PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir'den selamlar

Tufan
02/11/2009, 00:10
Selam grande punto ailesi .Aranıza izmirden katılıyorum İsmim Seçkin ,24 yaşındayım.Bundan önce palio kullanıcıydım ve palio sitesinde aktiftim.Siteniz çok güzel paylaşımlar olsun bilgiler olsun bayadan beri takip ediyorum.

Grande Punto almak istiyorum ilerde .

Birkaç sorum olcak.Dizel 1.3 palio kullandığım için Fiat dizelini seviyorum ve Gp yi de dizel istiyorum.

Sizce 75 yada 90 Hp versiyonalrın farkı nedir? Tüketim farkı olarak?sorunsuzluk olarak siz hangisini tercih edersiniz?

6 vitesli dizel versiyonlar varmı.6 vitesler sorunlu diye duydum.

Alırsam sunrooflu araç alıcam marşpiyel ve spoileri nerde bulabilirim.

Şimdidden teşekkürler.

ABNEW
02/11/2009, 00:19
Seçkin hoşgeldin,

İki mjtd de aynı derecede güvenilir.90bg lik model biraz daha performanslı ama tüketimleri bence birbirlerine çok yakın.Ben 2 sene kadar 6 vitesli 90bg lik mjtd kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım.Fiat ın en başarılı, modern vites kutusudur bence 6 ileriler,

Son dönemde 90bg lik mjtd ler de 5 ileri oldu maalesef.Eski modeller arasından seçim yapmak gerekir 6 vitesliler için.

Bodykitleri orijinal olarak almak oldukça pahalı.Dışarıda modifiye mağazalarında daha ucuza yaptırmak mümkün.Tabi en güzeli spor paketli GP bulmak bence:)

Hayırlısı olsun...

Ah-MeT
02/11/2009, 00:22
Aramıza Hoşgeldin keyifli Forumlar, Arda Abi Güzel bir açıklama yapmış eline sağlık:):)

Erdem Bozdağ
02/11/2009, 00:28
hoşgeldiniz aramıza
keyifli forumlar
zaten Arda abinin cevapları okadar açıklayıcıki üstüne bişey eklenemiyor :)

Tufan
02/11/2009, 00:40
teşekkürler arda bey.

Spoiler yaptırmak ne kadar iyi olur sizce sanayi işi olmasın sonra?

İkinci el düşündüğüm için hem sunroof hemde spor pakatli bulmak zor olmazmı.

teşekkürler.

ABNEW
02/11/2009, 00:48
Rica ederim Seçkin,

Spoiler oldukça hoş duruyor araçlarımızda, tabi orijinali en güzeli bence.Serviste parça, boya ve işçilik 500TL yi bulur.Sitemizde femoli de(Mehmet) bildiğim kadarıyla orijinalle aynı spoiler mevcuttu, fiyatı da uygundu,

İkinci elde en önemli şey aracın sorunsuzluğu.Bu yüzden bulunsa bile bakım durumu, km si, kazası olup olmadığı incelenmeli.Bu işler kısmet.Bakarsın hem temiz hem de tam istenilen model bulunur :)

GP COSKUN
02/11/2009, 00:49
aramıza hoşgeldiniz

JASMINE
02/11/2009, 00:58
Aramıza Hoşgeldin Seçkin. Izmir bulusmalarında da seni girmek isteriz

Tufan
02/11/2009, 01:06
bende buluşmaları katılmak istiyorum .saygılar

JASMINE
02/11/2009, 01:09
bende buluşmaları katılmak istiyorum .saygılar

Bu ay icinde bir bulusmamiz olucak. Henuz tarih belli degil fakat buradan takip edebilirsin

Tufan
02/11/2009, 01:10
peki şuanda başka aracım var sorun olmaz değilmi

JASMINE
02/11/2009, 01:22
peki şuanda başka aracım var sorun olmaz değilmi

Elbetteki olmaz. Bu forumda araclarimiz sayesinde bulusmus olsakta aracini satan veya degistiren fakat aktif uye arkadaslarimizda var. Amaç hep birlikte guzel vakit gecirmek. En kisa zamanda GP ne kavusursun ve bir diger bulusmaya onunla gelirsin :)

Tufan
02/11/2009, 01:27
teşekkürler bende bilgi almak istiyorum gp hakkında önümüzdeki toplantıya umarım katılırım.

femoli
02/11/2009, 09:30
öncelikle hoşgeldiniz..

Aracınızı öncelikle bir alın eğer paket bulabilirseniz bunlar la işiniz olmayacaktır ama boş bir araç uygun fiyata alırsanız size isteklerinizle ilgili yardımcı olabilirim gp ye ait tüm ürünler mevcuttur ;)

serdar2362
02/11/2009, 10:49
Seçkin hoşgeldin,

İki mjtd de aynı derecede güvenilir.90bg lik model biraz daha performanslı ama tüketimleri bence birbirlerine çok yakın.Ben 2 sene kadar 6 vitesli 90bg lik mjtd kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım.Fiat ın en başarılı, modern vites kutusudur bence 6 ileriler,
Son dönemde 90bg lik mjtd ler de 5 ileri oldu maalesef.Eski modeller arasından seçim yapmak gerekir 6 vitesliler için.
Bodykitleri orijinal olarak almak oldukça pahalı.Dışarıda modifiye mağazalarında daha ucuza yaptırmak mümkün.Tabi en güzeli spor paketli GP bulmak bence:)
Hayırlısı olsun...

+1

Ayrıca hoşgeldin. Size şiddetle İzmir buluşmasına gitmenizi tavsiye ederim. Orada öğrenmek istediğiniz her türlü sorunun cevabını çok değerli arkadaşlarımız vereceklerdir. Ayrıca o buluşmadan sonra eminim çok kısa süre içinde GP sahibi olacaksın. Aktif forumlar.

plastro
02/11/2009, 10:56
Aramıza hoşgeldin seçkin keyifli forumlar en kısa zamanda punto'na kavuşursun inşallah

anlgnydn
02/11/2009, 19:43
aramıza bir İzmir'li daha katıldı ;)
hoşgeldin..

Tufan
02/11/2009, 20:17
hepinize ilginizden dolayı teşekkürler.