PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yolların bozukluğu

eris81
03/03/2010, 22:00
gp mi alalı 1 ay oldu.İşimden dolayı istanbulda yaşıyorum.arabama genelde ii bakıyorum ama yolların bozuk olmasından dolayı birkaç defa aracın altını sürttüm.En son bugun yol önsol tekeri cukura soktum .Neyseki lastiğe bi şey olmadı.Ama yollarda cukurlar cok fazla.Hele bi de yağışlı havalarda cok dikkat etmek gerekiyo.

cann
03/03/2010, 22:09
için gidiyo dimi:) normaldir alışıcaksın zamanla memleketimin patates tarlalarına:)

eris81
03/03/2010, 22:37
sorma valla. o kadar da dikkat ediyorum ama .

bravo_sercan
03/03/2010, 22:43
bu yollarda , arabadan inince turşu olmamak mümkün değil, hele bide ince yanak kullıyorsanız..

sanyu
03/03/2010, 22:59
allah belasını versin bu yolların...arabadan soğutuyor adamı

bravo_sercan
03/03/2010, 23:09
allah belasını versin bu yolların...arabadan soğutuyor adamı

:D :D gerçekten öyle valla abi :/
babam eski bi r9 kullanıcısı, arabada 225 45 17 lastik vardı,
bana dediği ilk şey, bu arabada amortisör yokmu :/ dumur olmuştum.
gelde 3.5 yada 5.00 yay tak.

tc_tlt
04/03/2010, 11:23
Şu güzelim memleketimin yolları böyle olduktan sonra heralde en iyisi traktör kullanmak :(

EviLDoeR
04/03/2010, 11:29
şimdi birde kaldırım taşından yol yapma modası çıktı belediyelerde bozuk asfaltları bile arar olduk

zyilmaz90
04/03/2010, 11:47
Ya Adam Yolu Kazıyo Öyle Bırakıp Gidiyo.İStanbul Zeytinburnunda Oturan Varsa Yerini Bildireyim. Merkez Efendi Tramway Duragına Gelmeden Yeni Bi GEçit Yaptılar e-5 e Cıkyıor Direk. Tam Tramway Yolundan karşıya GEçerken Ya Yemin Ediyorum Kocaman Cukur Araç Bi Girdi Aha Dedim Lastik Mastik Koptu Gözükmüyoda İnsan Bi Etrafına bişeyler Koyar. Adam Oyun Oynuyo Yollarla KAzıp Gitmiş Ya.

gurik
04/03/2010, 21:20
kalitesiz toplum olduk ta ondan. Açın davayı patlatın tazminatı bak nasıl düzeltiyorlar. ama hangi biriyle uğraşacaksın.

abulbul08
04/03/2010, 22:05
Bu yollar yüzünden davlumbazların ikisinide kırdım:D

axi
05/03/2010, 11:48
Kaldırım ytaşından yol yapma olayı, birde olmadık yerlere demirden yapılmış kasisler....
Ben küfür etmekden bıktım. sevgili Manisa Belediyesi o küfürleri yemekden bıkmadı.

taneren
05/03/2010, 13:22
ben aracımı tam teslim alacağım zaman evin bulunduğu sokağı tamamen kazdılar.kaldırımları baştan yapacaklarmış.araba baştan aşağı çamur.iki ay oldu daha dün asfaltı döktüler.
müteahhit firma kaldırımları 3-4 günde bitirdi ama belediyenin kendi işçileri su borularını 10 günde zor yaptılar ki 2 günlük iş vardı.kaldırımlarıda onlar yapsaydı 1 yıl sürerdi herhalde.
sabah 9 gibi sürü halinde geliyorlar.1 saat kahvaltı çay faslı.laylaylom çalışıyorlar.akşam 4 oldumu paydos.aldıkları maaşı nasıl gönül rahatlığıyla harcıyorlar anlaya bilsem.
eee bunada şükürki sonunda bitirdiler.

kolombo
05/03/2010, 14:37
ben her zaman belediyeye email atıyorum. yollardaki çukurlar hakkında. ama onları bile bütçe dahilinde yapacaklarını söylüyorlar. Vay anam vay... Muratpaşa belediyesi arabaları sürekli bozuluyormuş diye son model mercedes aldı. 200-250 milyara.Değiştirmek için bahane... Sen arabayı değiştirebiliyorsun ya biz... Hergün belediyenizdeki çalışanlar Antalyanın değişik noktalarından gelmekte bu insanlar hiçmi görmüyorda o çukurları size iletmiyorlar dedim.Cevap : kim ilgilenecek oldu. Ama turistik bölgelere bir gidin..yollar uçak yolları gibi dümdüz.pürüzsüz. :((

ugurozer
05/03/2010, 17:03
özellikle kar yağışında yolların buz tutmaması için kullanılan kimyasallar yolları birkaç gun içinde köstebek çukurlu tarlalara çeviriyor, lastiğini yarmış jantını yamultmuş araçlar görmek hiç şaşırtmıyor, o koskoca çukurlar inanın bir gecede oluşabiliyor arkadaşlar buzlama çalışmalarını takip eden günlerde çok dikkatli olun hergün geçtiğiniz yollara dahi güvenmeyin. Her çukura girdikten sonra içim gidiyor bu yollara bu araba bile çok daha yeni model almakta neyimize diyorum. Araba fiyatından fazla vergi oduyoruz sanki hizmet alıyoruz. Lanet olsun hakkımızı yiyenlere.