PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ritimsiz çok mutsuz:((

ritimsiz
28/02/2010, 15:44
merhabalar! hatırlarsanız aralık ayında ikinci puntomu alıyordum. hatta burdan sizlere bi sürü soru sormuştum. ama kredi onaylanmadı :(
bende 2004 mjet palio aldım! ama puntodan sonra palio çok kalas bi araç geliyor! savruluyor gibi! aşırı konforsuz! kısaca beni hiç tatmin etmedi!
Palio yu alalı da daha 1 ay oldu! ama araca ısınamadım naapim!!
bide üstüne aracımı peşin aldım. sora elime 2000 tl daha para geçti! napsam diye düşnüp duruyorum!!
Benim yerimde siz olsanız napardınız? takasla falan ugraşim mi? yoksa değmez mi?

zyilmaz90
28/02/2010, 15:56
Öncesini Ben Hatırlamıyorum Yeniyim Daha. Ama Keşke Acele Etmeseydin.Paranızı Denkleştirdikden Sorna İstediğin Arabayı Alsaydın ama Olsun Genede Kendini Üzmene Gerek Yok.Ne kadar a Aldınız Aracı ?

yolcu27
28/02/2010, 16:58
merhabalar! hatırlarsanız aralık ayında ikinci puntomu alıyordum. hatta burdan sizlere bi sürü soru sormuştum. ama kredi onaylanmadı :(
bende 2004 mjet palio aldım! ama puntodan sonra palio çok kalas bi araç geliyor! savruluyor gibi! aşırı konforsuz! kısaca beni hiç tatmin etmedi!
Palio yu alalı da daha 1 ay oldu! ama araca ısınamadım naapim!!
bide üstüne aracımı peşin aldım. sora elime 2000 tl daha para geçti! napsam diye düşnüp duruyorum!!
Benim yerimde siz olsanız napardınız? takasla falan ugraşim mi? yoksa değmez mi?

eğer sabrın varsa araba aramaya takasa girecek araçlar ara derim .

KaGaN
28/02/2010, 19:10
Eğer memnun değilseniz satın yada takasa girin :) sonuçta zoraki bir arabaya binilmez diye düşünüyorum..

GP COSKUN
28/02/2010, 19:47
onurhan duygularını çok iyi anlıyorum
genelde biz arabalarımıza aşığız onu çok severiz kendimizden ailemizden bir parça olarak görürüz hatta kendimden örnek verecek olursam bazen eşim bile bana bu konuda hayıflanır (aaaaa yemin ederim sen arabanı bizden daha fazla seviyorsun )diye
istediğin aracı alamayıp bütçen ve imkanların doğrultusunda hareket ederek palio almışsın ama gönlün başka arabada
bu biraz şeye benziyor bir kızı sevmişsin aşıksın fakat seni görücü usülüyle başkasıyla evlendirmişler aradan biraz zaman geçmiş ve bu evliliği yürütemeyeceğini anlamışsın ve artık mutsuzsun artık daha fazla yürütmeninde bir anlamı kalmamış bundan sonraki birliktelik hem sana hem ona zarar verecek o zaman tek çare kalıyor boşanmak
kısacası madem olmuyor sat kardeşim veya ara bul takasa gir ve bir tane grande punto al unutma mutluluk parayla ölçülmez ona erişmek için her yolu her imkanı zorla ve o özlemini duyduğun mutluluğu ve duyguyu yakala

alperyonar
28/02/2010, 20:04
Nakit olarak sıkıntınız yoksa, hiç düşünmeden değiştirin. Çünkü sevmediğin bi arabayı kullanmak çok zordur:)