PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sersev arkadaşa cevap hk.

zaferkaplan
13/08/2009, 17:41
arkadaşım bu kadar sert tepki verecek bi durum yok benim msjımın hiç bir yerinde bahsettiğim fiyattaki jantlar çin malı diye bir ibare kullanmadım ayrıca benim aracımdaki jantlarımda çin malı değil ben 92den beri ticaretin içindeyim bana iş öğretme gel ben sana kormetal 15" jant alıyım 450tl ye sende arabanı söylediğin gibi bir hayır kurumuna bağışla ben rüzgarlıdayım herşey açık 0532 558 82 22 telefon numaram gel gidelim alayım ben sana sadece kormetal değil daha aklıma gelmeyen çin ve taiwan malı olmayan bir kaç marka daha var sen beğen ben alıyım sana sert tepki verecek bişey yok burası bilgi birikim ve dostluğun bütünleştiği bir forum arkadaşlar burada elinden geldiği kadar birbirine yardımcı olmaya çalışıyolar sen ordan çıkıpta bende jant var 80 tl dersen bende bu fiyat pahalı derim eğer ben kışlıklarda kullanmıyo olsam o jantı zaten bende verirdim emin ol forum yetkililerinden özür dilerim ama konu kilitli olduğu için konuyu buraya açtım ama görüldüğü üzere burada bana cevap hakkı doğmuş

femoli
13/08/2009, 18:51
konu nedir ne oldu bakim be yokken ;)

Ryu06
13/08/2009, 19:18
arkadaşım bu kadar sert tepki verecek bi durum yok benim msjımın hiç bir yerinde bahsettiğim fiyattaki jantlar çin malı diye bir ibare kullanmadım ayrıca benim aracımdaki jantlarımda çin malı değil ben 92den beri ticaretin içindeyim bana iş öğretme gel ben sana kormetal 15" jant alıyım 450tl ye sende arabanı söylediğin gibi bir hayır kurumuna bağışla ben rüzgarlıdayım herşey açık 0532 558 82 22 telefon numaram gel gidelim alayım ben sana sadece kormetal değil daha aklıma gelmeyen çin ve taiwan malı olmayan bir kaç marka daha var sen beğen ben alıyım sana sert tepki verecek bişey yok burası bilgi birikim ve dostluğun bütünleştiği bir forum arkadaşlar burada elinden geldiği kadar birbirine yardımcı olmaya çalışıyolar sen ordan çıkıpta bende jant var 80 tl dersen bende bu fiyat pahalı derim eğer ben kışlıklarda kullanmıyo olsam o jantı zaten bende verirdim emin ol forum yetkililerinden özür dilerim ama konu kilitli olduğu için konuyu buraya açtım ama görüldüğü üzere burada bana cevap hakkı doğmuş

yanlız sole bı durum sızın aldıgınız 450 mılyonluk jantlar cın malı olmayabılır fakat bu kalıtelı oldugunu gostermez. peki 450 mılyon bı konig bı ozz yada momo alabılırsenız eyw derım orjınal fabrıka cıkıs demir jantlarla saglamlıgı aynı olur. orjınal demir jantları normal jantlarla karsılastırmak bana bıraz mantıksız geldı . isterseniz bende sıze bir telefonla 10 tane marka cıkartabılırım 450 mılyona cın malı olmayan

ABNEW
13/08/2009, 19:45
Zafer, söylediklerine katılıyorum, hatta ben de KM nin jantlarını kış lastiklerimle kullanmaktayım.Ancak ilgili kişiyle olan konuşmalarınızı özelden yürütmeniz daha mantıklı.İlan konusu alım-satım olduğu için yani konu amacına ulaştığı için kapatıldı.

İyi niyetine inanıyorum kesinlikle.Ancak Çin malı-yerli malı kaliteli-kalitesiz jant konusunu ilgili başlıkta açıp, sersev kullanıcı adlı kişiye de cevap hakkını özelden yazarsan sevinirim.Tabiki birbirimizi kırmamaya özen göstererek,

Anlayışın için teşekkürler...