PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Navigasyon cihazı hırsızlarına karşı alınacak önlemler

anvil
23/06/2009, 15:07
Navigasyon cihazı almayı düşünüyorum ama hırsızlara direkt davet olduğu için kafamda soru işaretleri var. pclabs'da önlemler yazılmış. arabayı parkettiğimizde cihazı da her defasında çıkaracakmışız. çok zor geliyo bana yaw.

Navigasyon cihazı hırsızlarına karşı alınacak önlemler | PC Labs (https://www.pclabs.com.tr/2009/04/28/navigasyon-cihazi-hirsizlarina-alinacak-onlemler/)

peki sizler nasıl önlem alıyorsunuz?

femoli
23/06/2009, 15:49
Ben cam vantuzunu bile çıkarıyorum sen ne diyorsun .. Bu sefer hırsız bakıyor hee bunda nav var değip giriyor bulamayınca olan kırık camınıza oluyor :S

berkeraaa
23/06/2009, 15:53
benim kuzenim ford focus kullanıyor ve araç göğsüne gidip büyük ekranlı , mp3 playerlı fln bi navigasyon aldı.Çok ciddi para harcadı bu iş için...üstüne gidip birde araç içi alarm a kadar taktırdı.Ama şöyle düşünelim gece saat 4 te o alarmı duyup gitmesi mümkünmü ?? Tabiiki hayır bu nedenle benim size tavsiyem sökün her seferinde...Bende kullanayım diyordum bir zamanlar elimdede vardı fazla bi cihaz.İnanın bana kullanmadım hiç durdu uzunca bir süre torpido gözünde...İnsanın ihtiyacı olmuyor...

rallycube
23/06/2009, 18:50
Ben işim için 7 aydır İzmir'de ikamet ediyorum. yolları çok iyi bilmiyorum ve sürekli navigasyon kullanıyorum. Femoli arkadaş gibi bende vantuzu bile çıkartıyorum dikkat çekmesin diye... Her seferinde zor oluyor sök tak ama mecburuz...

erosistanbul
23/06/2009, 20:43
telefon tutturucu bile kullanmayın yada takılı unutmayın. navigasyon zannediyorlarmış.bi arkadaşda gördüm, navigasyonun tutturucusu klipsli.yani arabanın havalandırma deliklerine takılıyor.aynı tel tutturucusu gibi. kolay çıkartılıp takılıyor.

Ziyaretçi047
23/06/2009, 21:48
Sen ne diyorsun abi ben her seferinde normal sony teybimi bile çıkarıyorum. Eminim çalarlar eminim.

anvil
24/06/2009, 10:06
vantuzun da izinden anlıyorlarmış. izini bile silin diyorlar.

bu vantuzlar göğüsün üstüne takılmıyor mu?

femoli
24/06/2009, 10:13
Sen takabiliyorsan büyük başarı sağlıyorsun ..Japonmu sürüyorsun :D:D

anvil
24/06/2009, 10:18
Sen takabiliyorsan büyük başarı sağlıyorsun ..Japonmu sürüyorsun :D:D

yaw bende yok. ben olanlara soruyorum sadece. mediamarktta filan standlara koymuşlar. acaba onun gibi bizim torpido üzerinde durmuyormu? ben denemedim sen dene önce femoli :D

makeles
25/06/2009, 23:39
güvenlik filmleri faydalı olabilir bence..

Moosty
26/06/2009, 14:05
Ben vantuzu da çıkartıyorum. Ama camdaki izi kalıyor bak huzursuz oldum şimdi. Camın iç tarafını hep temiz tutmak lazım demekki.