PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KARADENİZ (Doğa harikası bir bölge)

siromar
22/08/2009, 15:14
Geçen hafta ailecek tatile çıktık, türkiyenin en güzel doğasına, bitki örtüsüne, manzarasına sahip bölgesine gittik.
Konya-Samsun (tepe otelde 1 gece konaklama) ertesi gün
Samsun- Ordu( Boztepe harika bir yer orduya gidince muhakkak cıklmalı)- giresun - trabzon veeee Uzungöl
UZUNGÖLDE 3 gece kaldım ve keske ömrüm orada geçse dedim. İnanılmaz yerler tatile cıkmayı dusunen varsa karadeniz cok ama cok güzel bir yer.

https://i27.tinypic.com/2zdol15.jpg
https://i27.tinypic.com/3508fiw.jpg
https://i28.tinypic.com/2lnvndd.jpg

Ogulcan.Öğüt
22/08/2009, 18:56
Gezin valla oh ne güzel. Biz de burada insaatlarda pişelim :) tadını cıkar ogulcan :)

Böyle Bi mesaj hatırlıyorum sanki :D oh gez abi :D biz burda sıcakta sürünelim Tadını Cıkar :D:D

ABNEW
22/08/2009, 20:37
Gerçekten çok güzel fotolar, Karadenizin manzarası harika...

Ah-MeT
22/08/2009, 21:20
oh ne guzel yerler 2 fotoda mest oldum oraya gidince nasıl oluyor insan kimbilir:)

turkishstar
24/08/2009, 09:54
sadece uzungölle bitmiyor tabiki karadeniz arkadaşlar. oradan rizeye doğru gidiyorsunuz ve karşınızda ayder yaylası. artvine geldiğinizde macahel diye bi yer varki dünyanın bi kaç biyosfer rezerv alanından biri ve milli parkdır. göl derseniz de borçka ve şavşat da iki adet karagöl vardır. daha da fazla anlatılacak şey var. ama en güzeli kendiniz gelip görmelisiniz.

femoli
24/08/2009, 09:57
ohhh ömerim ohhh gezin bakaım :D çok güzel yerler maşallah seneye bende düşünüyorum inşallah ..

Not : 100 ile giderken bebişin ön koltukta olmasını pek haz etmedim bilesin ;)

siromar
24/08/2009, 14:34
Böyle Bi mesaj hatırlıyorum sanki :D oh gez abi :D biz burda sıcakta sürünelim Tadını Cıkar :D:D

Gün ola devran döne ogulcan :)

ohhh ömerim ohhh gezin bakaım :D çok güzel yerler maşallah seneye bende düşünüyorum inşallah ..

Not : 100 ile giderken bebişin ön koltukta olmasını pek haz etmedim bilesin ;)
sagolll femolim kop git sende ramazndan sonra inş. Yol uzun oldugunda bizim kız durmuyor. istedigini alana kadar aglar arada 2 dakikalıgına izin veriyorum ben de yanıma gelmesine biraz "ınnn ınnn" der geri gider annesinin yanına :)

okn53
24/08/2009, 14:54
valla ömer bu taraflara gelmekle iyi etmişsin keşke rize tarafına filan gelseydin daha gezecek yer bulurdun.ayder yaylasının doğa harikası görnümü,kaplıcaları,yaylaları,jeep safari,treeking,ayrıca kaçkar dağlarının eşsiz görünümünü görebilirdin ve rafting yapabilirdin.hemide bi tanışmış olurduk.:thumbup1:ayrıca herkesi bekliyorum buralara.

Ogulcan.Öğüt
24/08/2009, 15:10
Okan seneye ayder yaylasındayız kararlastık inş Görüşürüz.Gerçekten cok merak ettigim bi yer.Bu arada Fotoraflarda Cok güzel Ömer abi.Hala orlardaysan Aydere Gitmeden Gelme :D

okn53
24/08/2009, 15:50
gel gel güzel yerlerdir buralar memnun kalacaksın

Korhan
24/08/2009, 16:05
Evet ben de 2 defa gittim oralara. Harika yerler. Antalya Bodrum falan hikaye gibi geliyor insana oraları görünce.

siromar
24/08/2009, 17:23
valla ömer bu taraflara gelmekle iyi etmişsin keşke rize tarafına filan gelseydin daha gezecek yer bulurdun.ayder yaylasının doğa harikası görnümü,kaplıcaları,yaylaları,jeep safari,treeking,ayrıca kaçkar dağlarının eşsiz görünümünü görebilirdin ve rafting yapabilirdin.hemide bi tanışmış olurduk.:thumbup1:ayrıca herkesi bekliyorum buralara.
okan cok istedim ama konyadan arabyala gidince zor oldu, ama seneye rizeye de gidecegim ayder yaylası aklımda gercekten

Okan seneye ayder yaylasındayız kararlastık inş Görüşürüz.Gerçekten cok merak ettigim bi yer.Bu arada Fotoraflarda Cok güzel Ömer abi.Hala orlardaysan Aydere Gitmeden Gelme :D

Çorak topraklara döndüm oğulcan ne yazıkkki ah ah

Erdem Bozdağ
24/08/2009, 17:29
insan fotolara bakınca huzur buluyor bi de gerçekten orda nasıl olur acaba
eline sağlık abi