PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En çok hangi oyunu severek oynuyoruz?

narkoz30
10/01/2010, 20:50
En Çok Hangi Oyunu Severek Oynuyoruz?

Evet Arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı gibi.

Playstation 3 Xbox360 PSP ve PC lerimizde oynamaktan en çok hoşlandığımız oyunlarımız nelerdir?
Herkes yazsın hatta psn lerimizi de paylaşalım belki klan falan kurarız.

İlk ben Sıralıyorum

PS3 kullanıcısıyım ancak Xbox360 ım da var. En çok oynadığım oyunlar

1-Call Of Duty World At War ( online )https://images.gittigidiyor.com/2192/PS3-CALL-OF-DUTY-5-WORLD-AT-WAR-COD-5-PAL-1-TL__21923487_0.jpg

PSN : narkoz30

2-Call Of Duty Modern Warfare 2 https://images.gittigidiyor.com/2247/CALL-OF-DUTY-6-MODERN-WARFARE-2-PS3-GAMERWORLD__22476471_0.jpg

3-Need For Speed Shift

https://images.gittigidiyor.com/2228/NEED-FOR-SPEED-SHIFT-PS3-AKMAGZA-039-DA-STOKLARDA__22281331_0.jpghttps://images.gittigidiyor.com/2128/UNCHARTED-2-AMONG-THIEVES-PS3-AKMAGZA-039-DA__21285467_0.jpg
4-Uncharted 2 Among Theves

Çalıştığım şirket nedeni ile oyunlara para vermediğim için istediğim oyunu da ayriyetten inceleme şansım oluyor. :) İstediğiniz bir oyun hakkında yorum yapmamı isterseniz lütfen yazın yada ingilizceniz var ise www.gamespot.com (https://www.gamespot.com) sitesine giriniz. Ayrıca TR piyasasını yarı fiyatlarına yakın fiyatlarla oyun almak isteyen arkadaşları msn' ime beklerim memnuniyetle yardım ederim.
Bazen takip edebildiğim kadarı ile 6-7 paund fiyatlarla www.shopto.net (https://www.shopto.net) sitesinden oyun alıyorum trde 100 liraya satılıyor oradan posta masrafı dahil 15 liraya orjinal blueray oyun almak mümkün bölge kodu 2 olarak ve site ingiliz sitesidir. Site sahibi İtalyandır ve Türklere son derece ilgi ve değer vermektedir.
not: hiçbir maddi çıkarım yoktur lütfen abuk subuk yorum yapılmasın sadece bilgi paylaşımıdır amacım birşey satmak değil. :)
msn : narkoz30@hotmail.com (narkoz30@hotmail.com)
msn e genelde 8-10 ve 20-24 saatleri arasında giriyorum. PSN e ise belli olmamakla beraber günde yaklaşı 1 saatimi ayırabiliyorum genellikle akşam saatlerinde.
Görüşmek Dileklerimle....
Hakan Onur

sowhat788
10/01/2010, 20:52
Çok güzel paylaşım teşekkürler,ps3 sahibiyim yakında bir kaç oyun rica ederim heralde ;)

bravo_sercan
10/01/2010, 20:55
warfare 2 yi 2 kez bitirdim ,
bitirdikden sonraki açılan bolumler oldukça kastı beni bi kaç tanesini geçebildim.
shiftte bi yerden sonra sıktı , kolayda oynarken çok kolay , arabada esp var ne drif yapıo ne bişi yapıyor, zordada ,yolda tutmak çok zor , anında spin :D
Drift bölümleride felaket zor, nerde o ilk nfs'ler :D

narkoz30
10/01/2010, 21:00
Herzaman yardımcı olmaya çalışırım. Shifti çok oynayamıyorum cod5 de online delisi oldum 2 senedir elimden düşmüyor yıl 2008 cod5 yıl 2010 cod5 :)
cod6 yı 1 kere bitirdim açılan bölümleri oynama vaktim olmadı onlinesini sevmedim adam öldürmek çok kolay silahlar titreşim ve sekme yapmıyor 2. dünya savaında kullanılan silahları daha çok seviyorum. :) Ah bir de bizim eski kırıkkale tüfeklerini koysaymışlar infinity war firmasına yazmak lazım bizim silahları da eklesinler menüye sarsılmaz pompalı tüfekleri falan hehe enteresan olurdu :)

