PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dumanlı olur mu?

GP COSKUN
30/10/2009, 11:02
arkadaşlar benim araca 1 numara dumanlı amerikan cam filmi çektiricem
dumanlı film benim aracın rengine gidermi fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

GP COSKUN
31/10/2009, 10:03
açtığım konu 67 kez görüntülenmiş fakat lütfedipte bir arkadaşım dahi 2 satır yazmaya üşenmiş . halbuki o kadar zor bir soruda sormamıştım demek oluyorki ne çok sevenim varmış burada elimden geldiğince herkesin sorduklarına bir kaç kelime dahi olsa yazmaya gayret ederken böle bir şeyin benim için yapılmaması beni üzdü.
yinede tüm arkadaşlara yakından gösterdikleri ilgi ve alaka için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum çok yardımcı oldunuz sağolun
yönetimdende ricam olur konunun kilitlenmesini talep ediyorum
saygılarımla

ugurozer
31/10/2009, 13:13
Ümit kardeşim yardım istediğin konu göreceli bir konu. Durum böyle olunca kimse yanlış birşeyler yazmak istemiyor. Bence herkes cevap vermek istiyor ancak senin araca dumanlı filmin gidip gitmeyeceginden emin olamıyor. Ben böyle düşündüm ve cevap veremedim. Sonra birde yakışmazsa benim yuzumden kotu yonde etkilenmeni istemem ve okuyupda cevap vermeyen arkadaşlarımında benden farklı düşünmediğini sanıyorum. Yani bu renkde dumanlı bir film gorsek elbette fikirlerimizi yazarız. Olay senin sevenin olmaması ile ilgili değil, bu forumda hiçkimse emin olmadan işkembeden sıkmaz he he abi yakışır veya yok abi yakışmaz demez bir fikri olmadan sırf mesaj yazmış olmak için. İnşallah anlatabilmişimdir.

JASMINE
31/10/2009, 13:41
Coşkun cam filmi konusunda bende çok kararsız kaldım. Diğer araç renklerinde pek sorun olmuyor fakat bizim renk biraz sorunlu. Koyu rengin sırıtacağı bariz ortada. Açıkçası bende karar veremedim. Hatta sen bu konuyu açınca bende cevapları ve senin düşüncelerini bekledim.

ugurozer
31/10/2009, 13:53
ben hiç görmedim yada gördüysemde hatırlamıyorum ancak en açık tonda cam filminin bu araca yakışacağını düşünüyorum

ABNEW
31/10/2009, 13:56
Coşkun bu kadar duygusal olma canım:) Elbet birileri birşeyler yazar.Şimdiye kadar kısa süre içinde birçok konu açtın.Bazılarına çokca cevap verildi bazılarına da daha az.Bu oldukça doğal.Bu kadar alınganlığa gerek yok bence,

Film konusunda ise benim düşüncem araç rengi ne olursa olsun siyahın en açık tonunun araçlara gittiği...

GP COSKUN
01/11/2009, 00:05
HEH şöle bir iki satır birşeyler yazında neşemiz yerine gelsin yaa
sizlere danışıp fikirlerinizi öğrenmek istemem sizlere verdiğim değer ve önemden kaynaklanmaktadır
düşünceniz olumlu veya olumsuz olması önemli değil
önemli olan karşılıklı fikir alışverişi sayesinde doğru kararı vermektir
teşekkürler

Alp
01/11/2009, 01:35
Çoşkunum çok alıngan gördüm seni :)

Raistlin
01/11/2009, 04:32
Şeyleri bi araştır benm çok dikkatimi çekmişti kendi aracıma film çektirirken ama malesef arabam beyaz diye yaptıramadım...siyah cam filmi diilde yeşilin çok koyu bi tonu var o rengin orta derece koyulukta olanı efsane olur bu renge.....

SeaMaN
01/11/2009, 12:04
coskun abi sana bi kirmizi alalim artik ya da beyaz ikisine de istedigin renk film yaptirirsin :)

ugurozer
01/11/2009, 15:28
Şeyleri bi araştır benm çok dikkatimi çekmişti kendi aracıma film çektirirken ama malesef arabam beyaz diye yaptıramadım...siyah cam filmi diilde yeşilin çok koyu bi tonu var o rengin orta derece koyulukta olanı efsane olur bu renge.....

o tonu bir puntoda gordum pek hoş durmuyor bence, bilgilerinize

utku952
01/11/2009, 16:39
BEnim de bej ya açık siyah en açığı derim. ya da aynalı sarının tonları bi dobloda gormuştum cok guzel duruyor.. ben şahsen sarı aynalı yaptırırdım

onurcan
01/11/2009, 16:58
coşkun ,siyahın en açık rengi olan filmler araçlara daha güzel gidiyor benim görüşüm. ama sen beğeniyorsan bize laf düşmez bu olay göreceli bir olay renkler ve zevkler tartışılmaz..

Ogulcan.Öğüt
01/11/2009, 17:12
bencede Acık renk siyah yakışcaktır ...

serdar2362
01/11/2009, 19:00
Yaw Coşkun kardeşim bulaşmayayım diyordum ama duramadım. Daha önceleri başka konularda da fikrimi yazmıştım.

Yok kardeşim dumanlı mumanlı olmaz. O güzelim arabayı güzelleştirmek mi çirkinleştirmek mi istiyorsun anlamadım. Bizim arabalarımız böyle güzel. Hatırlarsan galeriye gittiğimizde arabamızı böyle yalın haliyle beğenmiş böyle sevmiştik.

Sen şimdi yaptıracam ettirecem diyince kendi adıma yorum yapmayı uygun bulmadım. Pardon yani...!!!

GP COSKUN
01/11/2009, 19:38
herkese yazdıp yorumda bulunduğu için teşekkürler
işte resimler
bakalım nasıl olmuş

ugurozer
01/11/2009, 20:13
olay bu abi on numara olmuş. birşey soracagım resmleri buyultunce farkettm o camların altında yatay uzanan kromajlar hoşuma gitti siyahta daha bir belirgin duracagını dusunuyorum fiyati nedir ve nerede yaptırdın coşkun?

GP COSKUN
01/11/2009, 20:28
olay bu abi on numara olmuş. birşey soracagım resmleri buyultunce farkettm o camların altında yatay uzanan kromajlar hoşuma gitti siyahta daha bir belirgin duracagını dusunuyorum fiyati nedir ve nerede yaptırdın coşkun?

montajını kendim yaptım netteki mağazalardan alabilirsin
4 adet 65 tl almıştım
hepsiburada veya netsipariş.com da bulabilirisin
ürünün adı grande punto cam çıtası

Raistlin
01/11/2009, 20:31
montajını kendim yaptım netteki mağazalardan alabilirsin
4 adet 65 tl almıştım
hepsiburada veya netsipariş.com da bulabilirisin
ürünün adı grande punto cam çıtası

yalnız bu siyah film değil sanırım benm dediğim renk film.....doğrumu acaba ?

ABNEW
01/11/2009, 22:01
Madem dumanlandı buradan devam edelim :)

https://forum.grandepuntotr.com/gorsel-modifikasyon/13764-arizona-yildizinin-yeni-yuzu.html