PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Camlara siyah film

ZAK1980
13/07/2009, 23:51
Arkadaslar ankarada sasmazda cancan oto da camlara filim cektirmeyi dusunuyorum dusuk yada orta seviyede siyah filim dusunuyorum sormak istedigim su;
* disaridan arabanin ici gozukmuyor fakat iceriden disari ve aynalar gozukurmu,trafikte gorusten dolayi sikintim olurmu arabanin kor noktasi cok gibi geldide bana filim kafamda ? Yaratti
*tavsiye edeceginiz birisi varmi bu is icin
*alacagim filim ne ozelligi olamali ve onerilerinizi bekliyorum
*FIYATI NE OLABILIR

siyah rüzgar
14/07/2009, 00:04
zeynel cam filmi çektirecekssen mutlaka kaliteli bir markdan yaptımalısın.

1 (50) numaralı cam filmi çok etkilemez. gece görüşünde çok değişiklik olmayacaktır içeriside görünecektir.
2 (30) numaralı film gündüzleri aracın içinin görülmesini büyük bir oranda etkiler gece ise hemen hemen görünmeyecektir. ama gece görüşün zayıflayacak.
3 (20) numaralı film de ise gündüz net seçilmez insanlar gölge gibi durur gece ise aracın içi kesinlikle görülmez. ama senin gece görşünü bayağı etkileyecektir.

senin düşüncen nasıldır bilmiyourm ama komple film yatıracaksan ön cam dahil 1 den başlayaıp arkalara doğru yüseltmen olacaktır.

ankarada siteden femoli var bu konuda ondan yardım alabilirsin.

Ryu06
14/07/2009, 00:27
film cektırceksen mehmet abi cekıosa ona gıdebılırsın yardımcı olur yoksa ben sana bı yer ısmı verırım oraya gıdersın bıraz yuksek fıyata cekıolar ama kalıtelıdır hıc bı sorun yasamazsın. fılmı 80 mılyondan baslar 900 1 mılyara kadar fılm cekılır . cektırcegın fılm kesınllıkle cızılmez ve garantili olsun buna dıkkat et. cekılen fılmın kalıtesı su sekılde kore çin amerıkan gıbı kalıtelı olanları var ıyısı amerıkandır. eger kı en koyusunu cektırrısen cok guzel durur ama gecelerı aracı park ederken falan sıkıtnı yasarsın camları acarak park etmek zorunda kalırsın ama tavsıyem en koyusu cektır kı deysın. ben 200 ytl cektırmıstım passata gayet memnunum amerıkan cızılmez dıe gecıodu

style07
14/07/2009, 00:47
Zeynel arkadaşım film hem güneş ışınlarını kırmak yönünden hemde arabaya hava katması nedeniyle önemli arkadaşlarında dediği gibi kaliteli olması önemli ama çok tapahalıya kaçma derim ben 170 tl ye yaptırdım markasını hatırlamıyorum hem polisler fazla rahatsız etmiyor(en açık siyah) hemde geceleri görüşü çok fazla etkilemiyor artı klıma açtığında eskisinden daha kısa sürede içerisinin soğumasını sağlıyor yani sen yaptır gitsin. :)

nemss1306
22/07/2009, 21:17
ben bugune kadar bı sıkıntı yasamadım tanıdık bırıne cektrmıstım en koyusu buydu gecede gundzde bı sorun yasamadım ıcıde hıc bı sekılde gozukmuor resmlerımwardı :)

Ogulcan.Öğüt
22/07/2009, 21:25
Polislerlede sıkıntı yaşamamak içn cok koyu cektirme abi ... Orta Derece Bi cam filmi seninde görüşünü etkilemez dısardanda iyi bi görüntü olur.Burda Amerikan Çizilmez 110 Tl ye cekiolar ..

makeles
22/07/2009, 22:18
ön cama yarım diğer camlara 2 numara 100micron llumar güvenlik filmi yaptırdım.. gece yolculuğu çok daha rahat oldu.. önden ve arkadan gelen ışık hüzmeleri rahatsız etmiyor artık.. gündüz zaten farkı ortada.. yalnız etraf karanlık ve geri geri giderken biraz sıkıntı olabiliyor..

nemss1306
22/07/2009, 23:36
ön cama yarım diğer camlara 2 numara 100micron llumar güvenlik filmi yaptırdım.. gece yolculuğu çok daha rahat oldu.. önden ve arkadan gelen ışık hüzmeleri rahatsız etmiyor artık.. gündüz zaten farkı ortada.. yalnız etraf karanlık ve geri geri giderken biraz sıkıntı olabiliyor..

benım camlar bu sekıl cok memnunum ııykı yaptmrmsm bugune kadarda hıc bı skıntı yasamadım