PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bır anlık zevkler

ZAK1980
12/03/2010, 23:41
Arkadaslar vıdeo oldukca uzucu fakat arac kullanır ıken basımıza gelebılecek seyler ve ne yazıkkı bızım hatamızdan kaynaklanıyor tamamını izledikten sonra emınımkı herzamankınden cok daha dıkkatlı olacagınızdan emınım.
(Umarım yanlıs vıdeo degıldır)

Welcome to Facebook | Facebook (https://www.facebook.com/?ref=logo#!/video/video.php?v=1190463037894&ref=share)

StrawBeeRy
13/03/2010, 00:01
harbiden çok üzücü bir video ilkokul5 e giderken bi arkadaşım vardı o zaman çorluda okuyodum cuma günüydü okul saat 6 da bitiyordu o babasıyla istanbula annesini almaya gidiceklerdi okuldan çıktık eve geldim aradan 1.5 saat geçti bir haber aldık furkanım kazada hayatını kaybetmiş.trakyanın kışı sert geçer bilirsiniz havada karlıydı araba takla atmış oda camdan fırlamış ve orada hayatını kaybetmiş inanamadım dedim nasıl olur daha 1.5 saat önce beraberdik en kötüsüde okulda yanımda oturuyordu 1 hafta kendime gelememiştim :S Allah kimsenin başına vermesin

erosistanbul
13/03/2010, 19:18
Bilgilendirme ve hatırlatma adına teşekkür ederim.Bu klip hepimizin kulağına küpe olsun, böyle üzücü olaları Allah kimsenin başına vermesin.

zyilmaz90
13/03/2010, 20:14
Aynı Videoyu Geçen Bende Facebookda PAylaştım. Buraya Linki Atıcaktım Ama Herkesin Facebook a Üye oldugunu Bilemezdim. Başka Sitedende Bulamadım. Teşekkürler PAylaşımın İçin Cok Güzel Bi Video.

makeles
14/03/2010, 11:57
bir anlık zevkler diyince aklıma başka bişi gelmişti.. ilginçmiş.. :)

fatihhhh
15/03/2010, 09:34
okumuş adamız,
ama hızlı gitmenin tehlikesini idrak edememişiz.
emniyet kemeri kullanmıyoruz ve sinyali iptal ettirme yolları arıyoruz.
falan filan yani.
TR de trafikte ölme olasılığımız çok çok fazla.
sebebide yukarda saydığım faktörlere ilaveten diğer faktörler.
önce fikrimiz, sonra davranışımız değişmediği müddet,
kazlarda olacak ölümlerde.
pisipisine, göz göre göre öleceğiz, işte bu trajikomik geliyor.