Erdem Bozdağ
10/01/2010, 21:01
Tabiki pro evolution soccer

narkoz30
10/01/2010, 21:03
Tabiki pro evolution soccer
Erdem Recep İvedik de onu oynuyor :) ben pek sevemiyorum futbol oyunlarını nedense :)

Erdem Bozdağ
10/01/2010, 21:10
Erdem Recep İvedik de onu oynuyor :) ben pek sevemiyorum futbol oyunlarını nedense :)

Abi valla bende spor oyunundan başka bişi oynamıyorum.Özellikle arkadaş grubuyla pes ideal.

Recep 3 gelse de izlesek artık

ms777
10/01/2010, 21:23
Yaşlanmışız bizim oyunların devri geçmiş artık :) En keyif alarak Max Payne I oynamıştım o zamanlar için mükemmel bir oyundu, NFS serisinide unutmamak lazım.

tolgaank88
10/01/2010, 22:16
yıllardır oynadigim tek oyun PES serisi
yeter artık çağrıyı yenmekten bıktım bi insanın her seferindemi kolu bozuk olur arkadaş,her seferindemi yepyeni kol bozuk çıkar :D
bi pes uvası felan duzenlesek ne ii olur :)

narkoz30
10/01/2010, 23:25
yeter artık çağrıyı yenmekten bıktım bi insanın her seferindemi kolu bozuk olur arkadaş,her seferindemi yepyeni kol bozuk çıkar :D
ee o halde neden PSN leri paylaşmıyorsunuz bakiim? :)

Romeo_er2
11/01/2010, 01:48
poker poker poker texas hold'em

gran turismo series özellikle 5

gta 4

prototype

afro samurai

veee spore

KaGaN
11/01/2010, 09:06
Yıllardır bıkmadan usanmadan oynadığım tek oyun "Counter Strike" :)

Punto_Can
11/01/2010, 12:15
son günlerde Colin McRae Dirt 2'ya fena kaptırdım :)
tavsiye derim ;)

imdesign
11/01/2010, 12:30
ahh ah World at war'ı 7-8 kere bitirdim (orta seviyede) sonunda açılan zombies bölümü

nü bilen varmıdır veya bitirien oraya geldimmi restart :D

bu aralar age of enpires 3 ve cs ye takılıyorum eskiler ama olsun ne varsa eskilerde var

bu arada most wanted'ı dün gene bitirdim :D:D

Staje-R
13/01/2010, 12:06
NFS Shift
Şu ana kadar 1 kere oynama fırsatım oldu.Ama o kadar zevk aldımki oyundan yerimde duramıyordum,herşey gerçek gibi.Oyuna girdiğiniz zaman kapılıyorsunuz.Hiç bırakmak istememiştim :) Ama süre bitti

narkoz30
13/01/2010, 22:20
NFS SHİFT i karanlık odada HD Projecsiyonda denedim hiçbir tv nin yapamayacağı ve üretemeyeceği renk doygunluğu ve hızı yakalıyorsunuz üstelik 10 dakkadan fazla da dayanamıyorsnuz malum gözleri müthiş yoruyor buna bir çare bulsalar oynanabilirlik on numara dünyada çıkmış daha iyi bir araba oyunu budur şu an için başka oyun yok.

Staje-R
17/01/2010, 17:56
NFS SHİFT i karanlık odada HD Projecsiyonda denedim hiçbir tv nin yapamayacağı ve üretemeyeceği renk doygunluğu ve hızı yakalıyorsunuz üstelik 10 dakkadan fazla da dayanamıyorsnuz malum gözleri müthiş yoruyor buna bir çare bulsalar oynanabilirlik on numara dünyada çıkmış daha iyi bir araba oyunu budur şu an için başka oyun yok.

Doğrudur.

KaGaN
17/01/2010, 23:00
Nfs shift oldukça geliştirmiş görsel motoru gerçekten keyif veriyo...

CaGRi
17/01/2010, 23:28

çağrı kadar tepene daş düşsün camış yaaa :) ulan ne alıp veremediğin var benle kankaların en şirinesi :D :D :D