PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yanımdan bir şey geçti ama

bulut
15/03/2010, 00:29
arkadaşlar 2 gün önce eski gimat kavşagından sonraki ilk ısıklara yaklasırken ışıklara 100 metre kala kırmızı ışıgın yandıgını görünce yavaşlamaya başladım. sinek vızıltısı gibi bi ses kulagımda büyümeye başladı. ben sol şeritte ilerlerken sagımdan birdenbire önüme ani bir manevrayla duruverdi. bian şaşırdım, ostim civarında ferrarinin ne işi var. bu arada benim araç lpg'deydi. aslında benzine alıp O' na gününü gösterecektim ama acil bi işim vardı:D ve hayatım boyunca unutamıyacagım bir anım oldu; FERRARİYE YEŞİL IŞIK YANINCA SELLEKTÖR YAPTIM:D:D:D:D:D

demon
15/03/2010, 00:32
Bunda bu kadar şaşılacak ne var onu anlamadım açıkçası.

kaptan_ahab
15/03/2010, 00:38
Final gerçekten hoş olmuş açıkçası :)

bulut
15/03/2010, 00:38
bunda bu kadar şaşılacak ne var onu anlamadım açıkçası.
şaştigim noktayi cümlemde belirttim. Ostim civari. Kaç kişi ferrarisini ostimdeki sanayiye götürür?, yada bi eşine dostuna gitmek için ostim yolunu seçer? Yada ostim civarinda ne diye gezer?, vs. Bana biraz ilginç bi tesedüf olarak geldi. En basit örnek; bahçelide görsem bu kadar ilgimi çekmeyebilirdi

alperyonar
15/03/2010, 00:42
06 plaka:)

seysey37
15/03/2010, 00:44
bencede baya ilginç olmuş orda bulut :) selektör olayı en güzeli olmuş :D:D oda bi italyan nede olsa :D
geçen benzer bişey bana oldu..okula giderken arkamda aşti çevre yolunda bi hırıltı duydum geçtiğinde gördüm S63 AMG mercedes :) saygılar dedim çekildim..

Tufan
15/03/2010, 00:45
kim daha az yakıyo .kaç kuruş yakıyo gelsin kapışalım :)))

bulut
15/03/2010, 00:50
bencede baya ilginç olmuş orda bulut :) selektör olayı en güzeli olmuş :d:d oda bi italyan nede olsa :d
geçen benzer bişey bana oldu..okula giderken arkamda aşti çevre yolunda bi hırıltı duydum geçtiğinde gördüm s63 amg mercedes :) saygılar dedim çekildim..
eee bu makinelere saygidan öte yol yok. Bükemedigin eli öpeceksin

Erdem Bozdağ
15/03/2010, 01:01
bugunde aynısını bana oldu 34fe plaka once benzlınlıkte gordum ıcınde de su unlu işletmeci izzet vardı ya da benzettım.yaklasık 5 dk da sonra da tam gaz devam edıyordu sol serıtten o ses ama muhtesem

bulut
15/03/2010, 01:06
bugunde aynısını bana oldu 34fe plaka once benzlınlıkte gordum ıcınde de su unlu işletmeci izzet vardı ya da benzettım.yaklasık 5 dk da sonra da tam gaz devam edıyordu sol serıtten o ses ama muhtesem
o ses bizim gibi araba tutukunlarina en güzel şarki

Erdem Bozdağ
15/03/2010, 01:07
aynen oyle kardesım boyle bır zevk olamaz ben yanımdan gecerken mest oldum ıcındekını dusunemıorum bıle :)

pdr42
15/03/2010, 07:30
bu araba ardanın arabası ( sallıyorum ark diyor ya arda kural:)

ik77
15/03/2010, 08:38
ama fotoğraf makinası veye cep tel sanki bu olayı bekliyormuş gibi şak diye çekmiş.

narkoz30
15/03/2010, 08:57
Dün Abanta gittim pazar günü. İstanbula 320 km kalkış 7:00 varış 9:35 yolda durmadım ancak km olarak 150-190 arasında idim çok nadir 120 km lere indim. (TEM OTOYOLU SAKİN TRAFİK SEYRİNDE HAFTASONU SABAH SAATLERİ İMKANLARI İLE VE ARABAYI ZORA SOKMADAN TAMAMEN LPG İLE)
Anlatmak istediğim şu Altımda bir T-jet var daha önce diesel GP vardı. GP ile Bravo nun farkını çok ama çok iyi görüyorum. Şimdi her ne kadar Büyük balık küçük balığı yutar mantığı olsada bu gerçekten doğru. GP ile Bravoda aynı motor olmasına rağmen çok ama çok fark var kullanan bilir. Siz GP nizi Ferrari ile kıyaslıyorsunuz ya sanki şaka gibi yazmışsınız. Ona istinaden yaşadığım ve gördüğün objectiflikten bahsediyorum. Fizik kuralları ile dalga geçmemek ve GP mizin gücünü diğer araçlarla kıyaslamamak lazım hırs büyük beladır sakın büyük araçlarla kapışmayalım. Kazasız iyi sürüşler. :)

