PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Puntomu Alamıyorum

akin78
09/03/2007, 10:07
Mod arkadaşlardan özür diliyorum ama bu konuyu açmak zorundaydım.Bazılarınız diğer konulardan görmüşünüzdür belki 30 Aralıkta hatırı sayılır bir rakamı kapora olarak vererek siparişimi verdim.Aracın Ocak sonuna doğru geleceğini söylediler ve o güne kadar hiç aramadım yani rahatsız etmedim bayiyi.Ocak sonu yeni tarih Şubat sonu oldu.Şubat bitti şimdide tam tarih vermeyelim bizden değil Tofaştan kaynaklanan sorun diyorlar.Benim sipariş verdiğim tarihlerde sipariş verip aracını alan varsa buraya yazabilirmi ya da daha sonra sipariş veripte alanlar varsa.Şahsi bir durumdan dolayı konu açmış gibi görünüyorum tekrar özür diliyorum yönetici arkadaşlardan.Forumu kirletmek gibi bir niyetim yok sadece yardım istiyorum :(

Mısafir
09/03/2007, 10:12
Ne demek. Forum bu amaçla açıldı. Eminim soruna en doğru cevabı verecek arkadaşlar bu forumdadır. Bilgisi olanların paylaşacağına emin olabilirsin. Umarım aracına bir an önce kavuşursun.

jeoenis
09/03/2007, 10:24
Bende o tarihlerde almıştım ama benim araba zaten ellerindeydi yılbaşından hemen sonra benim arabayı vermişlerdi.
Bana sorarsan seninki çok ilginç bir durum Tofaşın müşteri hizmetlerini arayıp söyle en azından sana bir tarih verip araba işlemerini hızlandırırlar. (Tahmini konuşuyorum.)

Gkhan
09/03/2007, 10:32
Eğer üstelersen hemen getiriceklerdir eminim.Sıkıştır biraz

SeZAr
09/03/2007, 13:19
Üstelesende vursanda kırsanda getiremezler.Onlardan kaynaklanan bir sorun yok arkadaşım tamamiyle Fiattan alakalı.Yeni seri arabalar üretildiği için belirli bir süre araç temin edilemedi.Artık arabalar gelmeye başladı.Benim aracımı önümüzdeki hafta veriyorlar işlemlere baladım hayırlısıyla.Merak etme AKIN78 senin aracında 2 hafta içinde kesin gelir.

microab
09/03/2007, 14:08
Forum bunun için var kardeşlik.Bu arada en kısa zamanda gelir inşallah.
Allah sabır versin,3 ay zor beee...

kadoku
09/03/2007, 14:23
Siparişten sonra 2,5 ay beklemiş biri olarak sana hak veriyorum, şu anda buradaki eski üyelerin pek çoğu da en az 2 ay bekledi yanlız değilsin anlıycan, bayiden bir sonuç alamadıysan müşteri hizmetlerini ara en azından gecikmenin sebebini öğrenir hemde kesin bir teslim tarihi alırsın böylece kafandaki soru işaretleride kalkmış olur, beklemek gerçekten çok sarsıyor insanı ama araba gelince inan hepsini bir kenara itiveriyorsun inşallah biran önce arabana kavuşursun.

femoli
09/03/2007, 14:35
abi bence bastır çünkü ne kadar bastırırsan seni bir o kadar öne alırlar ben den söylemesi bu fıat belli olmaz...

Misafir2
09/03/2007, 14:38
bencede bastır ben olsam yıkarım ortalığı ve gerekırse paramı faiziyle gerı isterım tutuşsunlar dıye bak nasıl gelıyor gp bır an önce veya başka bayılerden temız etsınler sana

İbrahimKC
09/03/2007, 15:09
Akin sen ekstra donanım falan mı istedin.
Getirmeme sebebi olarak ne diyorlar..

akin78
09/03/2007, 15:39
Yok abi sadece jantlı istedim o kadar diğerleri olan şeyler.Getirmeme sebebi aracın şu an nerede olduğunu bilmemeleri !!!Satış görevlilerinden birisi gümrükte diyor,diğeri yok daha gemide yolda diyor,bir başkası araçlar geldi ufak montajları yapılıyor diyor v.s v.s.

İbrahimKC
09/03/2007, 15:47
Ozaman yeter kardeşim paramı faizle beraber geri verin demek en mantıklısı Akın..

Büyük ihtimalle olayı hızlandırır. Parayı verirlersede zaten ekstra birsey istemediğin için başka bayiden alabilirsin..

Hatta gelip ankaradan bile alabilirsin..

mehmet1907
10/03/2007, 11:46
akın bende arabayı mayıs sonunda sipariş verdim ağustosta geldi beklemek çok zor bilirim o duyguyu ama benim sabrım sonucunda araba 2007 model geldi şansıma

06kaymak
10/03/2007, 11:50
akın eğer sipariş verdiğin aracın ekstra donanımlarını istemişsen ve türkiye de hiçbir bayii de yoksa nisana kadar bekleyeceksin sanırım...çünkü yeni araç girşinin en erken tarihi nisan....

06kaymak
10/03/2007, 11:52
tam olarak hangi modele kapora verdin bizde ankara dan soralım...buradaki bayilerde varsa oraya gönderriler sanırım...

emre
10/03/2007, 11:54
abi bende aracımı 5 ay beklemiş birisi olarak ve benimde teslim tarihinden 2 ay geç teslim ettiler arabamı senin bu konu da yapabileceğin en güzel şey fiat müşteri hizmetlerine telefon açıp ( eğer elinde sipariş sözleşmesi varsa ki benim vardı ve orda teslim tarihi yazıordu) onları mahkemeye verebilceğini bunun tüketici haklarına girebileceğini anlatırsan araban en fazla6 gün içersinde elinde olur yanlız biraz sert konuş iyilikten fazla anlamıolar. BEN BU KONUŞMAYI FİATA YAZDIKTAN 6 GÜN SONRA ARABAMI TESLİM ETTİLER Kİ BANA SÖYLENEN EN SON ŞEY DAHA ARABA İTALYADA GEMİYE YÜKLENİO DEMİLERDİ ARABA BURAYA GELDİ BEN TIRDAN İNDİRİLİŞİNİ FALAN GÖRDÜM ARABANIN CAMINDA KOCAMAN ACİL OTO YAZIODU :D

Ziyaretçi047
10/03/2007, 12:16
valla ben 1 hafta sürmedi aldım.

emre
10/03/2007, 12:17
active arabayı ben 2 günde de çıkartırım otomotivciden :D 1 hafta çok bile

akin78
10/03/2007, 16:09
tam olarak hangi modele kapora verdin bizde ankara dan soralım...buradaki bayilerde varsa oraya gönderriler sanırım...

Gp 1.3 16V 90 hp Dynamic AJ Vals Mavisi.İlginize teşekkürler.

akin78
10/03/2007, 16:13
akın eğer sipariş verdiğin aracın ekstra donanımlarını istemişsen ve türkiye de hiçbir bayii de yoksa nisana kadar bekleyeceksin sanırım...çünkü yeni araç girşinin en erken tarihi nisan....

Ben onu Mart biliyordum ama Nisansa 2008 ler geliyor be abi 4 ay sonra biraz daha beklenir ama ben beklemem o başka !!