PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık ilanındaki araç özellikleri

kolombo
10/03/2010, 17:28
Arkadaşlar tesadüfen 2.el arabalara bir siteden bakıyordum. Ve ilgimi çeken bir ilan gördüm. Benim aracımla aynı model ve tipte olmasına rağmen özellik olarak şunları yazmış. Acaba benim arabadada varda benmi bilmiyorum diye düşündüm durdum.sizinle paylaşmak istedim.
TİTANYUM GRİ,GARAJ ARABASI,SERİ 2 VERSİYONU,DUALOGİC VİTES MG/F1), ESP, ABS+EBD, ASR, MSR, HBA, HİLLHOLDER, DUALDRİVE CİTY FONKSİYONLU DİREKSİYON,DİREKSİYONDAN KUMANDALI RADYO+CD ÇALAR+SES AYARI,UZAKTAN KUMANDALİ MERKEZİ SİSTEM,İÇERDEN BAGAJ AÇMA,BENZİN TASARRUFU İÇİN EKONOMİK MOD,
1- Seri 2 ?
2- Esp-Asr-Msr-Hba-Hillholder ?
3- Benzin tasarrufu için ekonomik mod. ?
Bu özellikler varmı, yoksa arkadaş baya bir esinlenmişmi? :)

Elmedin
10/03/2010, 17:57
dinamik modellerde var ama ekonomik modu ben de ilk defa duyuyorum :D

M@GIC
10/03/2010, 18:05
araç otomatik vites olabilir. onlarda eko modu var. ama düz vitesler bu gibi bir özellik yok.
Bu tarz ilanlarda çok abuk sapuk işaretlmeler çıkıyor. aracınında hiç olmaya özellikleri bir yazıyor.

safajk
10/03/2010, 18:27
Özelliklerin hepsi doğru asr esp falan dualogicte ne olursa olsun veriliyor yani sadece dualogic almıyosunuz ESP, ABS+EBD, ASR, MSR, HBA, HİLLHOLDER hepsini beraber almış oluyorsunuz

taipen71
10/03/2010, 18:45
Arkadaş sallamamış hepsi doğrudur aracım 1.3 duologic dynamic linea ve hepsi aracımda mevcut

ABNEW
10/03/2010, 20:40
Özkan, sayılan özellikler doğru,

1) Seri2, makyajlanmış GP lardır.Ufak tefek görsel değişiklikler yapılmıştı araçlarımızda,
2) Belirli bir modelden sonra dualogiclerde standart olarak güvenlik paketi sunuldu.Öncesinde ise isteğe bağlı olarak alınabiliyordu zaten.İlandaki araçta da bu paket mevcut anlaşılan
3) Dualogiclerde ekonomik mod bulunmakta, vites daha düşük devirde yükseltilerek yakıt tasarrufu sağlanmakta...