StrawBeeRy
15/03/2010, 10:13
sonuçta italyan saygı duymak lazım oda bişeymi E5 te subaruyla kapıştığımızı hatırlıyorum :D :D

femoli
15/03/2010, 10:19
O zaman ben bizim dükkana gelen arabaların fotolarını çekeyim koyayım ;)

k@pl@n
15/03/2010, 10:21
bulutcum mundar fotoları koymayalım istersen :) bir dahaki fotolarda senin ibreyi 220 deyken onuda solunda görmek isteriz :)

ABNEW
15/03/2010, 10:40
şaştigim noktayi cümlemde belirttim. Ostim civari. Kaç kişi ferrarisini ostimdeki sanayiye götürür?, yada bi eşine dostuna gitmek için ostim yolunu seçer? Yada ostim civarinda ne diye gezer?, vs. Bana biraz ilginç bi tesedüf olarak geldi. En basit örnek; bahçelide görsem bu kadar ilgimi çekmeyebilirdi

Bulut Ostimde birkaç işyeri vardır ondan görmüşsündür:)

bulut
15/03/2010, 12:03
bulutcum mundar fotoları koymayalım istersen :) bir dahaki fotolarda senin ibreyi 220 deyken onuda solunda görmek isteriz :)
abicim ben 220 iken ve yanımdan ferrari gecerken zaten resim cekme için baya bi sakin olmam lazım:D

BuRaK-BG
15/03/2010, 12:49
arkadaşlar 2 gün önce eski gimat kavşagından sonraki ilk ısıklara yaklasırken ışıklara 100 metre kala kırmızı ışıgın yandıgını görünce yavaşlamaya başladım. sinek vızıltısı gibi bi ses kulagımda büyümeye başladı. ben sol şeritte ilerlerken sagımdan birdenbire önüme ani bir manevrayla duruverdi. bian şaşırdım, ostim civarında ferrarinin ne işi var. bu arada benim araç lpg'deydi. aslında benzine alıp O' na gününü gösterecektim ama acil bi işim vardı:D ve hayatım boyunca unutamıyacagım bir anım oldu; FERRARİYE YEŞİL IŞIK YANINCA SELLEKTÖR YAPTIM:D:D:D:D:D
süper bir hikaye bir defasında bende aynı durumla karşı karşıya kaldım,ben 5 e attıgımda adam 3 viteste kasa sallayarak bana haddini bil diyerek yol vermem sağlandı.seni çok iyi anlıyorum:)

tempesty
15/03/2010, 22:19
Walla bugünde Gordion yakınlarında benim yanımdan siyah bir REVENTON geçti 34 plakaydı , tam da sigara yakıyordum o sırada birden arabayı yakasım geldi :)

burhankutlu
16/03/2010, 00:08
hahah bulut senden korkulur elinde makine şehrin göbeğinde ne ara çektin resmi:D geçen aynı benim başıma geldi 120 ile kırşehir kayseri arası gidiyorum radar olur filan korka korka ya arkadan bi tısss die ses geliyor ama dedim heralde lpg de sızıntı var ama olmaz dedim yoldan geliyor aynaya bakmamla yanımdan bi mercedes geçti ama ben aynadan bakıp bittiğimde o nerdeyse kayseriye yetişmişti abartısız :D sadece tısssssss dedi bide arabanın kasasından markasını tanıdım :D

bulut
17/03/2010, 01:57
başın öne egilmesin aldırma gönül aldırma:D

narkoz30
17/03/2010, 09:03
Arkadaşlar elimizdeki araç bize eldeki kuş gibidir dışarıda gördüğümüz lüks araçlar ise teldeki kuştur yani ulaşılması zor olandır.
Eğer birgün bu araçlardan birine sahip olursanız aklınız dışarıda kalır evinizde rahat oturamazsınız hep kontrol manyağı olursunuz. (Başıma geldi de) Bence önce kapalı garajı olan bir ev edinmek daha doğru yada 30-40 bin lirayı geçmeyecek bir araba sahibi olmak.
O dediğiniz ferrari nereden baksanız 250binlira o araçla yarışamayız sadece forumda güzel hayaller kurarak dalga geçer espri yaparız.
Gerçekler çok ağır o arabayı kullanan adam da ya fabrikatör ya da babadan zengin yada hırsızdır.(hırsızlık göreceli kavramdır yasal hırsızlar da var lütfen yazdığımı saptırmayalım)
TR de böyle arabalara binmek için yoktan var etmek çok zor veya illegal yollardan olur. Hazırda olsa da bizde binsek hani dünyaya bir kez geliyoruz hesabı. :)
Pembe hayallerde ilk etapta kapalı garajlı triplex bir ev olmalı ama gençlik bu işte gönül istiyor.
Herkese saygılar sevgiler. Kazasız sürüşler.