PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Xenon far izmir

Kriminal
20/01/2010, 14:01
Xenon far kıtı taktırmak ıstıyorum.Tavsıye eden ve izmirde nerede taktırabılırım.
Saygılarımla Deniz

axi
20/01/2010, 19:02
manisada düşünürseniz hiç sorun yaşamayacağınız şekilde uygun fiyata kaliteli bir işçilikle yaptırabileceğiniz bir yer var. eğer düşünürseniz özelden mesaj atın

vedatarslan
20/01/2010, 20:57
Xenon far kıtı taktırmak ıstıyorum.Tavsıye eden ve izmirde nerede taktırabılırım.
Saygılarımla Deniz

sen izmirin neresindesin en uygun yeri tarif edeyim...

Fangio
22/01/2010, 23:54
Far içerisinde mercek bulunmayan aracınıza xenon uygulaması yapmanız sadece karşı yönden gelen sürücüleri rahatsız etmekle kalmayıp sizinde yolunuzu sağlıklı şekilde aydınlatamamanızı sağlar.Çünkü mercek olmadığı için ışık sağlıklı bir şekilde dağılıp aydınlatma vazifesini görmeyecektir.

Kriminal
23/01/2010, 11:42
sen izmirin neresindesin en uygun yeri tarif edeyim...

karşıyaka-çiğli muhitleri olabılır

Kriminal
23/01/2010, 11:43
Far içerisinde mercek bulunmayan aracınıza xenon uygulaması yapmanız sadece karşı yönden gelen sürücüleri rahatsız etmekle kalmayıp sizinde yolunuzu sağlıklı şekilde aydınlatamamanızı sağlar.Çünkü mercek olmadığı için ışık sağlıklı bir şekilde dağılıp aydınlatma vazifesini görmeyecektir.

şu olayı bana anlatırmısın..mercek ve xenon ıkılısını..!

Tufan
23/01/2010, 12:02

haklısın işin profesyoneli öyledir ama nedense türkiyede alınan mercekler aydınlatmayı daha iyileştireceğine daha kötüleştiriyor.ışığı acayip kırıyor ve iyi aydınlatmıyor.

Fangio
23/01/2010, 13:27
Gece Uçuşu (https://www.geceucusu.com/) ve https://www.xenonmercek.com/ sitelerinden gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Ziyaretci046
25/01/2010, 17:31
mercekli olursa daha iyi olur arkadaşların dediği gibi ama genelde biraz daha araştırmak para harcamak gerekiyo mercek istenirse xenon konusunda benim doblonun hem kısalarda hem sislerde var gayet memnunum yazın açıp mercekde takıcam h7 valeo mercek gece yolculuğu çok zevkli ama karşı taraf rahatsız oluyor az ya da çok sislerde 8000k h1 var onlarla birlikte daha da güzel vizede de sorun yok ben 6.sanayide elektirik işlerimizi yaptırdığım yerde taktırdım işçiliğide güzel orjinal gibi oldu farlar 1,5 sene oldu sorun yok sislerde 6 ay onlarda bir problem yok sana tavsiyem sanayide olduğumuz için h4 tipi farlarda xenon iyi olucak kaliteli yoksa uzundan kısaya kısadan uzuna geçerken takılı kalıyo sorun çıkıyo buna dikkat et eğer 6.sanayiye yolun düşerse gel benim dobloya takan ustayla konuşur fikir alırsın kolay gelsin