PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul'da en ucuz lpg istasyonu hangisi?

PNT 34
17/02/2010, 18:06
merhaba arkadaşlar
genelde hangi lpg istasyonlarını ve markalarını tercih ediyorsunuz ?
ve istanbulda en ucuz lpg hangi istasyonda var..?
herkes kullandığı lpg markasını ve istasyonu yazarsa güzel bir paylaşım olabilir diye düşünüyorum ?

bilinen büyük markalar OPET SHELL PO ya da TOTAL mi ?
yoksa bilinmeyen YURTGAZ, MOİL veya diğer tanınmamış lpg firmaları mı ?

aralarında çok büyük farklar yoksa eğer niye fazla gaza para ödeyelim ?
düşüncelerinizi paylaşır mısınız ?

GP COSKUN
17/02/2010, 20:14
öncelikle tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız seviniriz
iyi forumlar

KaGaN
17/02/2010, 20:28
Tanışma - Grande Punto | Punto Evo | Bravo (https://forum.grandepuntotr.com/tanisma/)

Hoşgeldiniz forumumuza :)

Buarada ucuz etin yahnisi oalyına dönmesin sonra sizin bu lpg işi :) herzaman ucuz malda bişiler vardır :d

PNT 34
18/02/2010, 21:17
YURTGAZ kullanan arkadaşlar var mı acaba forumda?
tavsiye ederler mi ?

34ozkankurtuldu34
18/02/2010, 21:27
Merhaba arkadaşım coşkununda belirttigi gibi tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız seviniriz aramıza hoşgeldiniz iyi formlar ve konu ile ilgili olarakta şunu söylemek istiyorum ucuz lpg bende kullandım eski aracımda ama gaz filtresi çabuk kirleniyor ve degiştirmeside 40 tl bir yerden tasarruf ederken bir yandanda zarar edersin sana tavsiyem shelden şaşma ve opete kesinlikle girme kampanya üst üste oluyor hediye gırla ama gazın ömrü az örnek vereyim 50 tl opetten gaz aldım bu sadece örnektir 200km giderken shelden 50 tl gaz aldım daha fazla km yapıyorum SHELDEN şaşma derim saygılar... Kendinizi tanışma bölümünde tanıtırsanız diger arkadaşlarımızlada paylaşımlarınız artar saygılar iyi formlar...

PNT 34
19/02/2010, 15:19
TOTALGAZ kullanan arkadaşlar var mı aramızda ve kaç lt ile kaç km yol yapıyorlar...

narkoz30
19/02/2010, 15:41
Merhaba arkadaşım coşkununda belirttigi gibi tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız seviniriz aramıza hoşgeldiniz iyi formlar ve konu ile ilgili olarakta şunu söylemek istiyorum ucuz lpg bende kullandım eski aracımda ama gaz filtresi çabuk kirleniyor ve degiştirmeside 40 tl bir yerden tasarruf ederken bir yandanda zarar edersin sana tavsiyem shelden şaşma ve opete kesinlikle girme kampanya üst üste oluyor hediye gırla ama gazın ömrü az örnek vereyim 50 tl opetten gaz aldım bu sadece örnektir 200km giderken shelden 50 tl gaz aldım daha fazla km yapıyorum SHELDEN şaşma derim saygılar... Kendinizi tanışma bölümünde tanıtırsanız diger arkadaşlarımızlada paylaşımlarınız artar saygılar iyi formlar...
Kesinlikle katılıyorum opet çabuk bitiyor. shell den alıcağım yada bp den bunlar iyi diyorlar.

gurik
19/02/2010, 16:26
opetin herşeyi çabuk bitiyor.
istanbul kazık memleket oraya her gittiğimde yolunmuş kaz gibi hissederdim kendimi. şükür ilişkimi kestim kurtuldum.

PNT 34
19/02/2010, 18:27
evet
opet i hiç tavsiye eden yok ama nedense OPET te herkes... şu tanınmayan YURTGAZ, MOİL veya MİLANGAZ kullanan arkadaşlar ne düşünüyorlar..birde alınan lt ve gidilen km ile yazarsak daha anlaşılır olacaktır sanırım kıstas alabilmemiz için..
TOTALGAZ için çok iyi ve güzel km yaptırdığını duymuştum fakat kullanan arkadaşlar var mı ?

ugurozer
19/02/2010, 19:52
lpg ile ilgili konular var orda yararlı bilgiler bulabilirsiniz

PNT 34
19/02/2010, 20:54
lpg ile ilgili konularda en ucuz ve uzun menzil yaptıran bir konu bulamadım uğur...
teşekkür ederim..
sende eğer bilgilerini paylaşırsan sevinirim...

ugurozer
20/02/2010, 14:55
https://forum.grandepuntotr.com/teknik-yardim/14812-lpgli-araclarimiz-15-01-2010-itibariyle-ne-kadar-yakiyor.html

PNT 34
23/02/2010, 13:33
istanbulda ucuz ve uzun mesafe lpg istasyonlarını öğrenmek istiyorum.