PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yılın salaklığı: Kendini hipnotize etti, hayatını eşi kurtardı!

narkoz30
08/01/2010, 08:39
YARDIMLA UYANDIRILDI... Kendini hipnotize etti, hayatını eşi kurtardı

https://www320d.mackolik.com/Nethaber.Statics/Images/news/h/v/hipnotize8ocak2010.jpg
İngiltere’de bir sirk göstericisi aynanın karşına geçip hipnoz antrenmanı yaparken ‘uyuyakaldı’. Aynanın karşısında 5 saat geçiren adamı karısı buldu

İNGİLTERE’NİN başkenti Londra’nın kuzeyinde, Helmut Kichmeier adlı sirk göstericisi, sahne şovu için pratik yaparken yanlışlıkla kendini hipnotize etti. Korku Sirki’nde (Circus of Horrors) çalışan 27 yaşındaki gösterici, karısı Joanna tarafından ayna karşısında ayakta uyurken bulundu. Beş saat boyunca aynanın önünde hipnotize olmuş halde kalan ve gözbebekleri ufalan Kichmeier, ancak hipnoterapist Dr. Ray Roberts’ın yardımıyla uyandırılabildi.

KOCASINI bir zombi gibi bulduğunu söyleyen ve çok korkan Joanna Kichmeier; “Aynada kendine bakıyordu ve gözbebekleri küçücük kalmıştı. Bunun hipnozun bir göstergesi olduğunu biliyordum. Ona ne olduğunu sordum ancak bana cevap vermedi. ‘Aklın Hipnoz İlacı’ adlı kitabı gördüm. 45. sayfası açıktı ve anestezik hipnoz denilen bir şeyden bahsediyordu. Panikledim, kitabın yanında akıl hocası Dr. Roberts’ın telefon numarasını buldum ve aradım” dedi.

KaGaN
08/01/2010, 08:59
Süzme salak :):) Her işe burnunu sokarsan böyle olur :)

femoli
08/01/2010, 09:53
Elelmeselerdi gitti yere kadar :D