PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Radyo-cd calar

ZAK1980
27/11/2009, 01:22
Arkadaslar herkese ıyı bayramlar oncelıkle,
arabayı calıstırdıgımda cd calar acılmıyor manuel olarak ben acıyorum yıne ben kapatıyorum bunu ben degıstırdım once kontak acılınca ses sıtemıde acılıp kontak kapatıldıgında ıse yıne kendı kapanıyordu yıne bunun boyle olmasını ıstıyorum kıtaba baktım bısey bulamadım onerınız nedır

Fuzuli
27/11/2009, 02:55
Kontağı kapatmadan evvel müzik setini kapatmak yerine açık bırakıp kontağı kapatın.Bu sayede kontağı açtığınız zaman otomatik olarak cihaz açılır...
Ben direksiyon üzerindeki kumandada "mute" a basıp yani sadece sesini kısıp kontağı kapatıyorum...Açılışta kaldığı yerden devam ediyor...

OzzY
27/11/2009, 03:03
Arkadaslar herkese ıyı bayramlar oncelıkle,
arabayı calıstırdıgımda cd calar acılmıyor manuel olarak ben acıyorum yıne ben kapatıyorum bunu ben degıstırdım once kontak acılınca ses sıtemıde acılıp kontak kapatıldıgında ıse yıne kendı kapanıyordu yıne bunun boyle olmasını ıstıyorum kıtaba baktım bısey bulamadım onerınız nedır
ayarlardan zamanla ilgili bi ayar var onu 20 den 00 a getirin. kontağı kapatınca kapanır, tekrar açınca açılır.

ABNEW
27/11/2009, 13:59
Ben de Ozanın belirttiği gibi ayarla yapıldığını biliyorum.Kontağa bağımlı ya da bağımsız olarak ayarlanabilmekte...

mustafaf
27/11/2009, 16:12
ayarı nereden yaptıgınızı bulamazsanız, bır kereye mahsus ayarları sıfırlayın, orjınal halıne donecektır...