/2007, 17:38
* Bütün kızlar sarışın olacak.

zeynepc
09/04/2007, 17:52
ooool-du canım :)

zeynepc
09/04/2007, 17:53
yaa ikcihan süpersin :D

ORACLE
09/04/2007, 18:00
Geçmiş olsun arkadaşım.
Hiç endişelenme mühim bi durum değil.
Benim oğlanda da aynısı olmuştu. Hastaneden küveze koyacağız dediler.
Sonra doktor bir arkadaşımın tavsiye ettiği ve halende oğlumuzun doktoru olan
Esengül hanıma götürdüm. Hiiç küveze falan gerek yok dedi.
Hani şu şarjlı floeresan lambalar varya ondan alın dedi ve günde şimdi hatırlamıyorum ama 2 saat kadar ışık yapın dedi. 2 hafatada bir şeyi kalmadı.

eakbas
09/04/2007, 18:11
allah analı babalı buyutmek nasip etsin kardeş
darısı olmayanların başına yani benim :)

jagar
09/04/2007, 18:18
çok geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün acil şifalar ...

eakbas
09/04/2007, 18:25
Bu arada eşim Songül de tebrik ediyor, allah analı babalı büyütsün femoli

GaladrieL
09/04/2007, 18:32
Mehmettttt tebriklerrrr :dans: :drunkard: :dan:
Allah birtanecik kızınızla birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler nasip etsin size..
Genç anneyi ve genç babayı tebrik ediyorum :)

femoli
09/04/2007, 18:41
Bu arada eşim Songül de tebrik ediyor, allah analı babalı büyütsün femoli

Teşekkürler benden de selam söyle darısı başınıza....

Mehmettttt tebriklerrrr :dans: :drunkard: :dan:
Allah birtanecik kızınızla birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler nasip etsin size..
Genç anneyi ve genç babayı tebrik ediyorum :)

teşkkürler arkadaşım buluşmada görüşürüz inşallah....

GaladrieL
09/04/2007, 18:44
umarım görüşürüz.. eğer gelebilirsen mutlaka bebişin bitanecik de olsa resmini de getir bize :)

gokhan_genc
09/04/2007, 19:45
Gayet güzel

Linos
09/04/2007, 20:13
Geçmiş olsun Mehmet, acil şifalar dilerim! :(
Allah nazardan saklasın!.. ;)

tigis
09/04/2007, 20:41
harika yaaa eşim 5 defa hepsini tek tek patlattı
sonra seriye geçti zor aldım elinden mouse u :)
eşim sana çok teşekkür etti zeynep elçiye zeval olmaz :)

zeynepc
10/04/2007, 09:25
HuZuR NeReDeSiN!

yetmez bazen!ne ask ister insan, ne sevgi!

bir damla huzur ister yuregim, bir nebze haz!ask aci, sevgi vermektir...

oysa gonul arzular sadece bir tatli tebessumu...

ne vermek ister, ne almak...

gormek ister yalnizca gozlerin isil isil aydinlattigi bir mahsun yuregi...

bir tatli huzur almaya geldim dostlar,samimi, icten ve sade yureklerinizden...

hayatta kalmak adina, nefes almak adina,yasamak ve gozlerinizden kalbinize akmak adina!..

MUTLU HAFTALAR VE ANLAR DILIYORUMMM :):baris: :baris: :baris:

ufuk61
10/04/2007, 10:43
zeynep huzur zaten bulmuşsun hatta içindesin bizimle birlikte grande punto tr de sin

GaladrieL
10/04/2007, 10:54
ne güzel temenniler yia :)

zeynepc
10/04/2007, 10:58
hiiiiiyaaaa...:) benim için deil zaten bulamayanlar için :D

zeynepc
10/04/2007, 11:56
https://cavell.sitemynet.com/mizah/onlinefoto/foto1.htm
arkadaşlar tıklayın.ben yaptım,aynen benim robot resmim çıktı.demekki polisler bu programı kullanıo die düşünüyorum :);)

Bülent A.
10/04/2007, 12:07
İğrençsin.Böğğğğğ
Bu arada bunlarla uğraşçana Grande Puntonun son reklam film müziğini bulda sevaba gir biraz.
hahahahaahaha

zeynepc
10/04/2007, 12:10
iğreeenciim di mi???? he heeeee...evet iğrencim :D

jeoenis
10/04/2007, 12:28
İğrençsin.Böğğğğğ
Bu arada bunlarla uğraşçana Grande Puntonun son reklam film müziğini bulda sevaba gir biraz.
hahahahaahaha

aynen katılıyorum.

femoli
10/04/2007, 13:07
komik yinede saol......

zeynepc
10/04/2007, 13:19
iii bida göndermem olur biter ;)

zeynepc
10/04/2007, 13:20
konu kaldırılabilir ;)

femoli
10/04/2007, 13:21
alınma canım kötü olarak kimse bişi demiyor :):):)

zeynepc
10/04/2007, 13:22
alınmadım

Auto engineeR
10/04/2007, 15:27
yaw büyük bi heyecanla doldurdum. sonra bak çıkan şeye.. şebeğe çewirdi yaww :D:D

Bülent A.
10/04/2007, 16:01
Evet yaa bende kendi resmim gelcek diye beklerken Zeynepin resmi geldi

OzzY
10/04/2007, 16:06

:s17: :s17: :s17:
not zeynep alınma:poke:

zeynepc
10/04/2007, 16:33

alınmadım.ben o fotoğrafımı herzaman çok beğenirim ;):director:

Bülent A.
10/04/2007, 16:51
Bencede beğen.
Avatarındaki fotodan sonra o resim ayrı bi güzel geliyor.
Hahahahahahaa

zeynepc
10/04/2007, 16:59
avatardaki hangi foto şuanki mi..3 şempanze yanii?? yoksa bu ekteki mi:icon_question: :flag:

zeynepc
10/04/2007, 16:59

Bülent A.
10/04/2007, 17:14
Şempazelerden soooraada ektekinden sorada.
Ay yere yatarak gülen adam smily si yokmu yaaaa
Hahahaha
Zuahahaha
Puhahahaha

zeynepc
10/04/2007, 17:15
bunları sana havale ediyorum bülent :D:kar: benimle uğraş seeen....:)

Bülent A.
10/04/2007, 17:19
Aaaa ne güzel şarkı söylüyonuz.
Erevizyona hazırlıkmı.
hehehe

zeynepc
10/04/2007, 17:21
yok şekerim bunlar senin meleklerin :D:D:D

Bülent A.
10/04/2007, 17:23
Saolasınnnnn.
Hehehehe

BGRAYS
10/04/2007, 20:58
ayna gibi olduk birbirimizi bulduk kendimi gordum icim açıldı wala cok gercekcı eheh

erdiyilmaz
10/04/2007, 21:18
heycanLa doLdurduydum sonu hüsran oLdu :D

pek yemezdim böyle şeyLeri, nasıL tongaya düştüm hayret : )

matrox
11/04/2007, 11:58
ya beni de at kuyruklu dişleri eksik şebek yaptı

zeynep hanım alacağın olsun aşağıyı okumadan heyecanla doldurduk

çıkan şebek :D

erdi gibi bende tongaya iyi düştüm

paylaşım için teşekkürler

zeynepc
11/04/2007, 12:01
rengi muhteşem ama kendisi nası acaba..:captain:

femoli
11/04/2007, 12:02
abi ne yazarsanız yazın zaten aynı resim cıkıyor sadece bütün kutuları bişiler yazın yeter nokta nokta da koysan aynısı çıkıyor...

zeynepc
11/04/2007, 12:03
femoli buda demek oluokii..hepimiz aynıyıs:D ÖNEMLİ OLAN İÇ GÜZELLİĞİ ;) heeeheeee....

femoli
11/04/2007, 12:07
bak sen hadi bakalım öle olsun .....

matrox
11/04/2007, 12:09
bizi kekle sonrada iç güzelliği de

resmi bir gördüm ne iç güzelliği aklım çıktı gece görsem kaçarım :D:D:D

femoli
11/04/2007, 12:10
matrox öle deme am ayine benzer yanlarınız var ama mesela saçların bağlasan aynısı olur yalanmı.....hehehehe :):):):)

Buarada sen nerdesin bakıyım ?

femoli
11/04/2007, 12:24
taktın dimi bu telefona eğer hoşuna gittiyse al sormana gerek yok ne desek caydıramıyacağız o yüzden hoşuna gittiyse al

güle güle kullan...