PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Artık plakalıklarım da ismim var !

GP COSKUN
06/12/2009, 22:45
cumartesi günüişten gelirken tuzla e-5 te trafik sıkışıklığında dur kalk ilerlerken önümde bir tane hundai accent vardı
2-3 dakkadır ben onun arkasında ilerlemeye çalışırken plakalıklarını farkettim
servislerin taktığı plastik plakalıklardan ama işin ilginç yanı coşkun hundai servisi yazıyordu
hemen telefon numarasını alıp servisin yerini sordum ve çekmeköyde olduğunu öğrendim
ordan tem e çıktım ver elini çekmeköy gittim o servisi buldum ve 2 adet plakalık aldım sanayiye gelip değiştirdim ve yanlarındaki reklam yazılarını tinerle silerek çıkardım ama bu arada parmak uçlarım da su topladı tinerden
sonuçta sadece coşkun yazısı kaldı bakalım beğenecekmisiniz fikirleriniz?

JASMINE
06/12/2009, 22:53
Sırada ne var arkadaşım. Her geçen gün arabada başka bir yenilik. Güzel olmuş fakat Hyundai logo ve yazısı tam çıkmamış sanırım.

GP COSKUN
06/12/2009, 23:03
sağol yasemin
sırada öncelikli olarak ve acil olarak 2 adet sis lambası var
hundai yazılarını sildim ama biraz daha silmem lazım parmaklarım iyileşince devam edicem:cool0000:
hadi artık sende başla yavaş yavaş arabaya bir şeyler yapmıya

JASMINE
06/12/2009, 23:08
Bende başladım Coşkun. Öncelikle mahalledeki haylazların verdiği zararlar düzeltiliyor. 1-2 yerde bisiklet ezik ve çizikleri vardı. Onlar düzeltildi. Cam filmi düşünüyorum şimdi. Sonrasında ses sistemi gelecek. Cam ve kapılardaki krom çıta ve aksesuarları çıkartıp çıkartmamakta kararsız kaldım. Bakalım bende bir şeyler yapıcam fakat modifiye konusunda sizler kadar cesur değilim :)

Erdem Bozdağ
06/12/2009, 23:19
Abi çok yakışmış bence çok yaratıcı olmuş
ama hyundai yazısı tam gitmemiş orayı boyasan aslında siyahla kapatmaz mı?

emrequzel
07/12/2009, 00:19
bence direks folyo uygula inceden emınım cok şık olucaktır abi

serdar2362
07/12/2009, 11:13
Hayırlı olsun güle güle kullan. Diğer yazılar sanırım kabartma. Spral taşlama motoruna zımpara bağlayarak 10 sn de hepsini silebilirsin. Ankara'da olsan ben yapardım zevkle.

GP COSKUN
07/12/2009, 11:21
Hayırlı olsun güle güle kullan. Diğer yazılar sanırım kabartma. Spral taşlama motoruna zımpara bağlayarak 10 sn de hepsini silebilirsin. Ankara'da olsan ben yapardım zevkle.

SAĞOL ABİCİM DÜŞÜNMEN YETER
bu arada stıckerı soruyordun bak arka camda :cool:

serdar2362
07/12/2009, 12:28
SAĞOL ABİCİM DÜŞÜNMEN YETER
bu arada stıckerı soruyordun bak arka camda :cool:

Görmem miiii..! Olmasaydı dilime düşmüştün.:)

femoli
07/12/2009, 14:06
Süper olmuş kardeşim valla su toplayan ellerine sağlık :D

anvil
07/12/2009, 14:08
çevresinde fatih otomotiv olan var mı :D

GP COSKUN
07/12/2009, 14:29
çevresinde fatih otomotiv olan var mı :D

Fatih Opel Servis fatih oto yedek parca boya kaporta mekanik oto elektrikklima bakım onarım fatih oto yedek para servis (https://www.fatihopel.com/)
al sana fatih:cool0000:

ABNEW
07/12/2009, 17:44
Güzel olmuş Coşkun, eline sağlık.Ancak denildiği gibi silik de olsa Hyundai görünmekte; Bir de siyaha boyadın mı daha güzel olur,

Umarım kırılmazlar, uğraşın boşuna gider o zaman:)

sowhat788
07/12/2009, 17:49
Güzel ama Hyundai yazısı sanki folyo değilde kabartma gibi geldi bana

OzzY
07/12/2009, 18:02
hoş olmuş abi

bi dahaki sefere eldiven tavsiye ederim :D:D:D

sersev
07/12/2009, 18:07
cumartesi günüişten gelirken tuzla e-5 te trafik sıkışıklığında dur kalk ilerlerken önümde bir tane hundai accent vardı
2-3 dakkadır ben onun arkasında ilerlemeye çalışırken plakalıklarını farkettim
servislerin taktığı plastik plakalıklardan ama işin ilginç yanı coşkun hundai servisi yazıyordu
hemen telefon numarasını alıp servisin yerini sordum ve çekmeköyde olduğunu öğrendim
ordan tem e çıktım ver elini çekmeköy gittim o servisi buldum ve 2 adet plakalık aldım sanayiye gelip değiştirdim ve yanlarındaki reklam yazılarını tinerle silerek çıkardım ama bu arada parmak uçlarım da su topladı tinerden
sonuçta sadece coşkun yazısı kaldı bakalım beğenecekmisiniz fikirleriniz?
bana deseler plakalık degıl plakanı ısmınden yapıcaz deseler o kadar ugrasmazdım:):):)

helal olsun valla o kadar yolu plakalık ıcın gıtmıssın almıssın ugrasmıssın

GP COSKUN
07/12/2009, 20:28
Güzel ama Hyundai yazısı sanki folyo değilde kabartma gibi geldi bana

evet kabartma kubilay
üzerini nikelaj kaplamışlar
çıkarmak için baya bi uğraştım
bugün eldivenleri takıp bir daha giriştim baya silindi belli bile olmuyor
bu arada
trafikte arizona beji punto görürseniz plakalıklarında COŞKUN yazıyorsa
bu kesin benimdir :cool0000:
TR DE TEK :ohmy0000: