PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeniden herkese merhaba...

image
09/01/2010, 15:35
Arkadaşlar uzun bir aradan sonra yeniden sizlerleyim...Herkse selamlar...Bir sorum olacak...Bende 2007 model 1.3 active grande punto var...Model yükseltmeyi düşünüyorum...ama bu defa 2008 yada 2009 model linea almayı düşünüyorum...Yorumlarınızı bekliyorum....

erosistanbul
09/01/2010, 21:20
dostum öncelikle hoşgeldin. hayret gp ciler pek linea sevmez ama sen bi ilk olcan galiba.bence 2009 gp diesel dualogic dinamic gp al.

GP COSKUN
09/01/2010, 21:22
cem aslına bakarsan şu anda evo ların fiyatları normalden çok düşük bence bir evo al
hem model yanilemiş hemde kasa yı yenilemiş olursun

KaGaN
09/01/2010, 21:52
Bencede punto evo 105 lik olanından tercih edebilirsin.Lineayı pek düşünme sportip değil hafif değil :) karizma yok :) boşver sen lineayı evoya dön evoya :)

image
09/01/2010, 23:43
yorumlarınız için teşekürler...Yalnız gp mi alırken bekardım..şimdi ise evli 16 aylık bir kız babasıyım.gp genç ve bekar işi...linea dememdeki amaç hacim olarak biraz daha geniş ve aile arabası olmasından kaynaklanıyor...ikincisi ise benim nakit olarak 23,24.000 tl nakitim var...evo almam için 8.000 tl fazladan çıkmam lazım...o da zor...herkese saygılar...

pilotender
09/01/2010, 23:53
Valla işin içine bütçe girince, daha yorum yapmaya gerek kalmıyor tabi ki :) İllaki bütçene uygun arabalara bakacaksın dostum. Allah bağışlasın kızını.. Ben de bir kız babası olmayı diliyorum Allah'tan inşallah ileride. Bizim arabaların bagaj hacmi gercekten cok az. Ben tek başıma olmama rağmen yetmiyor çoğu zaman; uzun yola cıkarken arka koltuğun üzeri eşya doluyor :) Bence de sedan bir araba sizin için daha mantıklı olacaktır. Puset filan olunca bagaj şart.

gurik
10/01/2010, 00:15
Değil. çocuk büyüttüm ben bu arabada. Eleman her yerinde geziyor. Hatta seviyor gp yi. Orjinal üst bagaj olayi bitirdi bende. Uzun yol ve tatilde millet hasta oluyor görünümüne.

image
10/01/2010, 00:29
Beni aracın şeklinden çok artık hacim olarak daha geniş araç ilgilendiriyor....ben gpye kötü demedim...şuan ki aracım zaten hala gp...ama artık bana küçük gelmeye başladı...pilotenderin dediği gibi arka koltuk zaten pusetle kaplanıyor...bir tek bagaj kalıyo ama onada birşey sığdıramıyorum...herkesin görüşüne saygım sonsuz..serhat yorum için saol...

gurik
10/01/2010, 01:02
Beni aracın şeklinden çok artık hacim olarak daha geniş araç ilgilendiriyor....ben gpye kötü demedim...şuan ki aracım zaten hala gp...ama artık bana küçük gelmeye başladı...pilotenderin dediği gibi arka koltuk zaten pusetle kaplanıyor...bir tek bagaj kalıyo ama onada birşey sığdıramıyorum...herkesin görüşüne saygım sonsuz..serhat yorum için saol...

Rica ederim...